Predstavljeni obnovljeni iPodi

poruka: 27
|
čitano: 2.470
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljeni obnovljeni iPodi".
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljeni obnovljeni iPodi

Ma vidi malih Lumia, ups, ovaj, čekaj, to ima jabuku na sebi... A, onda je ok... :P

 

Šalu na stranu, iPod (Nano) je valjda jedini uređaj iz cijele obitelji s jabuke koji bih fakat htio imati. Iako mi se ova verzija Nano sirotana ne sviđa ni malo, pa bih radije na Touch išao. Kad ne bi stajao toliko sitno dolara, to jest.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljeni obnovljeni iPodi

ipod izgleda lipse od zada od iphonea

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljeni obnovljeni iPodi

novi ipod je ustvari izduženi stari ipod nano , koji je istog oblika i dizajna. Ali možda malo promijenjen. A ovo je očito namjerno napravljeno jer sigurno imaju patent na izgled, pa da mogu tužit nokiu.

hobi:moj-android.net
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljeni obnovljeni iPodi

iPod Nano malo baca na Lumiu.. I ove okrugle ikonice su meni odvratne .. 

 -- http://goo.gl/RylEA Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi

Sumnjam da će tužiti Nokiu, hehe, ako se ne varam, netko iz Applea je u sudnici protiv Samsunga rekao kako ima i onih koji ne kopiraju nikoga nego su jedinstveni, pri tom misleći baš na Nokiu. :) Ali opet, ne bi me čudilo da iščupaju kakav patent i nabace globalnu tužbu. :D

15 godina
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
Ribozyme kaže...

Sumnjam da će tužiti Nokiu, hehe, ako se ne varam, netko iz Applea je u sudnici protiv Samsunga rekao kako ima i onih koji ne kopiraju nikoga nego su jedinstveni, pri tom misleći baš na Nokiu. :) Ali opet, ne bi me čudilo da iščupaju kakav patent i nabace globalnu tužbu. :D

A vidi ipod nano iz 2010.g. ovo je sličan dizajn samo razvučen u visinu. 

hobi:moj-android.net
14 godina
offline
Predstavljeni obnovljeni iPodi

Šteta što nisu izbacili novi shuffle, pa makar jednak starom ali s većim kapacitetom.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljeni obnovljeni iPodi

Hm.... Pa zar netko još koristi MP3 playere pored današnjih mobitela? Pogotovo kad za cijenu tog jednog MP3 playera, dobiješ smartphone, kojeg možeš jednako tako koristit ko MP3 player....... i možeš nekog i nazvat.......
P.S. i usput ne nosiš dva uređaja (mp3 player i mobitel) 

http://dejankober.com/ Tweeter: http://twitter.com/#!/koberko
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2012 11:00 (Berko).
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
Berko kaže...

Hm.... Pa zar netko još koristi MP3 playere pored današnjih mobitela? Pogotovo kad za cijenu tog jednog MP3 playera, dobiješ smartphone, kojeg možeš jednako tako koristit ko MP3 player....... i možeš nekog i nazvat.......
P.S. i usput ne nosiš dva uređaja (mp3 player i mobitel) 

Sve to stoji, samo kada slusas muziku, igras igre i jos kuckas poruke i zoves sa smartphone-a baterija ti ode dok se okrenes. A ovako imas namjenski uredjaj bas tome i ne moras se brinuti :)
Priznajem da je skup ali ima situacija kada zlata vrijedi ko naravno moze da si priusti...
Dati zadnje novce na ovakvo nes je najveca budalastinja po meni :) 

16 godina
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
Dr. Vicko kaže...
Berko kaže...

Hm.... Pa zar netko još koristi MP3 playere pored današnjih mobitela? Pogotovo kad za cijenu tog jednog MP3 playera, dobiješ smartphone, kojeg možeš jednako tako koristit ko MP3 player....... i možeš nekog i nazvat.......
P.S. i usput ne nosiš dva uređaja (mp3 player i mobitel) 

Sve to stoji, samo kada slusas muziku, igras igre i jos kuckas poruke i zoves sa smartphone-a baterija ti ode dok se okrenes. A ovako imas namjenski uredjaj bas tome i ne moras se brinuti :)
Priznajem da je skup ali ima situacija kada zlata vrijedi ko naravno moze da si priusti...
Dati zadnje novce na ovakvo nes je najveca budalastinja po meni :) 

Pa, ako netko misli slušat glazbu 40h u komadu, bez da bude imao pri ruci utičnicu za prištekat punjač, onda se slažem...
Ali onda mu ne treba iPod nego doktor.
U konačnici, taj vjek trajanja baterije je jedina prednost koju iPod ima ili može ponudit a da konkurira današnjim mobitelima. Mislim da je kud i kamo praktičnije slušat glazbu sa jednog jedinstvenog uređaja; ako radi ničeg drugog, da čuješ kad te netko zove i da se možeš javit bez da skidaš slušalice i vadiš drugi uređaj iz džepa. A što se tiće vjeka trajanja baterije, mislim da svatko tko ima smartphone dulje od 2 mj. zna već kako dozirat korištenje tako da mu baterija bude dostatna za sve potrebe.

http://dejankober.com/ Tweeter: http://twitter.com/#!/koberko
13 godina
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
Berko kaže...
Dr. Vicko kaže...
Berko kaže...

Hm.... Pa zar netko još koristi MP3 playere pored današnjih mobitela? Pogotovo kad za cijenu tog jednog MP3 playera, dobiješ smartphone, kojeg možeš jednako tako koristit ko MP3 player....... i možeš nekog i nazvat.......
P.S. i usput ne nosiš dva uređaja (mp3 player i mobitel) 

Sve to stoji, samo kada slusas muziku, igras igre i jos kuckas poruke i zoves sa smartphone-a baterija ti ode dok se okrenes. A ovako imas namjenski uredjaj bas tome i ne moras se brinuti :)
Priznajem da je skup ali ima situacija kada zlata vrijedi ko naravno moze da si priusti...
Dati zadnje novce na ovakvo nes je najveca budalastinja po meni :) 

Pa, ako netko misli slušat glazbu 40h u komadu, bez da bude imao pri ruci utičnicu za prištekat punjač, onda se slažem...
Ali onda mu ne treba iPod nego doktor.
U konačnici, taj vjek trajanja baterije je jedina prednost koju iPod ima ili može ponudit a da konkurira današnjim mobitelima. Mislim da je kud i kamo praktičnije slušat glazbu sa jednog jedinstvenog uređaja; ako radi ničeg drugog, da čuješ kad te netko zove i da se možeš javit bez da skidaš slušalice i vadiš drugi uređaj iz džepa. A što se tiće vjeka trajanja baterije, mislim da svatko tko ima smartphone dulje od 2 mj. zna već kako dozirat korištenje tako da mu baterija bude dostatna za sve potrebe.

Probaj nositi iPhone u park, jednostavno nije praktično. O nekim mamutima od smartphonea da ne govorim. Imam nano i shuffle i zakon su za te stvari ... nano mi sjedi u docku na zvučnicima kad dođem doma.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
Berko kaže...

Hm.... Pa zar netko još koristi MP3 playere pored današnjih mobitela? Pogotovo kad za cijenu tog jednog MP3 playera, dobiješ smartphone, kojeg možeš jednako tako koristit ko MP3 player....... i možeš nekog i nazvat.......
P.S. i usput ne nosiš dva uređaja (mp3 player i mobitel) 

Pa jednostavno, stvar je kvalitete audio reprodukcije.

i'm going back to 505...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
el_manana kaže...
Berko kaže...

Hm.... Pa zar netko još koristi MP3 playere pored današnjih mobitela? Pogotovo kad za cijenu tog jednog MP3 playera, dobiješ smartphone, kojeg možeš jednako tako koristit ko MP3 player....... i možeš nekog i nazvat.......
P.S. i usput ne nosiš dva uređaja (mp3 player i mobitel) 

Pa jednostavno, stvar je kvalitete audio reprodukcije.

Galaxy S i S3 imaju veću kvalitetu zvuka od bilo kojeg iPoda ili iPhonea zbog kvalitetnog DAC-a.

Ak želiš touchscreen PMP sa dobrom kvalitetom zvuka, kupiš Cowon-a.

Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
14 godina
protjeran
offline
Predstavljeni obnovljeni iPodi

šta je ovo crno na pozadini desno od kamere? 

 http://images.apple.com/ipod-touch/images/specs_connectors.jpg

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
FI4 kaže...

šta je ovo crno na pozadini desno od kamere? 

 http://images.apple.com/ipod-touch/images/specs_connectors.jpg

 

Komad crne plastike, tak je bilo i na prosloj generaciji.

 

Neznam cem sluzi.

Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2012 12:50 (8ax).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
FI4 kaže...

šta je ovo crno na pozadini desno od kamere? 

 http://images.apple.com/ipod-touch/images/specs_connectors.jpg

 

 

Mislim da je to Wifi.Bar je tako bilo na prethodnim modelima
Ljubomorne duše mogu da mi puše
13 godina
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
8ax kaže...
el_manana kaže...
Berko kaže...

Hm.... Pa zar netko još koristi MP3 playere pored današnjih mobitela? Pogotovo kad za cijenu tog jednog MP3 playera, dobiješ smartphone, kojeg možeš jednako tako koristit ko MP3 player....... i možeš nekog i nazvat.......
P.S. i usput ne nosiš dva uređaja (mp3 player i mobitel) 

Pa jednostavno, stvar je kvalitete audio reprodukcije.

Galaxy S i S3 imaju veću kvalitetu zvuka od bilo kojeg iPoda ili iPhonea zbog kvalitetnog DAC-a.

Ak želiš touchscreen PMP sa dobrom kvalitetom zvuka, kupiš Cowon-a.

cowon je po ostalim funkcijama shit naspram ipoda, jedino ima malo bolju kvalitetu zvuka. i inače ipodi i iphone su među najboljima po kvaliteti zvuka

14 godina
protjeran
offline
Predstavljeni obnovljeni iPodi

aha :S bezveze kvari dojam, moglo su bez toga, ali oke :) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljeni obnovljeni iPodi

od svih stavri koje apple proizvodi ovaj nano mi je najdraži

samo se nema za kupnju, al moglo bi šta kapint priko ebaya

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
8ax kaže...
el_manana kaže...
Berko kaže...

Hm.... Pa zar netko još koristi MP3 playere pored današnjih mobitela? Pogotovo kad za cijenu tog jednog MP3 playera, dobiješ smartphone, kojeg možeš jednako tako koristit ko MP3 player....... i možeš nekog i nazvat.......
P.S. i usput ne nosiš dva uređaja (mp3 player i mobitel) 

Pa jednostavno, stvar je kvalitete audio reprodukcije.

Galaxy S i S3 imaju veću kvalitetu zvuka od bilo kojeg iPoda ili iPhonea zbog kvalitetnog DAC-a.

Ak želiš touchscreen PMP sa dobrom kvalitetom zvuka, kupiš Cowon-a.

 

Jesi ti lud? Prvo, to sto ta dva Samsunga imaju Wolfson DAC ne znaci nista. Stvar je implementacije. Cim volis Cowon, odmah znam na kojoj si razini razmisljanja.

Anyway:

http://www.head-fi.org/t/624280/iphone-4s-galaxy-s3-measured-performance-in-decibels

 

Pozdrav

i'm going back to 505...
13 godina
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
8ax kaže...
el_manana kaže...
Berko kaže...

Hm.... Pa zar netko još koristi MP3 playere pored današnjih mobitela? Pogotovo kad za cijenu tog jednog MP3 playera, dobiješ smartphone, kojeg možeš jednako tako koristit ko MP3 player....... i možeš nekog i nazvat.......
P.S. i usput ne nosiš dva uređaja (mp3 player i mobitel) 

Pa jednostavno, stvar je kvalitete audio reprodukcije.

Galaxy S i S3 imaju veću kvalitetu zvuka od bilo kojeg iPoda ili iPhonea zbog kvalitetnog DAC-a.

Ak želiš touchscreen PMP sa dobrom kvalitetom zvuka, kupiš Cowon-a.

lol

12 godina
offline
Predstavljeni obnovljeni iPodi
hahahaha...iako nije tema, sa vasim iponeima i galaksijama,sto se zvuka (bas kao i kamere) tice, nokia N8 jos uvijek brise pod.
hoces preko slusalica,hoces bez...
bolje nadjite neku drugu usporedbu, recimo ko je koga tu kopirao.

Nano je i meni ok,dizajn i mogucnosti...ako nije broj jedan,barem je medju prva 3 sviraca.
ipod mi je ipak preveliki za tu svrhu kojoj je namjenjen.
nisam bas tip koji bi nosio sa sobom nekakav pleyer (proslo me odavno)...ali svakako bi dobro dosao jedan na dugim putovanjima vlakom,busom,avionom...kada bas i niste u prilici puniti mobitel kad god vam se isprazni baterija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
@el_manana

U to vrijeme jos nije izasao sound mod.
Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
8ax kaže...
@el_manana

U to vrijeme jos nije izasao sound mod.

 

1. @raky_b: Nijedan proizvođač hardvera trenutno po pitanju kvalitete zvuka nije na razini onoga što Apple nudi. Apple je 2008. završio tranziciju prelaska sa Wolfson cipova na Cirrus Logic cipove. Iako su ih pljuvali, oni su dokazali da cip ne igra toliku ulogu u kvaliteti zvuka, ukoliko cijeli sustav dobro optimiziras. iPod touch, iPod nano i iPhone imaju apsolutno najbolje dizajnirane zvucne komponente - stereo separacija kanala, ravan frekvencijski odaziv, dobar izlazni otpor, najbolja rezolucija. Tvoja Nokia ima super fotoaparat, ali samo zato sto volis svoj mobitel, ne znaci da ima i najkvalitetniji zvuk. Nokia je inace OK sa svojim zvucnim sustavima, ali nazalost, nitko kao Apple...

 

2. @8ax: Gledaj, sound mod je za djecu. Modovi za modificiranje zvukova su ti kao filteri u Photoshopu, sluze da si prilagodis zvuka kako TI volis cuti, a to ne znaci da je to pravi frekvencijski ravan zvuk. Pravi studijski ravan zvuk ne posjeduje nikakve equalizere. Ove modove i sto spominjes Cowon, to je sve za djecu koja se vole igrati sa zvukom, namjestati si bass da im glava otpadne i ostala sranja. Ona mjerenja na linku sto sam ti dao to se ne moze promijeniti nikakvim softverskim upgradeom. To je ograniceno hardverski. To sto Galaxy S3 ima losu stereo separaciju, dinamiku i rezoluciju - to je nepopravljivo. Ti sa modovima utjeces na dijelove spektra kao sa normalnim equalizerom. Sve te silne postavke koje imaju Sony i Cowon uređaji, da su zbilja prava poboljšanja koja se tiču zvuka, ne bi postojali kao opcije u menijima, nego bi bili po defaultu uključeni. Ovako su postavljeni da si korisnici sami namjeste zvuk kako im pase i to je totalno OK i to podrzavam. Ali radi toga ne mozes tvrditi da nude poboljsani zvuk.

 

To sto Apple ne reklamira iPode kao "savrsene zvucne svirace", to ima vise veze sa marketingom - vise cobana ce privuci sa reklamama kako se moze igrati na njemu, nego sa time da iPod touch ima dobar zvuk. Ionako vecinu iOS korisnika cine cobani koji ne cijene nista, nego zele biti samo vidjeni. Ali ono sto iPod/iPhone ima u sebi ugradjeno i optimizirano, pravi je biser.

 

Ako je nekom do igranja sa EQ-om na iPodu, postoji velik broj aplikacija koji to odlicno rade. Cak postoji i sluznena BBE aplikacija (licencirana EQ tehnologija koju koristi Cowon) za iOS uredaje koja radi jos bolji posao nego na Cowonu, a kosta 5$... Toliko sam toga htio reci, a ne znam odakle poceti. Zasada to.

i'm going back to 505...
15 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljeni obnovljeni iPodi
A nemaju video?
If it can't be my design, this is my line.
13 godina
offline
Predstavljeni obnovljeni iPodi

ipod = porez na fanboyizam.. kaj će nekome mp3 player sa TS-om, pristupom internetu itd. pokraj današnjih smartphonea... nekoliko sam puta postavio to pitanje i nisam dobio zadovoljavajući odgovor

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2012 9:23 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice