Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

poruka: 28
|
čitano: 3.998
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Problemi s novim driverom za Nvidia kartice".
15 godina
online
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Što to znači "obaviti backup"? :-P

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Ja si skoro pocupao kosu i razbio komp od silnih bsod-ova...20x strasno!

u 99% ostalih slucajeva sam dobivao 0x00000124 bsod(slika gore je od tog sto mi se desio par puta)

instalirao 362.00 i sve nestalo!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 10:09 (Stjepanj).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Zanimljivo.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Što je pjesnik htio reći?

 

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

valjda su mislili na system restore, nakon sto ti sve rikne od drivera! ja drugi backup ne poznajem..

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 0:46 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Bitno da svi govore jos i dan danas kako ATI driveri i graficke ne valjaju.

 
14 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s novim driverom za Nvidia kartice
Renesis kaže...

Bitno da svi govore jos i dan danas kako ATI driveri i graficke ne valjaju.

 Linux i ATI ne ide zajedno bar iz mog iskustva, a što se tiče svi govore je nešto što bi se trebalo navesti zašto tako misliš

[img]http://a.imageshack.us/img820/4421/hohq.jpg[/img]
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

e zato pametni ne instaliraju drivere odmah čim izađe nova verzija. nije prvi a ni zadnji put da nešto zajebu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s novim driverom za Nvidia kartice
Ja vrtim taj kriticni driver bez problema.. Tako da ga necu ni micati...
http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

vidi vraga, al kod mene sve radi savršeno, moja su iskustva takva sa nvidiom instaliraj i zaboravi da opče posroji....u prijevodu nikakavih problema nema, al nikad.

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Baš prekjuče kada je izišao sam skužio uskličnik na geforce ex ikoni i instalirao sam ga. Nikakvih problema nisam primjetio. Ništa se nije srušilo, nikakvi crni ili plavi ekrani. Što se igara tiče samo sam juče Diablo 3 nekih pola sata isto sve bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Problemi s novim driverom za Nvidia kartice
ceco22 kaže...
Ja vrtim taj kriticni driver bez problema.. Tako da ga necu ni micati...

 

Također, a imam i 2 monitora koji kao triggeriraju spomenuto ponašanje.

Neka pofixaju, nije neka drama instalirati druge drivere. Do sad nikakvih problema s nvidijom nisam godinama imao... s ATIem je uvijek nešto bilo.

8 godina
protjeran
offline
Re: Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Nakon instalacije meni se pojavio treperajuci crveni ekran, restartao komp sve ok.

16 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

ako itko ima navedene probleme izašli beta 364.51 drajveri, u expiriensu sam stavit kvačicu na beta i provjerit dal ima updejta.

a kaj se tiče amd-a imal sam ponekad problema, ugl. više nego sa nvidiom, al se iskreno nadam da budu sve to ispeglali sa novim draverima, možda ne u ovoj ili sljedečoj verziji, al uskoro, jer kad pogledate njihove kartice su mrcine naspram nvidinih, jedino kaj ih koči su ti prokleti drajveri, ehhh da imaju tak ispolirane drajvere ko nvidia i hardverski jaku karticu ko amd, vjerujem da večina koja je sad na nvidji bila na amd-u.

mene nvidia veseli iz razloga kaj podržava fiziku i kaj ima stabilnije drajvere, a nadam se i želim amd-u svako dobro u peglanju drajvera jer ak je istina za dx12 da bude mogo koristit obije kartice, amd za grafiku i neku nvidiu za fiziku i dičeš bolje, tak da nemojte pljuckat po amd-u jer da njema njih pa nvidia i intel bi nam kožu skidali.

 

peace

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Meni je srušilo cijeli sistem. Potrošio sam tri sata dok sam sve sredio. Za svu sreću sam imao 3 ekrana inače bi bilo piši propalo. Dva su smrzla a na trećem se moglo nešto u safe modu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Damn, a ja pomislio nesto mi krepalo. 2-3 puta dnevno sistem mi zamrzne i moram ga restartovati, bas u zadnja 2-3 dana. Samo da ne izgori gpu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

> pokuašao instalirati nove nvidia drivere, a onda se dogodilo ovo!

 

> nećete vjerovati što se događa ako instalirate nove nvidia drivere!

 

> pri instalaciji nvidia drivera otkrio da ima ati karticu!

 

> savjeti iskusnog informatičara: 5 razloga za neinstaliranje novih nvidia drivera.

 

> rezultati najnovijih istraživanja: sve što su nas učili o nvidia driverima je pogrešno!

 

itd. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 10:40 (Ajar).
Moj PC  
14 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s novim driverom za Nvidia kartice
Ajar kaže...

> pokuašao instalirati nove nvidia drivere, a onda se dogodilo ovo!

 

> nećete vjerovati što se događa ako instalirate nove nvidia drivere!

 

> pri instalaciji nvidia drivera otkrio da ima ati karticu!

 

> savjeti iskusnog informatičara: 5 razloga za neinstaliranje novih nvidia drivera.

 

> rezultati najnovijih istraživanja: sve što su nas učili o nvidia driverima je pogrešno!

 

itd. 

:))

- jastreb: prva stvar koju ću napraviti kao novi ministar: instalirati novi nvidia driver

-  marca: evo što je napravio pjaniću nakon instalacije novog drivera

- brekalo: bez novog nvidia drivera nema novog ugovora s dinamom

- sad je sve jasno, bayern u zagreb dolazi po novi nvidia driver

 

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 11:26 (hrvooje).
14 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi s novim driverom za Nvidia kartice
Renesis kaže...

Bitno da svi govore jos i dan danas kako ATI driveri i graficke ne valjaju.

 Prije cca 2 god im se dogodila slicna stvar, bile su zahvacene kartice iz serije gtx 400, 500 i neke iz 600. Nekima su se doslovno sprzile graficke (najcesce 400 serija) i nVidiji je trebalo oko 1god da rijese taj problem 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s novim driverom za Nvidia kartice
Pozdrav imam laptop acer aspire 5750ZG i u njemu je graficka nvidia geforce gt540m cuda 1 gb i koje god drivere skinem za nju kada pokusam pokrenuti bilokoju igru pokaze mi blue screen i gresku nvlddmkm.sys jel zna netko mozda u cemu je problem hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi s novim driverom za Nvidia kartice
Kiki0810 kaže...
Pozdrav imam laptop acer aspire 5750ZG i u njemu je graficka nvidia geforce gt540m cuda 1 gb i koje god drivere skinem za nju kada pokusam pokrenuti bilokoju igru pokaze mi blue screen i gresku nvlddmkm.sys jel zna netko mozda u cemu je problem hvala

 Jel imas i intelovu integriranu. Skini najnoviji intelov driver. Onda Nvidijin i onda jos u biosu probaj cackat po postavkama za hybrid grafiku ili nesto slicno.

15 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

i šta sad ? se može updejtat ovi novi 364.51. skinulo mi je i jedne i druge (geforce experience), ali sam lijen instalirat. bar neka korist od te lijenosti. inače mi instalacija razvali sve ikone po desktopu pa mi bude mrsko instaliravat svako malo nove drivere. jednom u mjesec ili dva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Yap i kod mene sve ošlo u lijepi q...c nakon express instalacije.

System restore je jedino što je pomoglo

ja sam imao samo crni ekran na 3440x1440 rezoluciji

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Još nisam updateao drivere, čekam idući update... Ionako svaki drugi update drivera instaliram

My website/blog: http://markoidzan.com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Po prvi put sam imao prije cca 2 tjedna probleme sa NVIDIA driverima. Kao i svima ovdje pojavila se oznaka da postoje novi, napravio sasvim normalni upgrade (kao 100x dosad) i puff, problemi sa prikazom na ekranu, nekakve poruke kako se driver nije mogao instalirati itd. Detaljnija potraga na netu je rezultirala time da sam skinuo mali utility Display Driver Uninstaller, pokrenuo safe mode i deinstalirao driver.

 

Potom sam već prije preuzete nove drivere odzipao i napravio ovo na priloženoj slici. Nakon toga u Device Manager - Display Adapters - grafička - update driver software - browse my ...

 

I sve normalno proradilo.

Šta roda donese, to vrana odnese.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problemi s novim driverom za Nvidia kartice

Ovo me podsjeća na ATI drivere :) Ungh, ja uvijek spremam dvije tri verzije koje skinem za svaki slučaj poučen iskustvom. To je najbolje, obrišeš staru verziju tek nakon par dana kad sve isprobaš.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s novim driverom za Nvidia kartice
Meni su problemi radili driveri koje dam dobio sa GTX960. Sasvim random mi pukne zvuk (odnosno vise ga nema), morao sam resetirat windowse svaki put jer nikakvo cackanje po postavkama nije pomoglo. Instalacijom nove verzije je problem tek bio rjeden.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice