Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

poruka: 146
|
čitano: 24.401
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge".
15 godina
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

Ja na note 3 imam Lolipop i opet mi ulaz u galeriju ima delay.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
Ezio kaže...
PlayMaker10 kaže...

 Vjerujem da je razlog eliminiranja gore navedeni razlog, i dosta ljudi se počelo žalit na SD kartice od dolaska Kit-Kat gdje je došlo do promjene rada sa SD karticama.

 to će se sa 5.0 promijeniti. stvarno ne vidim razlog za micanje sd kartice.

 Za to ne znam ali ima dosta pritužbi, ovako bih rekao da su riješili tu brigu, vjerujem da će kasnije izbacit i 256 GB verziju.

14 godina
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
PlayMaker10 kaže...
Ezio kaže...
PlayMaker10 kaže...

 Vjerujem da je razlog eliminiranja gore navedeni razlog, i dosta ljudi se počelo žalit na SD kartice od dolaska Kit-Kat gdje je došlo do promjene rada sa SD karticama.

 to će se sa 5.0 promijeniti. stvarno ne vidim razlog za micanje sd kartice.

 Za to ne znam ali ima dosta pritužbi, ovako bih rekao da su riješili tu brigu, vjerujem da će kasnije izbacit i 256 GB verziju.

pritužbe su zbog tog glupog ograničenja u kit katu.

možda i zbog sporosti, kao što netko kaže. ali to je zato što ljudi stavljaju sporije kartice , nisu toga svjesni, pa im je cijeli mobitel loš. a samsungu je valjda to bolje spriječiti ovako radikalno nego liječiti.

Potpis!
13 godina
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
Miro kaže...
acarnoje kaže...

Nema sd iz jednoga jednostavnog razloga. Ljudi placu da je lag kad se ulazi u galeriju. A lag nastaje zbog sporog pristupa sd kartici i citanja s nje. Sad ce lag biti u potpunosti eliminiran i to je sigurno glavni razlog uklanjanja podrske za sd kartice.

 Manje dijelova = jeftinija proizvodnja. :)

 Imam HTC One M7, pa i dalje cekam nekada. Inace mene zanima kako ce se M9 s S6 usporedjivat, do sada m7 i s4, m8 i s5, i sad m9 i s6

sup bro?
15 godina
online
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
Miro kaže...
mar123 kaže...

nisam fanboy odma cu napomenut al vidi se da samsung kopira iphone. nedavno ste se rugali iphonu sto nema sd i nemoze se izvadit baterija, sad je to samsung uveo. ima citac otiska prsta jer ima i iphone, pogledajte samo donji rub edge modela, isti ko na iphonu. debljina mobitela se isto ravnala prema iphonu. sve je ovo meni oke, neka su kopirali, nije mi los ovaj s6, al nebi mjenjao svoj ip6 za to.

 Pa nije Samsungu cilj da netko tko već ima iPhone 6 sad ga mijenja za S6, već žele da mi koji imamo S3 ili S4 poželimo kupiti S6, a ne ip6! Na tebe više ni ne računaju! 

 ma znam ja to, nego samo kazem da nebi sad dao svoj ip6 za ovaj s6. ali da imam neki slabiji mobitel vjerojatno bi razmisljao o kupnji ovoga. kad ce sonyev z4?

9 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Poz instalirao sam win7 ali nmg nigdje da nađem driver za zvuk moze pomoc
Ovaj driver je u pitanju Analog Devices 1888/AD1980 @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3] PCI

 

16 godina
online
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

fulao si topic....

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
S 32Gb memorije ja osobno nebi pomisljao na SD.

Dizajn je pristojan i dobar u odnosu na prijasnji S5 je poboljsanje. Premda mi smeta prilicno grbava kamera na poledini :/

Navodni stedljivi 14nm exynos bi trebao "opravdati" bateriju, ali opet tu je 2K zaslon. hm
16 godina
protjeran
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

Po ovome izgleda da je Apple bio napredniji dugi niz godina..
A sad ne vidim nikakve razlike između S6 i primjer iPhone 6...
Iphone oduvijek ima nezamjenjivu bateriju, neprosirivu memoriju(imali su svoje razloge i meni su sasvim logicni).. 
A da ne govorim koliko je iOS običnom korisniku napredniji nego android.. Imam trenutno androida a prije sam imao iPhone i jedino sto mogu reći da stvari koje svaki dan koristim an mobu su puno bolje radile na iOS nego androidu..
Slobodno me napdajte da sam fanboy, applovac, ali nisam niti to zelim biti.. samo sam realan i govorim svoja iskustva.

Long Live Freedom
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 22:10 (The Black Iso).
Moj PC  
14 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
acarnoje kaže...

Nema sd iz jednoga jednostavnog razloga. Ljudi placu da je lag kad se ulazi u galeriju. A lag nastaje zbog sporog pristupa sd kartici i citanja s nje. Sad ce lag biti u potpunosti eliminiran i to je sigurno glavni razlog uklanjanja podrske za sd kartice.

 Zasto onda ja na Xperia Z3 i Z3c nemam lag kad ulazim u galeriju?

15 godina
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

Puno je ljepši nego prethodni model. Ali dosta vuče na dizajn od iphone 6 što po meni i nije nikakav nedostatak. Zanimljivo je da donedave velike "mane" kod iphone-a (nedostatak sd kartice, nemogučnost izmjene baterije i pogotovo izbočena kamera) ovdje više i nisu mane... 

FC Bayern Munchen
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
The Black Iso kaže...

Po ovome izgleda da je Apple bio napredniji dugi niz godina..
A sad ne vidim nikakve razlike između S6 i primjer iPhone 6...
Iphone oduvijek ima nezamjenjivu bateriju, neprosirivu memoriju(imali su svoje razloge i meni su sasvim logicni).. 
A da ne govorim koliko je iOS običnom korisniku napredniji nego android.. Imam trenutno androida a prije sam imao iPhone i jedino sto mogu reći da stvari koje svaki dan koristim an mobu su puno bolje radile na iOS nego androidu..
Slobodno me napdajte da sam fanboy, applovac, ali nisam niti to zelim biti.. samo sam realan i govorim svoja iskustva.

 Apsolutno.

 

iP6 i 6+ su kraljevi proslegodine uz G3 i eventualno M8.

 

Nije bezveze to što S5 nije nigdje izabran za najbolji smartphone po vjerodostojnim portalima.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
16 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
Mitch kaže...
The Black Iso kaže...

Po ovome izgleda da je Apple bio napredniji dugi niz godina..
A sad ne vidim nikakve razlike između S6 i primjer iPhone 6...
Iphone oduvijek ima nezamjenjivu bateriju, neprosirivu memoriju(imali su svoje razloge i meni su sasvim logicni).. 
A da ne govorim koliko je iOS običnom korisniku napredniji nego android.. Imam trenutno androida a prije sam imao iPhone i jedino sto mogu reći da stvari koje svaki dan koristim an mobu su puno bolje radile na iOS nego androidu..
Slobodno me napdajte da sam fanboy, applovac, ali nisam niti to zelim biti.. samo sam realan i govorim svoja iskustva.

 Apsolutno.

 

iP6 i 6+ su kraljevi proslegodine uz G3 i eventualno M8.

 

Nije bezveze to što S5 nije nigdje izabran za najbolji smartphone po vjerodostojnim portalima.

 Ja sam sam morao uzeti novi mob pa sam uzeo Z3 a jedini problem sa iPhoneom mi je bio sto nisam imao love za iPhone 6(64GB) jer je 16GB sramotno malo.. i onda sam odlucio uzeti Z3 za 18kn(pretplata)..
Ali nadam se uskoro povratku na iPhone.. mozda kad dođe 6S ili 7 haha.. ovisno o lovi..

Long Live Freedom
13 godina
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed

Ne kužim neke stvari. Npr., čemu i dalje trpanje ppi na mobitelima? Zašto neizmjenjiva baterija? Čemu neproširiva memorija? Jel to rade na dobit dizajna i tankoće ili?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 23:03 (alen4430).
12 godina
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

Neko ko je navikao na samsungove telefone navikao je i na izmjenjivu bateriju te na prosirenje memorije, nedostatak ovoga je svakako minus

 

ja bih i presao preko baterije, ali 2550mah? stvarno i to QHD rezolucija?

 

2015a i opet se škrtari na nekim stvrima, to mi nije jasno nikako

 

 

proizvodjaci nikad da shvate da nama treba dosta bolja baterija, ali dosta bolja, ne samo 1-2 sata duzeg rada od onog prosjecnog koliko danas traje na smartphoneima, jer sto ce mi smartphone kad ja moram pogasiti i stediti na nekim opcijama samo da bi mi baterija mogla izdrzati jedan dan

 

ja ne znam, mislim da je ovo sad prvi put da htc.ova baterija ima vise kapaciteta od samsungove baterije

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

Ono što mogu komentarasitati jeste samo ono što vidim preko dotičnih slika dakle:

 

Dizajn pa pod 1: Smeće. Telefon kao što jeveć  gore netko rekao ne odustaje od Samsungovog (ne)znanja da napravi iskorak u dizajnu. Metalni (čudi me da nije hromiran nego je u istoj boji) prsten koji se nije odmakao tamo još od cca 10-tak godina. Dakle ništa od onih sci-fi moniranih slika koje smo vidjeli. No Comment. Pod 2. ukradena kopija iPhonea (ne smeta mi, ne volim iPhone nek ratuju do mile volje) ali daj brate mili, pa 100 miliona dizajnera postoji na svijetu koji će nešto da smisle ali ovo je van svake pameti. Molim nekoga tko ima vrema neka nađe iPhone i ovaj Galaxy da Clone Stamp Toolom samo prebriše nazive telefona čisto da vidie kopiju, odnosno da ne prepozante koji je koji telefon.

 

Featuresi: Sad kao nije bitno što nema izmjenjivu bateriju, niti vanjsku SD karticu. Lično, ne bi bio fanboy ičega (osim naravno Ferrarija) ali prosto mi sada žao ljude opsjednute Samsungom. IRda je jedina vrijedna pozitivna stvar da kažeš da se isiču od konkurencije, čisto da i dalje bude furka gasiti i paliti klime unutar kafića dok ti vlasnik ne razbije telefon.

 

Zakljčak: Tresla se brda...

Moj PC  
7 4 hvala 1
15 godina
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

... rodio se Mišo Kovač :)

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
Miro kaže...
mar123 kaže...

* * *

 Pa nije Samsungu cilj da netko tko već ima iPhone 6 sad ga mijenja za S6, već žele da mi koji imamo S3 ili S4 poželimo kupiti S6, a ne ip6! Na tebe više ni ne računaju! 

Potpisujem, ali budući da ja niti imam niti planiram, i da imam love k'o blata, i jedan od ova dva velika dvojca iP6 i S6 mogu slobodno zaključiti da zapravo Samsung ne zna napraviti telefon ako se ne vidi smjernice od konkurencije.

 

Miro kaže...
acarnoje kaže...

Nema sd iz jednoga jednostavnog razloga. Ljudi placu da je lag kad se ulazi u galeriju. A lag nastaje zbog sporog pristupa sd kartici i citanja s nje. Sad ce lag biti u potpunosti eliminiran i to je sigurno glavni razlog uklanjanja podrske za sd kartice.

 Manje dijelova = jeftinija proizvodnja. :)

Ma nema teorije da je radi manje djelova. Memorija je do džaba, dakle zašto ne sabirnicu samo izvući vani, jer zašto ne na neku SD karicu od primjerice 64GB ubaciti čisto da mi se OneDrive sinhornizuje, Mada moguće da verzija od 128 GB (i gdje je verzija od 256 GB i 512 GB, zašto to polje (zapamtite moje riječi) uvijek prvi mora Apple otvoriti) je i sasvim dovoljna.

15 godina
neaktivan
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge
Mislim da prije nekakvog testa koliko baterija drži nema smisla komentirati. Ja bih rekao da će ga smanjenje baterije pokopat uzimajuć u obzir rast rezolucije i ostatak điđa. No možda je Exynos nekakvo ludo čudo pa će to sve šljakat bez beda (čini mi se da taj proc nije testiran još).
-meh
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

Ja nisam neki Samsung fan, smatram Touchwiz lošim i trokirajućim do bola, dizajn bezveznim ali...

 

Očito je da su neke stvari korisnici Samsunga tražili pa su ih dobili. Samo pri tome su izbacili dvije esencijalne stvari što je Samsung činili Samsungom. Naravno pričam o izmjenjivoj bateriji i proširenje memorije karticom. Sa ovim je to jedan golem korak unatrag što se samoga Samsunga tj njihove filozofije tiče.

 

Ipak ja u dobru prodaju ne sumnjam jer Galaxy je uz iPhone najjači brend, najjače ime u mobilnom svijetu.

 

E da, QHD ekran smatram velikim minusom i običnim marketinškim trikom, naravno isti je uz to i PenTile da trik bude i veći.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
The Black Iso kaže...

A da ne govorim koliko je iOS običnom korisniku napredniji nego android.. Imam trenutno androida a prije sam imao iPhone i jedino sto mogu reći da stvari koje svaki dan koristim an mobu su puno bolje radile na iOS nego androidu..
Slobodno me napdajte da sam fanboy, applovac, ali nisam niti to zelim biti.. samo sam realan i govorim svoja iskustva.

 

 Jesi fanboy. Prvo si oftopičario na Z3 temi i stalno cendrao kako ti je iPhone bolji, al' nemaš para za njega. Sad to radiš i ovdje na temi o S6.

Bajdvej, napisao sam ti u Z3 temi kako se stamina mod pali.

 

Bara kaže...

Samo pri tome su izbacili dvije esencijalne stvari što je Samsung činili Samsungom. Naravno pričam o izmjenjivoj bateriji i proširenje memorije karticom. Sa ovim je to jedan golem korak unatrag što se samoga Samsunga tj njihove filozofije tiče.

 Apsolutno se slažem.

Da su ljudi htjeli imati manje opcija, kupili bi neki drugi mob, a ne Samsung.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 0:34 (DeniZg).
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

I umalo zaboravih. M9 je više premium i kakvih 250 eura jeftiniji. M9 je dobio ovu rundu.

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

Hehe @Bara se vratio...ne vidjeh te dugo kolega!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
Ezio kaže...
PlayMaker10 kaže...

 Vjerujem da je razlog eliminiranja gore navedeni razlog, i dosta ljudi se počelo žalit na SD kartice od dolaska Kit-Kat gdje je došlo do promjene rada sa SD karticama.

 to će se sa 5.0 promijeniti. stvarno ne vidim razlog za micanje sd kartice.

 zarada

 

na modelima sa vise memorije puno vise zaradjuju. prije, ako si htio na mobitelu drzati vecu kolicinu glazbe ili fotografija, za 100 kn kupis SD. danas ako to zelis mozes kod njih za dodatnih 1000kn kupiti.

12 godina
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
Bara kaže...

I umalo zaboravih. M9 je više premium i kakvih 250 eura jeftiniji. M9 je dobio ovu rundu.

 Kod tebe je dobio rundu.

 

Sta mislis ko ce dobiti mec kad se na kraju broj ukupno prodanih primjeraka pomnozi sa (cijenom minus troskovi izrade)?

15 godina
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

Za krajnjeg korisnika i po pitanju boljeg, isplativijeg uredaja M9 dobiva bilo koji dan.

 

 

Sto se ostalog tice, iPhone je nepobjediv.

S6 ce vise donijeti firmi, ali to nista ne znaci potrosacima.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
koza.nostra kaže...

Sjecam se ne tako davno kad su se korisnici mobitela bez sd kartice i zamjenjive baterije nazivali ovcama...jel to jos uvijek vrijedi ili su sad neka nova pravila?

 

 

Gdje je sad zagrižena android ekipa :D

btw posjedujem s3 da me ne proglašavate odma fanboyem applea.

 

 

rub telefona mi liči na ip6

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 1:02 (Kill Frenzy).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
Mitch kaže...

Hehe @Bara se vratio...ne vidjeh te dugo kolega!

 A eto malo se vratio, pitanje je koliko dugo. Vidim većina je sada novih.

Mitch kaže...

Za krajnjeg korisnika i po pitanju boljeg, isplativijeg uredaja M9 dobiva bilo koji dan.

 

 

Sto se ostalog tice, iPhone je nepobjediv.

S6 ce vise donijeti firmi, ali to nista ne znaci potrosacima.

 Cijene sam gledao na amazon.de. Hoće li kasnije cijena S6 pasti ne znam.

A jabuka je za mene precijenjna, bar to je u segemntu smartphonea. Doduše ja ne bih kupio ni M9 ni S6, to mi je bacanje para. Mada će neko u mojoj obitelji kupiti M9, a ja čekam M8i ako izađe.

12 godina
offline
Re: Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 ed
Mitch kaže...

Za krajnjeg korisnika i po pitanju boljeg, isplativijeg uredaja M9 dobiva bilo koji dan.

 

 

Sto se ostalog tice, iPhone je nepobjediv.

S6 ce vise donijeti firmi, ali to nista ne znaci potrosacima.

 Ja cu pricekati da mi oba dodju u ruke za bilo kakve zakljucke.

13 godina
neaktivan
offline
Predstavljeni Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

Nisam android fanboy ali obično u raspravi dijelim njihove stavove jer su Androidi po čistoj snazi jači.
No ovo je izdaja od strane Samsunga koji već jedno vrijeme gleda kako da izađe iz Android svijeta.

Ukratko ovaj model je korak u nazad i smatram da je S5 bolji.A S3 je i dalje najveća legenda i pomak u kvaliteti što se tiče Samsungove Galaxy serije.

No ovaj model mi na prvu izgeda zaista toliko lošim da bih rekao da bi se Adroid fanboyi prvenstveno trebali osjećati izdanima.Ukratko smeće bez zamjene dijelova,memorijskih kartica i dizajnirano da radi upravo ono što je apple usavršio:Crpi još više novaca od kupaca.

Ali sa druge strane Samsungov Tizen se prodaje kao vruće kifle:
http://www.omgubuntu.co.uk/2015/02/samsungs-linux-based-tizen-phone-proves-an-unexpected-success
Tako da su oni očito spremni napustit Android kada god im se prohtije...

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice