Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

poruka: 199
|
čitano: 16.372
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?".
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Hehe , znaći da vidimo i o čudo. Već je dugo vremena prošlo od zadnjeg keynotea, baš me zanima kako će to Tim Cook odraditi .

My God it's full of stars
 
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Ovo mijenja sve.

 

Ponovno.

 

 

{#}

everybody lies
 
23 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Core2Duo2 kaže...

Ovo mijenja sve.

 

Ponovno.

 

 

{#}

 

Ne možemo znat dok ne vidimo :)

 

My God it's full of stars
14 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Core2Duo2 kaže...

Ovo mijenja sve.

 

Ponovno.

 

 

{#}

 

Po pitanju hejtanja ne mijenja ništa. Eventualno pojačanje razine hejta.

14 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Nisam fanboy, dapače Android je moj odabir u slučaju mobitela, ali neki bi stvarno trebali odrasti i povući crtu kada je dosta tog bullshita.

 
37 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Ezio kaže...

 

Po pitanju hejtanja ne mijenja ništa. Eventualno pojačanje razine hejta.

 

Oklada : A5, 4" ekran, iOS5, 512 MB Rama, 32 GB osnovni model, vanjski dizajn po uzoru na iPad2.

 

My God it's full of stars
16 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Core2Duo2 kaže...

Ovo mijenja sve.

 

Ponovno.

 

 

{#}

 

Jel' iPhone 5 Appleov odgovor na SGS II? :D

15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
knight kaže...
Core2Duo2 kaže...

Ovo mijenja sve.

 

Ponovno.

 

 

{#}

 

Jel' iPhone 5 Appleov odgovor na SGS II? :D

Ne, nego na SGS I....

 

OT. aj da vidimo što su jabučari spremili...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
knight kaže...

 

Jel' iPhone 5 Appleov odgovor na SGS II? :D

 

Možeš mislit, tj. sanjat :)

 

 

My God it's full of stars
16 godina
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Ja mislim da binajbolji fičer bio kad bi mu baterija trajala tjedan dana uz

redovito korištenje, a glede designa najbolja fore ila bi da se da preklopit

da opet stane u stare pederuše u prostor za mobitel :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
woodgamesfx kaže...

 

Oklada : A5, 4" ekran, iOS5, 512 MB Rama, 32 GB osnovni model, vanjski dizajn po uzoru na iPad2.

 

ako će biti tanji od četvorke, dizajn će biti definitivno po uzoru na ipad 2. ovakvog kakav je sad bi bilo već teže dići sa stola da je tanji.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
overhaul kaže...

Ja mislim da binajbolji fičer bio kad bi mu baterija trajala tjedan dana uz

redovito korištenje, a glede designa najbolja fore ila bi da se da preklopit

da opet stane u stare pederuše u prostor za mobitel :)

 

Ma najbolje da ga naprave kaio gumu za žvakanje, pa ga rastegneš koliko ti treba, a možeš ga zalijepit i za hlaće, kosu, cipelu itd....

My God it's full of stars
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 12:57 (woodgamesfx).
14 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

još jedna glupost na tržištu koja će pokupit većinu novca

16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Memphis kaže...

još jedna glupost na tržištu koja će pokupit većinu novca

Jel te netko sili da ga uzmeš ili bilo koji drugi mobitel ili bilo što drugo?I sad će opet svake godine novi iphone pa kaj drugi rade?Evo htc ima sensation već je sad dodatni model koji je malo overlockan isto tak i samsung s galaxy s 2.Prvo ga najave u veljači i onda tek u lipnju dojde u prodaju i onda za par mjeseci novi model,to bar apple ne radi i tako vara kupce.

16 godina
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Nisam ljubitelj Apple-a, bas naprotiv, ali bas me zanima kako ce to sve izgledati bez Jobsa.

 

+ Jedva cekam da Apple izadje sa pravom, landscape slide-QWERTY tipkovnicom, jer ce to znacit da ce i drugi proizvodjaci cesce izbacivat takve stvari (navika je gadna stvar i sad mi je tesko sa prave tipkovnce preci na touchscreen {#} )

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

USB? no way.

ja to kupiti? no way.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Moram pohvaliti Appleov support. Od nekidan mi javlja nekakvu blesavu gresku kad idem skidati aplikaciju sa store-a. Pisao supportu, jos odgovora nisam dobio (4 dana prosla), postavio pitanje na sluzbenom Apple forumu, nitko od osoblja se nije udostojao odgovoriti, vec samo korisnici kao sto sam i ja sam (koji btw hvale Appleov support kao i ja).

 

Na kraju nisam uspio dobiti odgovor nego sam morao restoreati kompletan mobitel.

 

I sto je najljepse od svega, i dalje mi se javlja bug da kada mi je telefon zakljucan i kada me netko zove, ne mogu slideat ono govno da se javim. Ko da je zapelo. To mi se dogodi svaki 3. poziv. E da, ni na to nisam dobio nikakvo rijesenje a trazim ga vec par mjeseci.

 

Zato zivio Apple support. I ja bi tamo radio. Ne micu kuycem a dobivaju placu. 

I am creationist. I believe man created god.
 
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Vjerovatno si ga drzao u toxicnom okruzenju ili ga ne znas pravilno drzati. jedno je sigurno - do tebe je a ne do uredjaja. 'cause it just works!

 
5 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Traži novi mobitel očito ne dela.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Beno kaže...

Nisam ljubitelj Apple-a, bas naprotiv, ali bas me zanima kako ce to sve izgledati bez Jobsa.

 

+ Jedva cekam da Apple izadje sa pravom, landscape slide-QWERTY tipkovnicom, jer ce to znacit da ce i drugi proizvodjaci cesce izbacivat takve stvari (navika je gadna stvar i sad mi je tesko sa prave tipkovnce preci na touchscreen {#} )

To nećeš nikad vidjeti na iPhoneu, to su rekli već pri predstavljanju prvog iPhona.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Dom031 kaže...
Beno kaže...

Nisam ljubitelj Apple-a, bas naprotiv, ali bas me zanima kako ce to sve izgledati bez Jobsa.

 

+ Jedva cekam da Apple izadje sa pravom, landscape slide-QWERTY tipkovnicom, jer ce to znacit da ce i drugi proizvodjaci cesce izbacivat takve stvari (navika je gadna stvar i sad mi je tesko sa prave tipkovnce preci na touchscreen {#} )

To nećeš nikad vidjeti na iPhoneu, to su rekli već pri predstavljanju prvog iPhona.

Ni ne treba mu, to smece se rasklima u roku brzo.

15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
tnakir kaže...

Moram pohvaliti Appleov support. Od nekidan mi javlja nekakvu blesavu gresku kad idem skidati aplikaciju sa store-a. Pisao supportu, jos odgovora nisam dobio (4 dana prosla), postavio pitanje na sluzbenom Apple forumu, nitko od osoblja se nije udostojao odgovoriti, vec samo korisnici kao sto sam i ja sam (koji btw hvale Appleov support kao i ja).

 

Na kraju nisam uspio dobiti odgovor nego sam morao restoreati kompletan mobitel.

 

I sto je najljepse od svega, i dalje mi se javlja bug da kada mi je telefon zakljucan i kada me netko zove, ne mogu slideat ono govno da se javim. Ko da je zapelo. To mi se dogodi svaki 3. poziv. E da, ni na to nisam dobio nikakvo rijesenje a trazim ga vec par mjeseci.

 

Zato zivio Apple support. I ja bi tamo radio. Ne micu kuycem a dobivaju placu. 

Ja mislim da ti krivo povlačiš klizač.... Pogledaj na yout. kako se radi, mislim kako stivica to radi....

Za to ti support nije potreban.. {#}

14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Monopol kaže...

Ni ne treba mu, to smece se rasklima u roku brzo.

 Potrebno je, zato, naći način da se tipkovnica ukomponira na prednju stranu mobitela, pa makar jedna tipka značila tri slova. Naći ćemo riješenje.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
16 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Dom031 kaže...

To nećeš nikad vidjeti na iPhoneu, to su rekli već pri predstavljanju prvog iPhona.

Nikad ne reci nikad... Doci ce trenutak kad ce usfalit "revolucija"...

 

Monopol kaže...

Ni ne treba mu, to smece se rasklima u roku brzo.

Bas i ne...

To osobno iskustvo? Naime, ja imam g.vno od N97 vec skoro dvoje godine i sa svime imam problema osim sa tastaturom. Ni kolega sa N900 nema problema, niti se ista rasklimalo. A ni on ni ja nismo bas "njezni" i "pazljivi" korisnici.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
tnakir kaže...

Moram pohvaliti Appleov support. Od nekidan mi javlja nekakvu blesavu gresku kad idem skidati aplikaciju sa store-a. Pisao supportu, jos odgovora nisam dobio (4 dana prosla), postavio pitanje na sluzbenom Apple forumu, nitko od osoblja se nije udostojao odgovoriti, vec samo korisnici kao sto sam i ja sam (koji btw hvale Appleov support kao i ja).

 

 

Trebaš se samo odlogirat i ponovo logirat i problem nestane! Prvo se pretraži forum jer već ima tema s tim problemom, pa se tek onda piše nova!

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Beno kaže...

Monopol kaže...

Ni ne treba mu, to smece se rasklima u roku brzo.

Bas i ne...

To osobno iskustvo? Naime, ja imam g.vno od N97 vec skoro dvoje godine i sa svime imam problema osim sa tastaturom. Ni kolega sa N900 nema problema, niti se ista rasklimalo. A ni on ni ja nismo bas "njezni" i "pazljivi" korisnici.

 

Osobno iskustvo, samo neka Apple bude kvalitetan i stabilan kao do sada i ostaje BOG!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
tnakir kaže...

Moram pohvaliti Appleov support. Od nekidan mi javlja nekakvu blesavu gresku kad idem skidati aplikaciju sa store-a. Pisao supportu, jos odgovora nisam dobio (4 dana prosla), postavio pitanje na sluzbenom Apple forumu, nitko od osoblja se nije udostojao odgovoriti, vec samo korisnici kao sto sam i ja sam (koji btw hvale Appleov support kao i ja).

 

Na kraju nisam uspio dobiti odgovor nego sam morao restoreati kompletan mobitel.

 

I sto je najljepse od svega, i dalje mi se javlja bug da kada mi je telefon zakljucan i kada me netko zove, ne mogu slideat ono govno da se javim. Ko da je zapelo. To mi se dogodi svaki 3. poziv. E da, ni na to nisam dobio nikakvo rijesenje a trazim ga vec par mjeseci.

 

Zato zivio Apple support. I ja bi tamo radio. Ne micu kuycem a dobivaju placu. 

Ja imam sasvim drugačija iskustva, za svaki problem tj. pitanje čekao sam max. 2-3 dana da dobijem odgovor.

Da onaj slider zna radit probleme to se slažem, istina ne tako čestko kao u tvom slučaju ali zna se desit.

 

My God it's full of stars
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 14:09 (woodgamesfx).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
woodgamesfx kaže...

Ja imam sasvim drugačija iskustva, za svaki problem tj. pitanje čekao sam max. 2-3 dana da dobijem odgovor.

Da onaj slider zna radit probleme to se slažem, istina ne tako čestko kao u tvom slučaju ali zna se desit.

 

Možda su gosponu Tomislavu masni prsti od špeka da neće slajd. {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
woodgamesfx kaže...

Hehe , znaći da vidimo i o čudo. Već je dugo vremena prošlo od zadnjeg keynotea, baš me zanima kako će to Tim Cook odraditi .

nije problem. samo mora kupit najkice i crnu majicu uz vrat.

Bitno je samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Monopol kaže...
Beno kaže...

Monopol kaže...

Osobno iskustvo, samo neka Apple bude kvalitetan i stabilan kao do sada i ostaje BOG!

Ti religiozan do bola a religija ti u banani

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice