Predstavljene dvije Dual SIM Nokije

poruka: 10
|
čitano: 4.562
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljene dvije Dual SIM Nokije".
14 godina
offline
Predstavljene dvije Dual SIM Nokije

Nisam skužio iz teksta dali je također dual-standby?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljene dvije Dual SIM Nokije

I mene to zanima...iako baš i ne, jer ja se i dalje ne mičem od SE-a, i čekam već godinama da oni odluče izbacit neki dual SIM...ali nikako dočekat to od njih. Al neću druge, tako da čekam ja i dalje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Predstavljene dvije Dual SIM Nokije

Obje su dual-stand by.

Ja ih vrebam već godinu ipo (C2-00 je pretstavljena u prvom mjesecu 2010. godine!) i napokon će stići. Uzimam dvije :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljene dvije Dual SIM Nokije

Svakako ako nekom treba telefon sa dvije sim kartice ono je bolje od bilo kojeg kineza.

MATICNA: ASUS P5KPL AM-SE (socket 775) CPU: Intel Dual Core E5200 2.50GHz 2.50GHz(clock na 2,93 ghz) PSU: PLATINUM MS 400ATX 400W MONITOR: Samsung SyncMaster T200HD GRAFICKA: nVidia geforce 8600gt
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene dvije Dual SIM Nokije
Intelovac123 kaže...

Svakako ako nekom treba telefon sa dvije sim kartice ono je bolje od bilo kojeg kineza.

Ima Samsung već dugo vremena dobrih dual sim riješenja, i to nekoliko modela, i slabijih i nešto jačih. Imao sam prilike radit na jednom i sve je sasvim normalno funkcioniralo, samo je imao 2 tipke za poziv.

15 godina
neaktivan
offline
Predstavljene dvije Dual SIM Nokije

Lijepe vijesti iz Nokije.

Bit će vrijeme da umirovim svoj Samsung:)

Novi Zewa Deluxe 3-slojni papiri u od sada u dvije varijante: žuti i breskva papiri su deluxe kvalitete, još mekši i elegantniji.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljene dvije Dual SIM Nokije
Jel ima kod nas neki jači smartphone dualac. Nesto tipa iP4 ili SGS po karakteristikama i da pokreće Android? Ovo su zgodna rješenja, ali mi nemogu zamjeniti ni približno sadašnji mob. Inače masovno vidim ekipu da fura neki tako bolji mob i krš tipa neka Nokia, Samsung ili SE s VGA kamerom. Bilo bi prakticnije ovako 2 u 1, ali da se ne žrtvuju performanse uređaja.
Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene dvije Dual SIM Nokije
alen-c kaže...
Jel ima kod nas neki jači smartphone dualac. Nesto tipa iP4 ili SGS po karakteristikama i da pokreće Android? Ovo su zgodna rješenja, ali mi nemogu zamjeniti ni približno sadašnji mob. Inače masovno vidim ekipu da fura neki tako bolji mob i krš tipa neka Nokia, Samsung ili SE s VGA kamerom. Bilo bi prakticnije ovako 2 u 1, ali da se ne žrtvuju performanse uređaja.

Ma inače ima masu tih dual sim adaptera za kupiti, pogotvoo sa iphone ih ima ko blata, za iphone čak imaš i verzija kod kojih ne treba rezati sim karticu, nego se koristi cijela...ali prošli put kad sam gledao niti jedan takav adapter nije bio i dual standby, nego si ručno morao odabrati koju karticu želiš koristiti. Aj barem nisi morao palit gasit mob nego preko izbornika to odradiš u par sekundi, ali svejedno nije to pravi dual standby. Ja već dugo tražim tako nešto, najsretniji bi bio kad bi SE izbacio neki svoj obični mobač dual sim, ali sve manje nade imam. Gledao sam te adaptere, i kažem, jedini problem što nisu bili dual standby, morat ću malo pogledat ako se što prmijenilo po tom pitanju, jer oni kinezi me baš ne zanimaju.

A tih kineza stvarno ima, sad već i 4 sim 4 standby mobiteli, sa tv-om i radiom, a npr radi oima i antenu onu metalnu na izvlačenje...umreš od smijeha...

Ima čak i jedan kineski SE C901 dual sim dual standby...ali neda mi se bacat novce na to kad znam da će biti šrot, a mob mi je ipak bitan za posao...

Tako da baš idem malo vidjet ako sada ima dual standby adaptera.

 

EIDT: nažalost nema. Što ima i smisla, jer adapteri koriste postojeće kontakte na mobu, koji su samo jedni, tako da je i logično da nema dual standby adaptera...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 10:58 (miki1981).
14 godina
offline
Re: Predstavljene dvije Dual SIM Nokije
miki1981 kaže..
Ma inače ima masu tih dual sim adaptera za kupiti, pogotvoo sa iphone ih ima ko blata, za iphone čak imaš i verzija kod kojih ne treba rezati sim karticu, nego se koristi cijela...ali prošli put kad sam gledao niti jedan takav adapter nije bio i dual standby, nego si ručno morao odabrati koju karticu želiš koristiti. Aj barem nisi morao palit gasit mob nego preko izbornika to odradiš u par sekundi, ali svejedno nije to pravi dual standby. Ja već dugo tražim tako nešto, najsretniji bi bio kad bi SE izbacio neki svoj obični mobač dual sim, ali sve manje nade imam. Gledao sam te adaptere, i kažem, jedini problem što nisu bili dual standby, morat ću malo pogledat ako se što prmijenilo po tom pitanju, jer oni kinezi me baš ne zanimaju.

A tih kineza stvarno ima, sad već i 4 sim 4 standby mobiteli, sa tv-om i radiom, a npr radi oima i antenu onu metalnu na izvlačenje...umreš od smijeha...

Ima čak i jedan kineski SE C901 dual sim dual standby...ali neda mi se bacat novce na to kad znam da će biti šrot, a mob mi je ipak bitan za posao...

Tako da baš idem malo vidjet ako sada ima dual standby adaptera.

 

EIDT: nažalost nema. Što ima i smisla, jer adapteri koriste postojeće kontakte na mobu, koji su samo jedni, tako da je i logično da nema dual standby adaptera...

 

 Nije to tako jednostavno. Sta mislis zasto svi dual kinezi imaju smijesne kamere, EDGE prijenos u najboljem slucaju, itd. ? Zato sto za dual standby trebas imati DVA baseband transcievera, duple antene, itd. a za sve to treba prostora. Kada bi ubacivali HSDPA procesore plus antene plus jebacku kameru em bi trebalo ogromno kućište (citaj: debelo) em bi trebala dosta jaka baterija. Samsunzi imaju edge takodjer, sugave kameru ali bar su ok odradjeni.

 

Ono sto bih ja zelio (a mislim da bi se moglo odraditi bez vecih kompomisa) je da na postojeci Android uredjaj, primjerice velicine HTC Desirea, nakelje jos jedan baseband proc koji bi imao samo osnovne GSM mogucnosti i to je to. Drugi broj mi je ionako poslovni koji vecinom sluzi za razgovor a ovako bih se rjesio vucaranja dodatnog moba.

 

I btw, ova Nokia je "dual standby" (dakle, ako je jedna SIM kartica trenutno u koristenju na drugu je nemoguce primiti poziv) a ja zelim "dual active", dakle da je moguce primiti poziv na obje kartice u isto vrijeme. Samsung ina samo jedan transcivere u svojim mobovima ali je to uspije rjesiti.

sig
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 12:24 (Matty).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene dvije Dual SIM Nokije
linuxjuzer kaže...
alen-c kaže...
Jel ima kod nas neki jači smartphone dualac. Nesto tipa iP4 ili SGS po karakteristikama i da pokreće Android? Ovo su zgodna rješenja, ali mi nemogu zamjeniti ni približno sadašnji mob. Inače masovno vidim ekipu da fura neki tako bolji mob i krš tipa neka Nokia, Samsung ili SE s VGA kamerom. Bilo bi prakticnije ovako 2 u 1, ali da se ne žrtvuju performanse uređaja.

E baš si ti krš mentalno...{#}...ali što od Jabučara i očekivati..???{#}

 

Koj si ti pacijent. Opet trolaš bezveze. Šta bi se moglo drugo od tebe i očekivati. Inače za dual sim mi naravno nebi trebala oba koristit 3G. Čisto da imam drugi broj za pozive i poruke. Nešto jednostavno i jeftino tipa tomato.
Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice