Proizvodnja iPhone X-a povećana na 400 tisuća prim

poruka: 3
|
čitano: 899
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Proizvodnja iPhone X-a povećana na 400 tisuća prim".
16 godina
offline
Proizvodnja iPhone X-a povećana na 400 tisuća prim

kolko je to posto? samo me postoci zanimaju kad matija pise vijesti, ostalo se ne broji.

i daj malo vise random boldanih rijeci prosim

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Proizvodnja iPhone X-a povećana na 400 tisuća prim

svakoj rvat'ni od sreće preskoči srdac kad vidi kako strelovito napreduje bratska hineska gospodarska ekonomija, tako da neće više imati problema s financiranjem 800.000.000 branitelja, posrnulog zdravstva i šačice vojnika koji se moraju suočiti s jahačem zapaljenog jednoroga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Proizvodnja iPhone X-a povećana na 400 tisuća
nixass kaže...

kolko je to posto? samo me postoci zanimaju kad matija pise vijesti, ostalo se ne broji.

i daj malo vise random boldanih rijeci prosim

 To boldano su rijeci koji je morao ispraviti nakon Google translatea. Sve bolje radi taj Google.

Bas me zanima koliko bugovci placaju ove studente po clanku (100 kuna) ili mjesecno (minimalac 2-3 tisuce). Bolje je da uposle forumase ili da naprave sekciju clanci by forumasi. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice