Predstavljen Huawei Maimang 6

poruka: 14
|
čitano: 2.412
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Huawei Maimang 6".
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Huawei Maimang 6
Preskupo s obzirom na specifikacije.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Huawei Maimang 6

samo četiri!?

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Huawei Maimang 6
Neznam koji klinac toliko štede na kapacitetu baterija, u skoro 6" oni stave tako malu bateriju.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Huawei Maimang 6

Mislim da je to više stvar optimizacije i rada sustava, tako da, sami kapaciteti baterija tu ne pomažu toliko puno. 

...................................... funny facts
16 godina
offline
Re: Predstavljen Huawei Maimang 6
Stvar je da štede na bateriji koja nije toliko skupa da nebi mogli staviti vecu bateriju. Ako se u 5" može staviti baterija od 4000mah ne vidim problema da se stavi u uređaj koji je 6". Zamisli da je software dobro optimiziran i da imaš bateriju od 4500mah.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Predstavljen Huawei Maimang 6

Ne kužim u čemu je promblem, baterija će lako izdurati dan, ako je na Mate 8 sa 4.000 mAh izdurala bez problema 2 dana. Drugo, dobije se odličan uređaj za 2.850kn. Po meni jako dobar uređaj sa pristojnom cijenom, pa Samsung A5 je skuplji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Huawei Maimang 6
MasterOfDisaster kaže...

Ne kužim u čemu je promblem, baterija će lako izdurati dan, ako je na Mate 8 sa 4.000 mAh izdurala bez problema 2 dana. Drugo, dobije se odličan uređaj za 2.850kn. Po meni jako dobar uređaj sa pristojnom cijenom, pa Samsung A5 je skuplji.

 Na mobu sa većom baterijom možeš sa guštom odigrati San Andreas bez da se zamaraš oko potrošnje

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 18:37 (DuxTm).
14 godina
offline
Re: Predstavljen Huawei Maimang 6
DuxTm kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Ne kužim u čemu je promblem, baterija će lako izdurati dan, ako je na Mate 8 sa 4.000 mAh izdurala bez problema 2 dana. Drugo, dobije se odličan uređaj za 2.850kn. Po meni jako dobar uređaj sa pristojnom cijenom, pa Samsung A5 je skuplji.

 Na mobu sa većom baterijom možeš sa guštom odigrati San Andreas bez da se zamaraš oko potrošnje

I ovdje možeš sa guštom odigrati San Andreas, ali kraće nego sa većom baterijom 

 

Nego sada ozbiljno, zar ti misliš da će ovaj mob odbiti ljude koji igraju San Andreas i koji je to postotak ljudi koji igraju SA, a potencijalni su kupci ovog uređaja, mislim da je broj zanemariv.

16 godina
offline
Re: Predstavljen Huawei Maimang 6
Meni je smiješno da uređaj takvih gabarita ima tako malu bateriju. Ja bih ga prvi zaobišao. Nekako sam naviknuo na barem 4000mah, evo ovaj moj sad ima 5300mah( Mi Max 2). Evo danas baš pogledao i imao preko 12h sitno i još ostalo 10% baterije.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Huawei Maimang 6

Jbes mob koji nemoze izdrzati 1dan ako se cacka malo po njemu. Ovaj redmix4 sto imam je space shuttle za njega.3 dana + baterija traja alooo?

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Huawei Maimang 6
=xfact= kaže...

Jbes mob koji nemoze izdrzati 1dan ako se cacka malo po njemu. Ovaj redmix4 sto imam je space shuttle za njega.3 dana + baterija traja alooo?

Sorry, ali uspoređivat ovaj Huawei i tvoj Redmi 4 sa 720p ekranom, sa ekranom od 5", sa SD 430 i baterijom od 4100 mAh je apsurdno. Huawei je visoka klasa sa 5,9", 2K ekranom i 3340 mAh baterijom. Ta dva mobitela nisu usporediva. Naravno da će na tvom Redmi 4 baterija trajat kada uopće nema potrošača tj. zanemarivi su, da mu ubaciš jači proc, veći ekran sa većom rezom, onda bi bio zadovoljan ako bi ti 1,5 dan izdurao. Drugo su navike i stvari koje obavljaš na mobu. I meni mob može durat 3 dana ako po njemu drndam samo sat vremena.

12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Huawei Maimang 6

nemozes usporedit jel za tu visoku klasu (sa kojom nista ne dobijes platis troduplo) 2k ekran na 5.5" je smijeh i teska debilana. radje bi 720p ekran sa 1d+ autonomije.al dok se god ovce pale na visoke reze na mobitelima i prodavat ce se.. imao sam huawei p8. najgori telefon ikad sto sam imao. pa ovaj kinez je 2 puta bolji i 2 puta jeftiniji. plasticno govance koje nije moglo izdrzat 1 dan a da ne svjetli crveno.nikad vise

xfact
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Huawei Maimang 6
=xfact= kaže...

nemozes usporedit jel za tu visoku klasu (sa kojom nista ne dobijes platis troduplo) 2k ekran na 5.5" je smijeh i teska debilana. radje bi 720p ekran sa 1d+ autonomije.al dok se god ovce pale na visoke reze na mobitelima i prodavat ce se.. imao sam huawei p8. najgori telefon ikad sto sam imao. pa ovaj kinez je 2 puta bolji i 2 puta jeftiniji. plasticno govance koje nije moglo izdrzat 1 dan a da ne svjetli crveno.nikad vise

Pričaš gluposti, Huawei P8 prva serija je bio zadnji loši Huawei mob, svi novi Huawei mobovi, a pogotovu visoka klasa nemaju veze o ovome o čemu ti pričaš i inače autonomija baterija na Huawei uređajima je odlična. Znam iz iskustva jer sam imao Huawei Mate 8 i žena ima Honor 8. Nema više plastičnih Huawei-a - živiš u prošlosti i pričaš napamet.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Huawei Maimang 6
Huawei je po cijenama došao u kategoriju Applea i Samsunga. I jednako su kvalitetni. Ali nemaju reputaciju koja ide sa tom cijenom. Dobar primjer toga je da im cijena polovnih uređaja pada brže nego prije spomenutom dvojcu.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice