U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SSD-ov

poruka: 10
|
čitano: 1.309
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SSD-ov".
14 godina
offline
U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SSD-ov

Hoće li onda ova nova serija ubrzo spustiti cijene trenutnih 960ica?

Red tuge, red bijesa
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SS

vjerojatno ce zamjeniti Oem PM i SM 961 modele a ne retail 960 evo i pro jer oni ipak imaju crni pcb 

13 godina
offline
Re: U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SS
Ferritin kaže...

Hoće li onda ova nova serija ubrzo spustiti cijene trenutnih 960ica?

Da, maksimalno 5% kroz narednih godinu dana, kao i obično :)

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
14 godina
offline
Re: U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SS
kuleee kaže...
Ferritin kaže...

Hoće li onda ova nova serija ubrzo spustiti cijene trenutnih 960ica?

Da, maksimalno 5% kroz narednih godinu dana, kao i obično :)

 Mislio sam da je spuštanje cijena malo drastičnije i brže, kao sa GPUovima ili procesorima. Onda se uopće ne isplati čekati da to novo izađe već kupiti neki od starih 960 modela.

Red tuge, red bijesa
8 godina
offline
U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SSD-ov

"Vijetnamska online trgovina Taobao dotične SSD-ove već ima izlistane u svojoj ponudi po cijenama od 233 USD (512 GB) i 439 USD (1 TB)."

 

Otkad je taobao vijetnamski? Inace kupujem tamo dosta.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SS

@Ferritin - A koje to spustanje cijena "drasticno" si ti zamjetio na grafama :)? Procesore je intel srezao jer ih je AMD napenalio, inace ni tamo nebi nista bilo spusteno ali sve vezano za RAM je poskupilo :(.

Grafe su skuplje nego pocetkom godine ili cak prosle godine , Gigaby recimo 1080Ti sam proljetos kupovao za 5950kn sad nema nista ispod 6300 kn, RAM 128GB ECC prosle godine 5800kn, sad 11500kn, SSD Samsug EVO 500GB prosle godine 1150 sad su oko 1350-1400 kn.......

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 10:23 (Lewis).
13 godina
offline
Re: U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SS
Ferritin kaže...
kuleee kaže...
Ferritin kaže...

Hoće li onda ova nova serija ubrzo spustiti cijene trenutnih 960ica?

Da, maksimalno 5% kroz narednih godinu dana, kao i obično :)

 Mislio sam da je spuštanje cijena malo drastičnije i brže, kao sa GPUovima ili procesorima. Onda se uopće ne isplati čekati da to novo izađe već kupiti neki od starih 960 modela.

 Vlasnik sam 960 EVO 512GB NVMe modela i brutalan je, ali pojeftinio je 256GB model sa 1100kn na 950kn (od početka kolovoza kada sam ja kupovao). Baš sam išao škicnut' cijene... Nećeš pogriješit sa kupovinom i sretno!

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
11 godina
offline
U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SSD-ov

navodno stiže i zamjena za ultrapopularni 850 - link

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SS
5800kn za 128gb rama? Bem mu, ja uzeo dok sam slagao konfu 64gb 1866mhz ECC za 250eur.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: U pripremi nova generacija Samsungovih NVMe SS
kuleee kaže...

 Vlasnik sam 960 EVO 512GB NVMe modela i brutalan je, ali pojeftinio je 256GB model sa 1100kn na 950kn (od početka kolovoza kada sam ja kupovao). Baš sam išao škicnut' cijene... Nećeš pogriješit sa kupovinom i sretno!

 Svakako sam mislio uzeti barem 250GB model da barem OS i koju igru gore mogu dići.

Red tuge, red bijesa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice