Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

poruka: 24
|
čitano: 3.619
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.".
12 godina
neaktivan
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Tko o čemu? Opet Drago, htio ne htio, o VR-u. Jel dobar Serious Sam sa minigunom?

 
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Izgleda da se netko zabavio.

Doduše, bio sam blizu(na Interliberu), al nisam išao na Infogamer....

 

Nego, nadam se da bu bilo nešto i o game devolopmentu napisano u slijedećem Bugu.

Ak' ne bu, nema veze.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Dosta interneta za danas 

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Kakvo je stanje s cekanjem za probati VR-ove, ljudi zainteresirani, ima redova ? 

 

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.
Ghost777 kaže...

Kakvo je stanje s cekanjem za probati VR-ove, ljudi zainteresirani, ima redova ? 

 

 

 

Za Sony VR se čeka oko 10 minuta, slično i za ostale. Imaj na umu da smo mi bili kad je bilo skoro pusto. Petak i subota mislim da će biti strašne gužve.

 

 

This space for rent!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.
Pozdrav:)
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.
Dp:/
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Ima gdje stream svih tih gejming događanja? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Prvi koji cu propustit :( :( :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Sutra dolazim i još subotu ću biti :) Valjda se bude koja nagrada pokupila.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Fotografije ko da je moja baba na putu do placa uslikala, a pokojna je.

Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Rekao mobitela pišem te će biti kratko. Sajamske cijene au nikakve, prvo ih digli i zatim dali "sajamski" popust -10% do -20%. Ništa nisam kupio iako sam htio tipkovnicu i možda novu podlogu kupiti , M.2 SSD nisu imali u ponudi iako mi je to bilo must buy. Pola sajma je bilo bez pristupa Internetu (ne znam tko je provider, ali da li im bio T-com prošle godine?) , hrana unutra full simple, pecivo  hoćeš lii hrenovka/kobasica s nekim preljevom. Otišao gladan. Nemilosrdne gužve iza 14h kad su klinci iz škola navalili sve do zatvaranja . Ostao sam meh jer mi je jako slično prošloj godini , samo ove je sve VR s grafikom rane 2000-te! Kave prave osobe koje nikad prije nisu bili za aparatom, a bar pivo je bilo dobro , nisu mi zadnju nadu sjebali 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Tko ima online karte mora ih zamjeniti na glavnom ulazu za fizicke, mi smo izgubili pola sata dok smo nasli ulaze i informirali se gdje i zasto moramo zamjeniti karte koje vec imamo  (nismo iz ZG)

MadeInCroatia
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.
Ghost777 kaže...

Tko ima online karte mora ih zamjeniti na glavnom ulazu za fizicke, mi smo izgubili pola sata dok smo nasli ulaze i informirali se gdje i zasto moramo zamjeniti karte koje vec imamo  (nismo iz ZG)

 Isto sam se morao vraćati kao i 70%+ ostalih posjetitelja, također nisam iz ZG.  Popizditis 1. stupnja

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2016 0:15 (Najbrži).
10 godina
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

ja sam sa curom jučer bio poslije posla oko hm...a negdje 17h sam došao na velesajam.

 

Dakle prvo sam putovao busom od glavnog kolodvora do Avenue Malla doslovno 40min!!!!! To je inače put koji traje oko 10min. Još to nisam doživio i već mi je tlak bio na 30 bara.

Vrijeme apsolutna divota, kiša ko da je netko neprekidno kantom polijevao iznad moje glave.

DOđem tamo, gužva unutra neviđena...dakle tristo osamdeset šest tisuća klinaca koji su zasjeli i ne dižu se, nema tu da bi probao nešto...buraz to sjedi i korijenje pustilo, smrde po znoju ko da se ne peru, al samo se špana igranje.

VR - red je bio jedno solidnih 35min čekanja.

Ono što je Najbrži rekao...od popusta ništa, dakle nula...digli cijene i to je kao popust onda? Zakonom zabranit. Jedini popust na koji sam naišao (kao i prošle godine) je kod HG Spota, gdje se neke stvari moglo nabaviti po 90%...većina nepotrebna, ali ajd imali su poveći spisak sa "popustima" koji su donekle popusti. Kupio si Eneloop PRO 4kom AA i to je to. Užas

 

Razočaran sam toliko da razmišljam da više ne idem na taj događaj. Jbte bolje da sam te pare za dvije karte potrošio u kinu, totalno razočaran.

Jedina nada je da ideš utorak, srijedu ili četvrtak i to prije 14h...inače ništa, a kako to napraviti kad radiš?...nikako.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2016 0:56 (MasterG).
14 godina
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.
MasterG kaže...

ja sam sa curom jučer bio poslije posla oko hm...a negdje 17h sam došao na velesajam.

 

Dakle prvo sam putovao busom od glavnog kolodvora do Avenue Malla doslovno 40min!!!!! To je inače put koji traje oko 10min. Još to nisam doživio i već mi je tlak bio na 30 bara.

Vrijeme apsolutna divota, kiša ko da je netko neprekidno kantom polijevao iznad moje glave.

DOđem tamo, gužva unutra neviđena...dakle tristo osamdeset šest tisuća klinaca koji su zasjeli i ne dižu se, nema tu da bi probao nešto...buraz to sjedi i korijenje pustilo, smrde po znoju ko da se ne peru, al samo se špana igranje.

VR - red je bio jedno solidnih 35min čekanja.

Ono što je Najbrži rekao...od popusta ništa, dakle nula...digli cijene i to je kao popust onda? Zakonom zabranit. Jedini popust na koji sam naišao (kao i prošle godine) je kod HG Spota, gdje se neke stvari moglo nabaviti po 90%...većina nepotrebna, ali ajd imali su poveći spisak sa "popustima" koji su donekle popusti. Kupio si Eneloop PRO 4kom AA i to je to. Užas

 

Razočaran sam toliko da razmišljam da više ne idem na taj događaj. Jbte bolje da sam te pare za dvije karte potrošio u kinu, totalno razočaran.

Jedina nada je da ideš utorak, srijedu ili četvrtak i to prije 14h...inače ništa, a kako to napraviti kad radiš?...nikako.

 Frend je rekao da unutra smrdi po urinu i straom smokiu,  stvarno uzas 

MadeInCroatia
16 godina
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.
MasterG kaže...
Jedina nada je da idešutorak, srijedu ili četvrtak i to prije 14h...inače ništa, a kako to napraviti kad radiš?...nikako.

 Nipošto jer prva dva-tri dana 75% sajma nije u funkciji. Pola sajma u petak nije imali pristup netu do cca 14-15h. Pričao sam s likovima što su bili kod BF1, kaže prvi dan nisu imali napajanje niti ethernet kablove, drugi dan nije bilo struje i tek su popodne proradili, treći dan opet net zezao. KAOS. Čisto sumnjam da ću ići nagodinu. Potrošio 500kn u dva dana, a bolje da sam sačuvao za nadolazeći black friday i cyber monday da kupim miša, tipkovnicu i M.2 SSD za laptop.

TL:DR Waste of money.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
10 godina
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Dal' je bilo tamo mogućnosti razgovora sa developerima?

Jel' ima netko da je pored gaminga, tamo išao i zbog tih razloga?

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.
PzKpfw kaže...

Dal' je bilo tamo mogućnosti razgovora sa developerima?

Jel' ima netko da je pored gaminga, tamo išao i zbog tih razloga?

Ima, jedan od štandova Machina. Ne znam točno koji paviljon, ali u istom gdje je ADM.
Vrlo lako ćeš pronaći

Batllelog: sudy_freak
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.
PzKpfw kaže...

Dal' je bilo tamo mogućnosti razgovora sa developerima?

Jel' ima netko da je pored gaminga, tamo išao i zbog tih razloga?

 Sumnjam, posto na infogamer vecinom dolaze ljudi koji se hoce igrat i gledat nove igre. Ja bi isto volio da ima developera al mislim da bi zaprimili vise glupih pitanja od strane klinaca nego smislenih od ljudi koji se bave developmentom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2016 12:45 (tLeon).
10 godina
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

imaš developera par...al nisam pričao sa njima dal je to kao škola/tečaj ili što već

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
protjeran
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.
Jbni uzas, nista pametno za vidjeti, na kramama se konstantno vrte overwatch i lol i na njima klinci od 0,9m zapusteni s cupama i licima kao da su nadrogirani! Htio malo isprobati gsync vs freesync i slicne stvari, nigdje nicega, sve od reda jeftini 144hz freesync monitori s gtx1070, koji debakl, da su htjeli mogli su sve nagurati u 2 paviljona! Okolina izgleda gore od jakusevca! Probao novi oculus i holo lens cisto da vidim rezoluciju! Zali boze 80kn!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Re: Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.
Stjepanj kaže...
Jbni uzas, nista pametno za vidjeti, na kramama se konstantno vrte overwatch i lol i na njima klinci od 0,9m zapusteni s cupama i licima kao da su nadrogirani! Htio malo isprobati gsync vs freesync i slicne stvari, nigdje nicega, sve od reda jeftini 144hzfreesync monitori s gtx1070, koji debakl, da su htjeli mogli su sve nagurati u 2 paviljona!

 Gledao sam par 144Hz monitora, niti jedan nije imao gysnc ili freesync, već sam dobivao odgovor tipa "trebalo bi imati" ili "sad ću pogledati na internetu".

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
protjeran
offline
Prizori iz gejmerskog života - Infogamer 2016.

Tak je jedna zenska komentirala za "talos principle", veli to ti je nekakva strategija nije kao ove krvave igre gdje ides i samo ubijas, ali dobro nije im za zamjerit najbolje kokoši su bile na ps4 djelu, uf...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice