Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dijele

poruka: 11
|
čitano: 2.543
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dijele ".
15 godina
offline
Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dijele

A najbolje da svima se lijepo stavi čip u glavu. I čim pomisli da bi gledao seriju odma mu se to naplati.

 
20 0 hvala 2
16 godina
offline
Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dijele

Hmm, ja npr. imam NBA league pass. Još jedan frend ga isto koristi ali ne možemo gledat u isto vrijeme. U principu je to jedino moguće riješenje. A ako se tu misli na dijeljenje a da ljudi ne gledaju u isto vrijeme, to je nemoguće za riješiti osim ako doslovno ne vežu za samo jedan uređaj ili prate ljude. lol još bude došlo do toga da je problem ako neko kod tebe doma gleda a ne plaća i svoju pretplatu..

FOR THE HORDE
Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dijele

da, patnje prihoda su stravične i ponekad doista nekljudske. zločesti ljudi jedni. koji dijele. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 0 hvala 2
14 godina
offline
Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dijele

 Dvosjekli mac: netfilxova liberalna politika dijeljenja lozinki (mislim da 5 ljudi moze koristiti isti acc) im je i dovela tolike korisnike. Sa jedne strane ako ukinu tu mogucnost izgubit ce puno korisnika i posljedicno- love. Sa druge strane ako nastave sa ovakvom politikom zarađivat ce dobro od- prikazanih reklama. Na njima je da izvazu sta im se vise isplati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dij
Zoki kaže...

 lol još bude došlo do toga da je problem ako neko kod tebe doma gleda a ne plaća i svoju pretplatu..

 ne može gore od EA (Origin) svakako

8 godina
offline
Re: Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dij
Može se pila postaviti i naopako. Možda ne bi ni imali toliko korisnika da se ljudi unaprijed ne dogovore o podjeli troškova.
Ja rekoh
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dij
Baš mi ih je žao...
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dij
Najgori su ovi šta dijele gajbu pive i skupa gledaju utakmice. Pate brojne korporacije 😆
14 godina
offline
Re: Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dij
Evo i ja patim, k'o mladi Werther ☺
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dijele

Mislim da bi bilo u redu organizirati nekakva prosvjed potpore streming kućama!

Stvarno mi ih je žao. Umjesto 4 milijarde zaraditi će 3.5 :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prihodi streaming platformi pate jer ljudi dij
Zato ja ne uzimam nikakvu pretplatu, jer mi može doći prijatelj koji ju nema, pa kompanije gube velike novce ako nešto pogledamo zajedno. Bolje im je ovako.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice