Preacher: početak potrage za Bogom

poruka: 21
|
čitano: 3.048
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Preacher: početak potrage za Bogom".
16 godina
neaktivan
offline
Preacher: početak potrage za Bogom

Ono što obilježava sve te nove serije je beskrajno otezanje i sposobnost da se kroz xy epizoda kruži oko teme kao mačka oko vruče kaše navlačeći gledatelje na nešto, stvarajući atmosferu i napetost u beskraj da bi se sve rasopalo na kraju kao potemkinovo selo.

 

Stvori hype i onda ga razvlači ko žvaku na što više epizoda. Serije bez ikakvog sadržaja. 

 
9 0 hvala 1
14 godina
offline
Preacher: početak potrage za Bogom

Serija je zabavna, a zabavno postane u drugoj sezoni.. Ima svga, događaju se šokantne stvari, krvoprolića... Sve u svemu, serija je dobra.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Preacher: početak potrage za Bogom

Prva sezona je bila odlična, drugu ću sad početi. Nadam se da neće bit lošija od prve kao što je bilo sa Outcastom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Preacher: početak potrage za Bogom

Hrvoje, ne znam jesi li ti čuo za spoilere. To ti je kad negdje pročitaš što se događa u filmu, seriji ili knjizi. Recimo, traileri današnjih filmova (Mumija npr.) su postali ogromni spoileri, čak do te mjere da više ne trebam gledati ni film jer znam što će se dogoditi, ostali su oni nebitni dijelovi između akcijskih scena. I to nikako nije pozitivno. I ti si meni sad spoilao dio prve sezone, bez ikakvog upozorenja. Mogao si lijepo debelim, masnim slovima napisati SPOILER i sve bi bilo u redu.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 15:02 (JozoBozo121).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom
JozoBozo121 kaže...

Hrvoje, ne znam jesi li ti čuo za spoilere. To ti je kad negdje pročitaš što se događa u filmu, seriji ili knjizi. Recimo, traileri današnjih filmova (Mumija npr.) su postali ogromni spoileri, čak do te mjere da više ne trebam gledati ni film jer znam što će se dogoditi, ostali su oni nebitni dijelovi između akcijskih scena. I to nikako nije pozitivno. I ti si meni sad spoilao dio prve sezone, bez ikakvog upozorenja. Mogao si lijepo debelim, masnim slovima napisati SPOILER i sve bi bilo u redu.

 Pa tko te tjerao da čitaš prijatelju? 

Not scared of flying saucers
9 godina
neaktivan
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom

Tko me tjera da čitam? Pa kako da znam da će u tekstu biti spoiler kad nije navedeno, mislio sam da je možda neka diskusija na temu serije ili slicno, a ne da u drugoj rečenici članka postoji veliki spoiler.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Preacher: početak potrage za Bogom

ne kužima te ljude što po čitav dan gledaju te serije,bolje je poslušati koji dobar album ili otići sa društvom na piće  ili do kina ,na koncert,pogledati dobar film na tv-u(HBO,sa intrerneta itd),ja sam sad na godišnjem i uživamu ljepoj glazbi  i ponekim izlascima sigurno mi ne pada gledati glupe i besmislene serije koje govore o glupsti i besmislu

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
1 18 hvala 0
14 godina
offline
Preacher: početak potrage za Bogom

tipično američko pranje mozgova, ako se ne varam nisam pogledao niti jedan nastavak a i dobro da nisam :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 18:27 (danmega).
 
0 8 hvala 0
Re: Preacher: početak potrage za Bogom
blackalbum kaže...

ne kužima te ljude što po čitav dan gledaju te serije,bolje je poslušati koji dobar album ili otići sa društvom na piće  ili do kina ,na koncert,pogledati dobar film na tv-u(HBO,sa intrerneta itd),ja sam sad na godišnjem i uživamu ljepoj glazbi  i ponekim izlascima sigurno mi ne pada gledati glupe i besmislene serije koje govore o glupsti i besmislu

 

bolje je je*at ženu doma i jesti kikiriki maslac s pekmezom, ali to nije poanta ove teme. Tema je serija "Preacher".

 

 

danmega kaže...

tipično američko pranje mozgova, ako se ne varam nisam pogledao niti jedan nastavak a i dobro da nisam :)

 

da, upravo to. Super si sve shvatio. To je to. Dobro za tebe da nisi pogledao niti jedan nastavak serije. Samo nastavi tako. Lijepo od tebe da si se javio. Pusa!

12 godina
offline
Preacher: početak potrage za Bogom

Odlična serija.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom

Bez spominjaja glavnih postavki iz pilot epizode, čitatelj ne može niti znati o čemu se radi niti se može imati "diskusija na temu serije". Tekst je bez spoilera.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom
blackalbum kaže...

ne kužima te ljude što po čitav dan gledaju te serije,bolje je poslušati koji dobar album ili otići sa društvom na piće  ili do kina ,na koncert,pogledati dobar film na tv-u(HBO,sa intrerneta itd),ja sam sad na godišnjem i uživamu ljepoj glazbi  i ponekim izlascima sigurno mi ne pada gledati glupe i besmislene serije koje govore o glupsti i besmislu

Isto se može reći za glazbu. Ja ne razumijem ljude koji po čitav dan slušaju pjesme. Pogotovo jer u zadnje vrijeme se broj kvalitetnih pjesama može izbrojati na prstima.

A starije kvalitetne pjesme ne znam kako se nekome daju često slušati.

To ti je jako glupa logika.

16 godina
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom

jel to još jedan pretenciozni kvazi-inteligentni dijaloški bullshit ala american gods?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom
blackalbum kaže...

ne kužima te ljude što po čitav dan gledaju te serije,bolje je poslušati koji dobar album ili otići sa društvom na piće  ili do kina ,na koncert,pogledati dobar film na tv-u(HBO,sa intrerneta itd),ja sam sad na godišnjem i uživamu ljepoj glazbi  i ponekim izlascima sigurno mi ne pada gledati glupe i besmislene serije koje govore o glupsti i besmislu

mrzim se sto pisem dva posta zaredom al ti standardno imas proljev sa svojim komentarima

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom
nixass kaže...

jel to još jedan pretenciozni kvazi-inteligentni dijaloški bullshit ala american gods?

 Ne...

 

To ti je doslovno Seth Rogen crni humor u redneck settingu sa dobrom dozom Supernaturala.

 

Btw, meni su AG čisto solidni. Ne nešto WOW, ali kao razbibriga ok.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 13:05 (DarthMarkus).
16 godina
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom
blackalbum kaže...

ne kužima te ljude što po čitav dan gledaju te serije,bolje je poslušati koji dobar album ili otići sa društvom na piće  ili do kina ,na koncert,pogledati dobar film na tv-u(HBO,sa intrerneta itd),ja sam sad na godišnjem i uživamu ljepoj glazbi  i ponekim izlascima sigurno mi ne pada gledati glupe i besmislene serije koje govore o glupsti i besmislu

 

Here, have a cookie

15 godina
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom
danmega kaže...

tipično američko pranje mozgova, ako se ne varam nisam pogledao niti jedan nastavak a i dobro da nisam :)

 :))))))))))))))

Lako je tebi u životu. 

15 godina
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom
nixass kaže...

jel to još jedan pretenciozni kvazi-inteligentni dijaloški bullshit ala american gods?

 Naravno, je, drži se ti manje pretencioznih turskih serija. To baš za tebe rada, ono, Mujo bi, Fata ne zna što bi, a Sulejman ne da. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 19:19 (rjakopec).
16 godina
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom

bez brige, dovoljno sam daleko da turska propaganda i vanjska politika nema utjecaja tu di zivim

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom
Možeš li mi dati neki primjer američke visokobudžetne serije koja je po tebi kvalitetna?
16 godina
offline
Re: Preacher: početak potrage za Bogom

ako mene ide pitanje..

 

band of brothers

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice