Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

poruka: 86
|
čitano: 28.391
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji".
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

U t-comu bit ce 4000-5000 kn

 
5 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

vec su dostupni, bug kasni.

http://www.svijet-medija.hr/p/GSM-telefon-Prestigio-MultiPhone-4300-DUO,-PAP4300DUO,-crni/42354/

 

i btw, nemaju ram, pa ocekujte da su sporiji od najsporijeg 600mhz single core procesora, tehincki detalji na

http://www.prestigio.com/products/Smartphones/MultiPhone/MultiPhone_4300_DUO

TD za glupost
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2012 16:09 (Laxarus).
 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
Mihajlo123 kaže...

U t-comu bit ce 4000-5000 kn

Nemaora bit, možemo ih oćekivati u linksu, a pogledaj cjene tableta...

13 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
Mihajlo123 kaže...

U t-comu bit ce 4000-5000 kn

ma kakvi. Nije to dovoljno zvučan brand da bi se našao u ponudi naših operatera

13 godina
online
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

4300 ima 512Mb RAM-a,te me zanima koji je GPU?
Po slobodnoj procijeni Adreno 200/205,ali ako ciljaju na više možda

je i Adreno 220/Mali400 unutra! :D 

WoT: BlackRainCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Za nekoga kome triba pragmaticni, a ne prepotentni mobitel, sasvim ok uredjaji... triba vidit kakvi su uzivo, ali ne pari lose, niti najmanje, a i cijene su ok... za one metro i slicne, uncool, uostalom nek placaju sminku...

 

a ovi komentari oko tcoma, ko da je dite od dvi godine pisalo... slobodni uredjaji su inicijalno uvijek najskuplja varijanta, sto bi znacilo da ukoliko netko od telekoma uopce stavi ovo u ponudu (sto sumnjam zbog dual sima i nemogucnosti zakljucavanja uredjaja), tada ce to bit u prepaid ponudi po maksimalno 100-200kn nizoj cijeni, ako i toliko... vise u svakom slucaju nece i ne moze bit...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

U ovome najjeftinijem (Prestigio 3500) unutra se nalazi MSM7225AA klokan na 1GHz, 512mb RAM-a i Adreno 200. Cijena od 999 kn i nije baš tako jeftina s obzirom da se radi o komponentama koje su na samom dnu ponude.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

mislim da po specifikacijama jedino treba uzet u obzir najveci model od 4.3", IPS matrica je samo kod njega...

 

edit: jedna od mana mogla bi mu bit mala baterija... samo 1500mAh

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2012 17:17 (wifi).
14 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
Kasnite s vijestima. Na ishop webu je vec objavljeno.
Takodjer su objavljene cjene proizvoda.
From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
neaktivan
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Ima i na njuškalu već, jeftinije nego u dućanima

 

http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search2&f_keywords=prestigio+multiphone

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Fakat su brzi. Gledao sam prije sat-sat i pol na njuskalu i nije ih bilo.

Ovaj najjaci mi je zanimljiv. Sad samo treba pricekati da cijena padne jos 100-200kn i kupujem ga, mada me zaintrigiralo i to kaj su najavili premium model za kraj godine.

12 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
Don Kihoty kaže...
Kasnite s vijestima. Na ishop webu je vec objavljeno.
Takodjer su objavljene cjene proizvoda.

 

Ne radi ti izbornik.

sto god kliknem dobijem ovo:

"

Å ifraOpisCijena

"

12 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
pandza94 kaže...

4300 ima 512Mb RAM-a,te me zanima koji je GPU?
Po slobodnoj procijeni Adreno 200/205,ali ako ciljaju na više možda

je i Adreno 220/Mali400 unutra! :D 

Power VR531

14 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
juwa kaže...

Ima i na njuškalu već, jeftinije nego u dućanima

 

http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search2&f_keywords=prestigio+multiphone

http://www.njuskalo.hr/korisnik/HocuKupit

 

Šta?

tutanjkamen kaže...

Fakat su brzi. Gledao sam prije sat-sat i pol na njuskalu i nije ih bilo.

Ovaj najjaci mi je zanimljiv. Sad samo treba pricekati da cijena padne jos 100-200kn i kupujem ga, mada me zaintrigiralo i to kaj su najavili premium model za kraj godine.

 

Meni je također najzanimljiviji premium model, ali dolazi još jedan "jači" od njega.

 

tutanjkamen kaže...

Ne radi ti izbornik.

sto god kliknem dobijem ovo:

"

Å ifraOpisCijena

"

Ne radi ponuda artikala, ali provjeri novosti.

"Site in costruction" nakon fjaska sa srpskim hakerima.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
nkdz kaže...

U ovome najjeftinijem (Prestigio 3500) unutra se nalazi MSM7225AA klokan na 1GHz, 512mb RAM-a i Adreno 200. Cijena od 999 kn i nije baš tako jeftina s obzirom da se radi o komponentama koje su na samom dnu ponude.

Ajde mi nađi ijedan uređaj jeftiniji od ovoga sa sličnim ili boljim specifikacijama i dvogodišnjom garancijom te otključan na sve mreže. Mislim da prvi sljedeci konkurentni ovome prestigiu je Huawei ascend Y200 koji između ostalog ima sporiji porcesor (800MHz) i duplo manje RAM-a, ali ima IPS ekran iste rezolucije i veličine, a cijena mu je 200kn viša

14 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

I prestigio je Dual-Sim uređaj, te kao NOKIA N95 i slične IMA STEREO SPEAKER-e.

Dakle povratak dobrog zvuka u mobilne uređaje.

 

http://www.vzpon.com/novosti/77-prestigio-multiphones-pap4300duo-pap4040duo-pap3500duo

 

Ovdje se vide potpune specifikacije svih uređaja.

 

No ono što je posebno, i ne nudi niti jedan drugi proizvođač je...

 

 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2012 22:56 (Don Kihoty).
15 godina
neaktivan
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Baš sam planiro uzeti Huawei Ascend G300 iz bonbon-a, al sad su mi ovi MultiPhone-ovi doveli u nedoumice. Cekam neke recenzije, najavili na racunalo.com da imaju uređaje na recenziji. Kolko vidim po ovim slovenskim specifikacijama to su cigle od skoro 20 deka :D

 

EDIT:

Na nekoj švapskoj stranici sam naletio da PMP3500DUO ima 800MHz procesor i dođe 115€ (800kn). Cijena najjačeg modela trenutno je 185€ u Njemačkoj

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2012 23:08 (IvanN).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Nisu slovenske nego službene Prestigio specifikacije.

 

Imam ih u PDF-u sa još par dodatnih stvarčica, ali ne smijem objaviti do lounch datuma.

 

Ovo što su objavili Slovenci zapravo nisu smjeli, ali dobro.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
15 godina
neaktivan
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

po ovom

 

http://pdadb.net/index.php?m=cpu&id=a7225a&c=qualcomm_msm7225a

 

tom procesoru preporučena max. brzina je 800MHz tak da su možda njemci u pravu, ili ak nisu (ako je clockan na 1GHz) onda bi moglo mozda bit problema s baterijom. 

 

Iz vlastitog iskustva znam da neki proizvodaci imaju krivo iznesene specifikacije uređaja, pogotovo brzine procesora. Konkretno ima teblet kojem na kutiji i na službenoj stranici piše da je clockan na 1.2GHz, a on je clockan na 1008MHz. tak da dok neko ne provjeri koji je procesor nije baš za vjerovat pogotovo kaj su se pojavile dvije razlicite vrijednosti.

 

Ja ciljam na ovog srednjeg, a mozda i najveceg koji bi trebali imati mogućnost 720p videa :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2012 23:19 (IvanN).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
IvanN kaže...
nkdz kaže...

U ovome najjeftinijem (Prestigio 3500) unutra se nalazi MSM7225AA klokan na 1GHz, 512mb RAM-a i Adreno 200. Cijena od 999 kn i nije baš tako jeftina s obzirom da se radi o komponentama koje su na samom dnu ponude.

Ajde mi nađi ijedan uređaj jeftiniji od ovoga sa sličnim ili boljim specifikacijama i dvogodišnjom garancijom te otključan na sve mreže. Mislim da prvi sljedeci konkurentni ovome prestigiu je Huawei ascend Y200 koji između ostalog ima sporiji porcesor (800MHz) i duplo manje RAM-a, ali ima IPS ekran iste rezolucije i veličine, a cijena mu je 200kn viša

Kako nema? Letimičnim pogledom kod naših operatera sam našao nekoliko modela zasnovanih na istom SOC-u (7227AA) koji su jeftiniji od 1000 kn. Na primjer, prošli tjedan je kod jednog operatera bilo moguće kupiti Xperiu Mini za samo 650kn.

 

Treba biti strpljiv i čekati sniženja. Tako će uskoro zasigurno doći i standardno bonbonovo siženje od -30% na G300, kada će se moći kupiti za 1000 kuna. A tolika mu je trenutna cijena i u ostalim zemljama u Europi (90-99 funti).

14 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Danas sam bio u čipoteki da se malo informiram o marki PRESTIGIO. Imam dojam po priči trgovca, da je to ispodprosječna marka, i da je upitna kvaliteta takvih proizvoda. Nemogu sa potpunom sigurnošću to govoriti jer nisam bio u doticaju sa njihovim prozvodima. Cijena mobitela koji će biti u prodaji je savim OK, a tako i cijena njihovih tableta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Dakle kupio bi kod operatera X-Mini, zaključanu na operaterovu mrežu, single-sim i slabijih karakteristika?

From all the things I lost, I miss my mind the most...
15 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Xperia Mini je bio samo jedan primjer. Taj mobitel ima i određenih prednosti i mana u odnosu na najjeftiniji Prestigio. Xperijina prednost je 1GHz QSD8255 [u odnosu na 800Mhz 7225AA (7225AA 1GHz na Prestigiovim stranicama je tipfeler jer navedeni SOC ne dostiže tu frekvenciju čan ni na custom romovima), zatim službeni ICS, brdo custom romova na xda. Ima manji ekran, single sim, ali i osjetno manju cijenu. Svatko će odvagnuti i odabrati ono što mu je važnije.

 

 

13 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

baš mi je zanimljiv ovaj najjači model. možda si ga upiknem drugi tjedan. velik ips ekran, ics, microsd utor, zvučnici od 1w, 5mpx af kamera... brutala za te novce!

nego, zna netko koji je točno proc kod najjačega i hoće li imati sposobnost prikazivanja divx i mkv formata out of the box? većina prestigio tableta ima tu mogučnost

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
bodija kaže...

Danas sam bio u čipoteki da se malo informiram o marki PRESTIGIO. Imam dojam po priči trgovca, da je to ispodprosječna marka, i da je upitna kvaliteta takvih proizvoda. Nemogu sa potpunom sigurnošću to govoriti jer nisam bio u doticaju sa njihovim prozvodima. Cijena mobitela koji će biti u prodaji je savim OK, a tako i cijena njihovih tableta.

  Ja baš imam drugi dojam: da je marka Prestigio iznadprosječna po pitanju omjera cijene/kvalitete. Uzmi naprimjer njihov tablet Multipad ultra....Gdje ćeš naći za te pare tako dobar uređaj? A o kvaliteti nekih razvikanih marki bismo isto tako mogli raspravljati. Npr. ja sam se grdo opekao s Asusom - skupo, a ništa ne valja.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
zuper kaže...

baš mi je zanimljiv ovaj najjači model. možda si ga upiknem drugi tjedan. velik ips ekran, ics, microsd utor, zvučnici od 1w, 5mpx af kamera... brutala za te novce!

nego, zna netko koji je točno proc kod najjačega i hoće li imati sposobnost prikazivanja divx i mkv formata out of the box? većina prestigio tableta ima tu mogučnost

Pričekaj par dana, kao što sam naveo u postu prije racunalo.com će napravit recenzije sva tri uređaja pa ćemo možda imati bolji/lošiji dojam o MultiPhone-ovima.

 

Procesor u srednjem i u najjacem modelu je isti MediaTek MT6575 Cortex-A9 na 1Ghz

13 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

evo ima ih dostupnih u dućanima

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=prestigio+4300

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=prestigio+4040

 

najjači model u futuri je po odličnoj cijeni!

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Evo kupio multiphone 4300. Još se nisam stigao previše igrati sa njim. Za sad prvi dojmovi su i više nego odlični. Veliki ekran, dobra kvaliteta izrade, brz, vidjet ćemo kad poinstaliram aplikacije... Preporučam, za te pare nema boljeg...

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Pozdrav,

 

kupio sam model 4300, mobitel je brz, surfanje internetom brzo, kamera super po danu, bljeskalica nevalja, wifi je iznenađujće dobra...

Slobodno pitajte kaj vas zanima na mail zverxy@gmail.com.

 

Imam problem sa mobilnim internetom. Jučer kad sam ga kupio stavio sam jednu SIM karticu i koristio normalno mobilni internet, danas stavim drugu SIM i nemogu se spojiti.

Nešto sam prčkao po postavkama i sad se nemogu spojiti, može mi itko pomoć? zvao sam ovlašteni servis  ali oni pojma nemaju jer ga još nisu isprobali ;)

 

 

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

vrlo vjerojatno trebas podesit apn-ove, odnosno ako su ti kartice razlicite, moras imat razlicite profile za pristup netu za jedan i za drugi, a vjerojatno triba i podesit koja kartica ce ti sluzit za net, telefon, itd... ovako napamet je tesko zakljucit sto je tocno, ali gledaj uglavnom pod internet settings jel ti odgovaraju pristupni podaci za jednu i/ili drugu sim karticu...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice