Procurila prva slika retro ThinkPada

poruka: 13
|
čitano: 2.290
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurila prva slika retro ThinkPada".
16 godina
odjavljen
offline
Procurila prva slika retro ThinkPada

Ah, kad se sjetim svog sluzbenog T43P . Onaj miris kad ga izvadis iz kutije. "Do pola" instalirani win xp...

To mi je jedan od najdrzih komada hardvera sto sam koristio.

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Procurila prva slika retro ThinkPada

eh, još da bude i retro kvalitete, diš bolje :)

posjedujem t60 i t400 lapovi su mrak izgled, t60 je čini mi se zadnji na kojem piše ibm, oba rade ko prvi dan, linux distra neka gore i dela ko blesavo :)

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procurila prva slika retro ThinkPada
Friday kaže...

 "Do pola" instalirani win xp...

To mi je jedan od najdrzih komada hardvera sto sam koristio.

 I friški SP1a :) Divota

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
9 godina
offline
Procurila prva slika retro ThinkPada

Ah, preko nekoliko seminara na poslijediplomskom je napisano samo zbog osjecaja kod tipkanja :)

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Procurila prva slika retro ThinkPada

Sto reci, koju posluku porati?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Procurila prva slika retro ThinkPada

Samo se nadam da je i tipkvnicaona ona ista stara.

www.petvolta.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Procurila prva slika retro ThinkPada
Čekam već godinu i pol' otkako sam čuo prvu vijest (rumor) i nastojim ne gajiti velika očekivanja ali ako ga doista naprave po uzoru na recimo T400, kupujem pa makar ne jeo mjesec dana :D

Imam T410s u arhivi i doista je poseban doživljaj tipkati na njemu, iako su godine i godine (kilometraže) iza njega.
If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Procurila prva slika retro ThinkPada

Trackpad?! 

Nema to veze s retrom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Procurila prva slika retro ThinkPada

E imam ja 10ak T430 (i7, SSD) iz Googlea ako netko hoće, 300€ komad :) (trenutno su svi u Irskoj s mnom).

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Procurila prva slika retro ThinkPada

Ja sam zainteresiran za jednog :)

beauty is only a lightswitch away
16 godina
offline
Procurila prva slika retro ThinkPada

Imam još R60e na kojem radim svakodnevno (digao na 3GB RAM-a, puknuo i SSD) i lap radi besprijekorno iako ove godine slavi deset godina. Imao sam T22 i T23 od kojih ovaj potonji i dalje koristi kolega na terenu iako je kućište napuklo na više mjesta jer mu je jednom ispao s ne male visine. Nažalost, sve te retro stvari su samo vanjština.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Procurila prva slika retro ThinkPada
Samo trackpad je razlog zbog kojeg bi ga kupio da imam para... Al sad sam zapeo sa Y520 :P
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Procurila prva slika retro ThinkPada

ja još guram svog T61, SSD i novi RAM, radi ko lud. Photoshop, Corel...bez problema.ovi novi Thinkpadovi su obično dizajnersko sranje.

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice