Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 544.547
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
k1klop kaže...

Aktivirao sam getflix ali nekuzim kako da potvrdim da sam na americkm, jel mi moze netko navest par filmova koij su na americkom a kod nas ih nema, sad uspoređujem i ne vidim razlike.

 Stranger Things, 13 Reasons Why..

13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

To je dostupno svima jer su to Netflix-ove serije. 

 

Pogledaj na http://flixsearch.io/.

11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Ja sam neki dan napravio account preko TV-a i sad po ovom ispada da imam američki.

A ne koristim nikakve VPN trikove.

Čudno...

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

uzivaj dok mozes...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Po kojem? Stranger Things i 13 Reasons Why su dostupni svugdje jer je te serije napravio Netflix.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.5.2017 23:01 (Marko :D).
11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Ne, ipak je hrvatski. Pogledao sam link koji je kolega Marko stavio i npr. nemam Yves Saint Laurent film koji je samo na američkom.

Nema veze.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.5.2017 23:02 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Marko :D kaže...

Po kojem? Stranger Things i 13 Reasons Why su dostupni svugdje jer je te serije napravio Netflix.

 Zanimljivo, ja imam US account, došao sam sad u HR i ne mogu ih gledat :/ Jednostavno ih ne nalazi.

 

Doslovno pola originalsa nema...samo House of cards

13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Jesi probao brisat cache?

15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Marko :D kaže...

Jesi probao brisat cache?

Ma jesam, našao sam na redditu da valjda su ih skinuli općenito preko noći i stavljaju 4k HDR :D

8 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

lijepo iznenađenje da je narcos sa hrv titlovima..ja zasad koristim samo user name itd od sestricne od cure iz amerike  i dalje je sve limitirano naravno iako sam donekle uspio vidjet da sa vypry VPNom ima dosta veci database nego ovako

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ezio stigao HDR na Netflix tj . nase telke 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Jel netko voljan ustupiti mi četvrtinu Netflixa od Lipnja, pa nadalje? Platiti mogu preko Paypala ili netbankinga, kako vam paše.
PP, molim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 8:59 (Arabarran).
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
sseennoonn kaže...

lijepo iznenađenje da je narcos sa hrv titlovima..ja zasad koristim samo user name itd od sestricne od cure iz amerike  i dalje je sve limitirano naravno iako sam donekle uspio vidjet da sa vypry VPNom ima dosta veci database nego ovako

Kod mene nije narcos sa hr titlovima., ja sam ga pogledao prije...

 

Sad gledam Marco Polo i ima HR titlove

4mal kaže...

Ezio stigao HDR na Netflix tj . nase telke 

 Marco Polo je HDR. 

16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

kaj i ti imas samsunga ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Uzeo mj dana besplatno Netflix...onaj premium paket...ima 4k HDR tv pa se ne isplati ništa drugo ni uzmat.

 

Problem je manjak hr titlova...a sve ostalo je za pohvalu. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

ja sa kolegom s posla lapo lapo isto premium od prosle god. 

pocelo sve vise lokaliziranje titlova i bolji je bitrate opcenito 

gledam preko telke stim da moj nije HDR u potpunosti model iz 2014+modul sek 3500 koji

ga pretvara u JS model iz 2015 i vidi se razlika u odnosu na prije tj .cita metapodatke 

 

p.s

jos cekam HDR na mobu da mi stigne i to je to 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 9:09 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

kaj i ti imas samsunga ? 

 Sony XD8577...

12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

ja sa kolegom s posla lapo lapo isto premium od prosle god. 

pocelo sve vise lokaliziranje titlova i bolji je bitrate opcenito 

gledam preko telke stim da moj nije HDR u potpunosti model iz 2014+modul sek 3500 koji

ga pretvara u JS model iz 2015 i vidi se razlika u odnosu na prije tj .cita metapodatke 

 

p.s

jos cekam HDR na mobu da mi stigne i to je to 

 Znaš šta me j... - uzeo tih mj dana free...i sad mogu kao podjelit na još 3 uređaja...

 

Da li ja dajem svoj e-mail i šifru ili svako od ta 3 ima svoj account???

 

16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

ne sam im das svoje podatke email i pass  a svako od njih ima svoj acc i mozes ako si bezobrazan upravljat istima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

meni je blokalo kreditnu...uzeo bih netflix s nekim skupa, bilo koji mi pase, pa da podijelimo troskove. 

 

ako ima netko da bi dijelio troskove, nek mi se javi u inbox...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Jel se možete vi u EU logirati na nečiji američki acc i da radi kao američki bez vpna?

 


Jer mogu vam skombat da se spajate na moj...uzet cu sigurno u 8. mj.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Ne, ja sam pokušao s par računa. Netflix gleda tvoju IP adresu i tako ti servira sadržaj. Znači ako ti IP adresa govori da si iz Hrvatske, daje ti na raspolaganje sadržaj koji je dostupan samo u Hrvatskoj.

 

Ako pak ti napraviš VPN i da se korisnici spajaju preko tebe, to bi moglo funkcionirati jer Netflix neće tvoju IP adresu prepoznati kao VPN. Meni se čini da oni imaju neku listu IP adresa najpoznatijih VPN-a koje su postavili na black listu jer noviji i nepoznati VPN-ovi rade bez ikakvih problema. Kad im popularnost poraste, blokiraju i njih.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 23:01 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Pa ako imate malo naprednije znanje o Linuxu i znate koristit SSH/bash, možete bez problema uzet jeftin droplet na DigitalOcean u NYC, za 5$ mjesečno i na njega složit OpenVPN. Onda izbacit iz njega samo client fajl i dodat ga u client na Windowsima ili što već koristite i spajat se uz jedan klik na njega.

 

Ja sam čak složio da radi na port 80 i 443, tako da gdje god imam zabranjen pristup bilo kakvim stranicama, samo se spojim na taj VPN i rokam.

 

Brzina je možda 5% manja nego što imate ovdje.

12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

ne sam im das svoje podatke email i pass  a svako od njih ima svoj acc i mozes ako si bezobrazan upravljat istima 

 Ma ide mi na k... taj Netflix...navukli se ja i supruga na seriju Marco Polo i pogledali prvu sezonu s prijevodom. I sad hoćemo pogledat drugu sezonu i ono k... - nema prijevoda.

 

Tu neki pričaju da Nacos ima prijevod - ja vidim da ga nema.

 

Znaći kod mene ništa skoro nema prijevod.

 

I sva sreća pa pa imam Kodi na Sony...upalio kodi i gledam Marco Polo 2 sezonu s prijevodom.

 

Ej kako ukinut account na Netflixu da mi ne bi skinuli lovu nakon mj dana free. Ne znam jel oni produžuju automatski ili???

 

ps. a ovo za email i pass - skužio sam..znam koju bratić gleda seriju jel je na mom accountu što je isto sranje...Šta da hoćemo gledat istu seriju. Ja na tipa 2 epizodi a on na 4., šta njemu sjebem 4 epizodu a on meni 2., ili on može komotno nastavit gdje sam ja stao gledat. Ma u svakom slučaju ovo djeljenje accounta je debilno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2017 9:18 (R36).
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
R36 kaže...
 

Ej kako ukinut account na Netflixu da mi ne bi skinuli lovu nakon mj dana free. Ne znam jel oni produžuju automatski ili???

 

ps. a ovo za email i pass - skužio sam..znam koju bratić gleda seriju jel je na mom accountu što je isto sranje...Šta da hoćemo gledat istu seriju. Ja na tipa 2 epizodi a on na 4., šta njemu sjebem 4 epizodu a on meni 2., ili on može komotno nastavit gdje sam ja stao gledat. Ma u svakom slučaju ovo djeljenje accounta je debilno.

Da, account ti se produžuje automatski ako si napravio "subscription" sa kreditnom karticom. Moraš ugasiti tu opciju negdje pod postavkama accounta. Opciju možeš odmah ugasiti ne trebaš cekati zadnji dan isteka.

Što se tiće ovog problema sa gledanjem iste serije na jednom accountu trebate kreirati profile pa onda neće biti problema sa "preplitanjem" epizoda

14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Lupaju milijarde na flmove a nemaju para da plate ljude da nam naprave titlove, sad sam na free, cekat cu godinu mozda dvije dok ne srede to
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Aktivirao Netflix na 4k Sansungu i gledanje Narcosa sa HRV titlovima (gledao sam ga i prije ali eto uz brata još da "ponovim gradivo") na 55" telci sa 1,5m udaljenosti i slika je WOW. Brat odmah pustio drugu sezonu kada ono situacija sa HRV Titlovima je - ćorak... prebacuj mu sve na USB stick i gledao je i sa 1,5m i sa 2,5m. On nije filmofil pa mu to ne smeta.

 

Isto malo off: Aktivirao sam Amazon Prime i gledao The Grand Tour u 4K rezoluciji i naravno slika je WOW.

 

Ahilova peta su titlovi na HRV (nedostupnosti istih) i tako će biti do daljnjeg. A inače sam oduševljen ovim Streaming servisima, ali ne baš i sa Tizen OS koji se nalazi na Samsungu.

 

Šta mislite da otvorimo novu temu vezano za OS-ove na Telefivorima da razmjenimo iskustva. Def. planiram OLED. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Daj netko malo pojašnjenje za sheranje accounta. 

 

Znači vlasnik sam računa i odlučim pola istog prodat nekom za x iznos. 

 

Napravim mu profil 2 i dam svoj username i password. 

Kaj nije da onda taj netko može mene odjebat sa mog računa, promjenit šifru itd?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
gocc01 kaže...

Daj netko malo pojašnjenje za sheranje accounta. 

 

Znači vlasnik sam računa i odlučim pola istog prodat nekom za x iznos. 

 

Napravim mu profil 2 i dam svoj username i password. 

Kaj nije da onda taj netko može mene odjebat sa mog računa, promjenit šifru itd?

Da.

 

Možda ti je promaklo ali to nije nešto što Netflix podržava.

Polulegalna kemija za koju te vjerojatno nitko nikada neće tužiti ali se izlažeš određenom riziku da te netko scama, pogotovo ako dijeliš sa nepoznatima.

 

12 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

vidim da netflix nudi 1 mjesec besplatno, al moram povezat paypal ili karticu i pise da se nece naplatit do tog i tog datuma, tj. sljedeceg mjeseca. jel se moze onda kako maknut paypal, tj. odustat od pretplate? jer samo me zanima kako to sve funkcionira

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice