Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek do 1

poruka: 27
|
čitano: 3.166
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek do 1".
14 godina
offline
Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek do 1

Da... kad bi ljudi kupovali novi mobitel odmah nakon prestanka primanja major nadogradnji OS-a na svoj postojeći, ne bi im ni naftni izvori bili dovoljni.

Kad se isforsira prijelaz na Nougat, onda će on preuzeti vodstvo. Ili kad većina ljudi jednostavno kupi novi smartphone.

Hoću reći, kupiš flagship krajem 2015.g. Što će bilo kome novi flagship krajem 2017... osim ako ti nije riknuo... :)

A ako se nastavi ovim tempom, dobit ćemo jače mobitele od postojećih računala, koji će nam pokretati Facebook aplikaciju koja će za 2 godine zahtijevati 8GB RAM-a i 8 core CPU:)

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 20:35 (diskDEfragmenter).
Moj PC  
12 0 hvala 2
14 godina
offline
Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek do 1

Ovo je definitivno veliki problem za androidaše. Pet godina star Appleov telefon prihvaća najnoviju iOS nadogradnju. Uz još dva benefita: dosad mi se nikad nije dogodilo da je nadogradnja pošla k zlu ili da se telefon usporio. Dosad sam major nadogradnje uvijek bio smatrao kritičnim trenutcima. Hvala Appleu na ovome, a Googleu želim da promijeni politiku i da smisli način kako da učini vezu s krajnjim korisnicima izravnom.

 

 

 
4 5 hvala 0
7 godina
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
BarbaVeli kaže...

Ovo je definitivno veliki problem za androidaše. Pet godina star Appleov telefon prihvaća najnoviju iOS nadogradnju. Uz još dva benefita: dosad mi se nikad nije dogodilo da je nadogradnja pošla k zlu ili da se telefon usporio. Dosad sam major nadogradnje uvijek bio smatrao kritičnim trenutcima. Hvala Appleu na ovome, a Googleu želim da promijeni politiku i da smisli način kako da učini vezu s krajnjim korisnicima izravnom.

 

 

 Ovo je jako krivi opis.

 

Android bi se trebali smatrati samo Nexus/Pixel uređaji koji imaju stock OS i koji prvi dobije sva ažuriranja. Samsung, LG, HTC i ostali su po definiciji proizvođači operativnih sustava koji su BAZIRANI na Androidu, ali sa svim svojim promjenama i dodacima više ne spadaju pod Android.

 

Barem ja to tako gledam.

9 godina
offline
Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek do 1

ako se ne varam ovaj O sto dolazi ce imati posebnu particiju za takve stvari, tako da ce se update moci odraditi za sve uredaje bez obzira sto proizvodac ima neki svoj rom.. 

https://www.theverge.com/2017/5/12/15632552/android-o-faster-updates-project-treble-google

 

bumo vidli

Moj PC  
4 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
BarbaVeli kaže...

Ovo je definitivno veliki problem za androidaše. Pet godina star Appleov telefon prihvaća najnoviju iOS nadogradnju. Uz još dva benefita: dosad mi se nikad nije dogodilo da je nadogradnja pošla k zlu ili da se telefon usporio. Dosad sam major nadogradnje uvijek bio smatrao kritičnim trenutcima. Hvala Appleu na ovome, a Googleu želim da promijeni politiku i da smisli način kako da učini vezu s krajnjim korisnicima izravnom.

 

 

 Nije ni iOS tako bajan kako to neki pokušavaju prezentirati. U "ono doba" kupio sam ženi novi iPhone 3 koji je došao s iOS-om 3.1.3 ako se ne varam. Točno dvije godine nakon toga izašao Apple je kompletno promijenio xcode i izbacio iz igre sve uređaje s arm v6 procesorima. Od tada se s iPhoneom 3 više nije mogla skinuti niti jedna aplikacija s app storea i mobitel je postao obilčna cigla.

 

S druge strane, još uvijek imam jedan mobitel iz 2011 na Gingerbreadu s kojega i dan danas mogu pristupiti Play storeu i skinuti većinu aplikacija.

10 godina
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
Glupost. Daj nugat mobovima iz 2012 i porast do 90 posto je zagarantiran.
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
nkdz kaže...
BarbaVeli kaže...

Ovo je definitivno veliki problem za androidaše. Pet godina star Appleov telefon prihvaća najnoviju iOS nadogradnju. Uz još dva benefita: dosad mi se nikad nije dogodilo da je nadogradnja pošla k zlu ili da se telefon usporio. Dosad sam major nadogradnje uvijek bio smatrao kritičnim trenutcima. Hvala Appleu na ovome, a Googleu želim da promijeni politiku i da smisli način kako da učini vezu s krajnjim korisnicima izravnom.

 

 

 Nije ni iOS tako bajan kako to neki pokušavaju prezentirati. U "ono doba" kupio sam ženi novi iPhone 3 koji je došao s iOS-om 3.1.3 ako se ne varam. Točno dvije godine nakon toga izašao Apple je kompletno promijenio xcode i izbacio iz igre sve uređaje s arm v6 procesorima. Od tada se s iPhoneom 3 više nije mogla skinuti niti jedna aplikacija s app storea i mobitel je postao obilčna cigla.

 

S druge strane, još uvijek imam jedan mobitel iz 2011 na Gingerbreadu s kojega i dan danas mogu pristupiti Play storeu i skinuti većinu aplikacija.

Ćudno, sjćate se kolega "u ono doba" u detalj što se je dogodilo, i sa kojim akterima, konkretno iPhone pa i donekle kakvog je tipa bila frka, a s druge strane, imate "jedan android gadget iz, pazi sad 2011" godine, a ništa niste napisali o njemu konkretnoga ?!?! 

 

Kolega, nije DA VAM NE VJERUJEM, ali ja sam imao iPhone 3GS, i skidao sam sa AppStore-a što sam htio, makar se baš više previše i ne sjećam, frke sa ikakvim procesorima da budemo pošteni! 

U skorije vrijeme će se opet dogoditi nešto slično, obzirom se ukida podrška za 32Bit-ne aplikacije, pa nakon toga, niti jedna aplikacija koja neće biti "prerihtana" na 64Bit-a neće se više moći pokrenuti, tako nešto u tom smislu! 

Na kraju krajeva, vjerujem/pretpostavljam kako možete skidati aplikacije, one koje su kompatibilne sa nekim verzijama android OS-a, do neke verzije konkretne! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
BarbaVeli kaže...

Ovo je definitivno veliki problem za androidaše. Pet godina star Appleov telefon prihvaća najnoviju iOS nadogradnju. Uz još dva benefita: dosad mi se nikad nije dogodilo da je nadogradnja pošla k zlu ili da se telefon usporio. Dosad sam major nadogradnje uvijek bio smatrao kritičnim trenutcima. Hvala Appleu na ovome, a Googleu želim da promijeni politiku i da smisli način kako da učini vezu s krajnjim korisnicima izravnom.

 

 

 nikakav problem za Android to nije....

tko vrti Android 5.1 pa na dalje nista ne gubi... nije android neka điđa da se iz verzije u verziju treba dodatno peglati, odavno ima u sebi sve potrebno za korisnike :P

 

9 godina
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
BarbaVeli kaže...

Ovo je definitivno veliki problem za androidaše. Pet godina star Appleov telefon prihvaća najnoviju iOS nadogradnju. Uz još dva benefita: dosad mi se nikad nije dogodilo da je nadogradnja pošla k zlu ili da se telefon usporio. Dosad sam major nadogradnje uvijek bio smatrao kritičnim trenutcima. Hvala Appleu na ovome, a Googleu želim da promijeni politiku i da smisli način kako da učini vezu s krajnjim korisnicima izravnom.

 

 

 Nije ti lako ako jos nosis 5 godina star uredjaj. Androidasi su odlikasi i kupuju novi flagship svake dvije godine tako da ovo nije problem. Plus to sto imas stariju verziju OSa ne znaci da sve nije funkcionalno za razliku od konkurencije.

Nadalje ova statistika ne prica cijelu pricu, jer android pokriva ogroman spektar uredjaja od kojih je dosta jeftinjara koje nikad nece dobiti niti jednu nadogradjnu. Umjesto postotaka bilo bi zanimljivo vidjeti prave brojke uredjaja i zastupljenost upgrejda po raznim drzavama, a mozda i uredjajima.

Za iOS je puno lakse odraditi tu statistiku jer je manji broj uredjaja. Da ne duljim usporedjuju se kruske i jabuke.

6 godina
protjeran
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
diskDEfragmenter kaže...

Da... kad bi ljudi kupovali novi mobitel odmah nakon prestanka primanja major nadogradnji OS-a na svoj postojeći, ne bi im ni naftni izvori bili dovoljni.

Kad se isforsira prijelaz na Nougat, onda će on preuzeti vodstvo. Ili kad većina ljudi jednostavno kupi novi smartphone.

Hoću reći, kupiš flagship krajem 2015.g. Što će bilo kome novi flagship krajem 2017... osim ako ti nije riknuo... :)

A ako se nastavi ovim tempom, dobit ćemo jače mobitele od postojećih računala, koji će nam pokretati Facebook aplikaciju koja će za 2 godine zahtijevati 8GB RAM-a i 8 core CPU:)

 Od prve to zadnje riječi točno.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
BarbaVeli kaže...

Ovo je definitivno veliki problem za androidaše. Pet godina star Appleov telefon prihvaća najnoviju iOS nadogradnju. Uz još dva benefita: dosad mi se nikad nije dogodilo da je nadogradnja pošla k zlu ili da se telefon usporio. Dosad sam major nadogradnje uvijek bio smatrao kritičnim trenutcima. Hvala Appleu na ovome, a Googleu želim da promijeni politiku i da smisli način kako da učini vezu s krajnjim korisnicima izravnom.

 

 

Moj 4 godine stari mobitel (koji mi je ipak rezerva) prima donedavno najnoviji Android (Nougat 7.1.2) ali kao custom ROM. Sve radi. Problem je u bloatware aplikacijama koje potom zadave mobitel dok OS sam za sebe radi brzo. U pripremi je i Oreo 8.0, s tim da moraju srediti aplikaciju za kameru, a kad ju srede, stavit ću i 8.0.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
nkdz kaže...
 

S druge strane, još uvijek imam jedan mobitel iz 2011 na Gingerbreadu s kojega i dan danas mogu pristupiti Play storeu i skinuti većinu aplikacija.

 Imam i ja jedan mobitel iz 2011. s tim da sam bio nesmotren, pa sam ga s Gingerbreada upgreado na Ice Cream Sandwich tj. 4.0. Mobitel i dan danas radi, čak imam i rezervnu bateriju za njega (jer mi je zatrebala na jednom putovanju daleko od Hrvatske pred koju godinu), ali je problem u premalom prostoru za pohranu aplikaciju. Drugim riječima, što je na njemu, mogu koristiti ali ne mogu napraviti upgrade niti jedne aplikacije jer su te iste aplikacije novijeg datuma prevelike za taj mobitel.

6 godina
protjeran
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
ATJLučko kaže...
nkdz kaže...
BarbaVeli kaže...

Ovo je definitivno veliki problem za androidaše. Pet godina star Appleov telefon prihvaća najnoviju iOS nadogradnju. Uz još dva benefita: dosad mi se nikad nije dogodilo da je nadogradnja pošla k zlu ili da se telefon usporio. Dosad sam major nadogradnje uvijek bio smatrao kritičnim trenutcima. Hvala Appleu na ovome, a Googleu želim da promijeni politiku i da smisli način kako da učini vezu s krajnjim korisnicima izravnom.

 

 

 Nije ni iOS tako bajan kako to neki pokušavaju prezentirati. U "ono doba" kupio sam ženi novi iPhone 3 koji je došao s iOS-om 3.1.3 ako se ne varam. Točno dvije godine nakon toga izašao Apple je kompletno promijenio xcode i izbacio iz igre sve uređaje s arm v6 procesorima. Od tada se s iPhoneom 3 više nije mogla skinuti niti jedna aplikacija s app storea i mobitel je postao obilčna cigla.

 

S druge strane, još uvijek imam jedan mobitel iz 2011 na Gingerbreadu s kojega i dan danas mogu pristupiti Play storeu i skinuti većinu aplikacija.

Ćudno, sjćate se kolega "u ono doba" u detalj što se je dogodilo, i sa kojim akterima, konkretno iPhone pa i donekle kakvog je tipa bila frka, a s druge strane, imate "jedan android gadget iz, pazi sad 2011" godine, a ništa niste napisali o njemu konkretnoga ?!?! 

 

Kolega, nije DA VAM NE VJERUJEM, ali...

 Kakav si ti nevjerni Toma. Da čovjek ne povjeruje. :-)

 

Evo, dam ti ja link svoga mobitela iz 2011.: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_live_with_walkman-4111.php

 

Fenomenalan mali mobitel koji je radio kao podmazan dok ga bloatware nije uništio. Problem je da ima: Internal 320 MB, što je nevjerojatno malo, ali je tada bilo dovoljno za barem 30 aplikacija. Sada ne mogu apdejtati niti Facebook.

 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
pravi_covijek kaže...

 

 Nije ti lako ako jos nosis 5 godina star uredjaj. Androidasi su odlikasi i kupuju novi flagship svake dvije godine tako da ovo nije problem. Plus to sto imas stariju verziju OSa ne znaci da sve nije funkcionalno za razliku od konkurencije. 

 Nije uvijek problem u OS-u. Imam doma i Nokiu 6230i koja je svojedobno bila pila i pol. Na njoj sam provjeravao e-mail na gmailu sve dok Google jednog dana nije otpilio Symbian, a gmail aplikacija (mislim da je bila pisana u Javi) dojavila da se više ne može spojiti na server. Uskoro ni ugrađeni web browser nije više mogao interpretirati Web stranice jer su postale napunjene koječime (javascript, CSS), što browser nije mogao prežvakati. Isto mi se je dogodilo i s Nokiom E51 na kojoj sam godinama radio s e-mailom dok sve nije krepala podrška Google za Symbian. Oba mobitela su i dalje kod mene i rade. Kad se zasitim smatrphonea, uključim si kojeg od njih i prisjetim kako su to bili vrhunski mobiteli prije kojih 9-10 godina.

 

Baš me zanima reakcija ljudi oko mene kad bih danas izvadio Nokiu 6230i i javio se na poziv. :-)

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 23:41 (ridealong).
9 godina
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
ridealong kaže...
pravi_covijek kaže...

 

 Nije ti lako ako jos nosis 5 godina star uredjaj. Androidasi su odlikasi i kupuju novi flagship svake dvije godine tako da ovo nije problem. Plus to sto imas stariju verziju OSa ne znaci da sve nije funkcionalno za razliku od konkurencije. 

 Nije uvijek problem u OS-u. Imam doma i Nokiu 6230i koja je svojedobno bila pila i pol. Na njoj sam provjeravao e-mail na gmailu sve dok Google jednog dana nije otpilio Symbian, a gmail aplikacija (mislim da je bila pisana u Javi) dojavila da se više ne može spojiti na server. Uskoro ni ugrađeni web browser nije više mogao interpretirati Web stranice jer su postale napunjene koječime (javascript, CSS), što browser nije mogao prežvakati. Isto mi se je dogodilo i s Nokiom E51 na kojoj sam godinama radio s e-mailom dok sve nije krepala podrška Google za Symbian. Oba mobitela su i dalje kod mene i rade. Kad se zasitim smatrphonea, uključim si kojeg od njih i prisjetim kako su to bili vrhunski mobiteli prije kojih 9-10 godina.

 

Baš me zanima reakcija ljudi oko mene kad bih danas izvadio Nokiu 6230i i javio se na poziv. :-)

 Dobro govorio sam o starijem android software, recimo kit kat i dalje radi solidno na backup telefonu. Symbian je otpiljen i od Nokie i od ostalih. Steta, i dalje imam Nokiu E51 i E72, stvarno su bili solidno gradjeni i mocni telefoni. 

12 godina
offline
Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek do 1

ni Nougat ni Oreo neće proći 15%, ali zato Rahat Lokum uzima najmanje 20%

 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
BarbaVeli kaže...

Ovo je definitivno veliki problem za androidaše. Pet godina star Appleov telefon prihvaća najnoviju iOS nadogradnju. Uz još dva benefita: dosad mi se nikad nije dogodilo da je nadogradnja pošla k zlu ili da se telefon usporio. Dosad sam major nadogradnje uvijek bio smatrao kritičnim trenutcima. Hvala Appleu na ovome, a Googleu želim da promijeni politiku i da smisli način kako da učini vezu s krajnjim korisnicima izravnom.

 

 

 Zasto je problem? Sta konkretno korisnik gubi sa time? Kur..enje na forumu zadnjom verzijom?

digitall kaže...

ako se ne varam ovaj O sto dolazi ce imati posebnu particiju za takve stvari, tako da ce se update moci odraditi za sve uredaje bez obzira sto proizvodac ima neki svoj rom.. 

https://www.theverge.com/2017/5/12/15632552/android-o-faster-updates-project-treble-google

 

bumo vidli

 O je vec dosao. Davno ;)

ridealong kaže...
BarbaVeli kaže...

Ovo je definitivno veliki problem za androidaše. Pet godina star Appleov telefon prihvaća najnoviju iOS nadogradnju. Uz još dva benefita: dosad mi se nikad nije dogodilo da je nadogradnja pošla k zlu ili da se telefon usporio. Dosad sam major nadogradnje uvijek bio smatrao kritičnim trenutcima. Hvala Appleu na ovome, a Googleu želim da promijeni politiku i da smisli način kako da učini vezu s krajnjim korisnicima izravnom.

 

 

Moj 4 godine stari mobitel (koji mi je ipak rezerva) prima donedavno najnoviji Android (Nougat 7.1.2) ali kao custom ROM. Sve radi. Problem je u bloatware aplikacijama koje potom zadave mobitel dok OS sam za sebe radi brzo. U pripremi je i Oreo 8.0, s tim da moraju srediti aplikaciju za kameru, a kad ju srede, stavit ću i 8.0.

 

 U pripremi? Oreo je vani....

8 godina
odjavljen
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek

I time argument o nadogradnjama pada u vodu... Ja na uredjaju iz 2015 godine upravo dobio nadogradnju za septembar 2017 i imacu ih do 10 mjeseca 2018 godine.....

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek

Pa nexus i pixel su jedini predstavnici androida. Svi ostali su predstavnici svog proizvodjaca baziranog na andoridu.... I jedni i drugi imaju redovne mjesecne zakrpe. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
Dead kaže...
Nije uopće preserans uvik imat najnoviju verziju os-a jer nije to samo kozmetika. Ima tu i optimiranja sustava što ne može bit loše. Zato kod androida palac gore samo za Nexus i Pixel.

sad vec "stari" galaxy s7e i dalje svaki mjesec redovito dobije nadogradnju koja se odnosi na sigurnost i optimiziranost.

da, i ja sam u soku. i sto je veci sok - nije kupljen kao slobodan uredaj, nego tmobile. sto opcenito znaci jos sporija procedura dobivanja updatea

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 15:56 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
diskDEfragmenter kaže...

A ako se nastavi ovim tempom, dobit ćemo jače mobitele od postojećih računala, koji će nam pokretati Facebook aplikaciju koja će za 2 godine zahtijevati 8GB RAM-a i 8 core CPU:)

Nema potrebe čekati da se nastavi tim tempom, iPhone 8 i X su trenutno jači od velikog broja prijenosnika. Još se nisu pojavili scoreovi na geekbenchu, ali vjerujem da će biti u rangu iPad Pro-a ili bolji. S jedne strane je to super stvar jer svaka nova generacija je sve bolja, no postoji i tamna strana medalje, a to je da su developeri sve komotniji i ne rade optimizaciju aplikacija.

nkdz kaže...

S druge strane, još uvijek imam jedan mobitel iz 2011 na Gingerbreadu s kojega i dan danas mogu pristupiti Play storeu i skinuti većinu aplikacija.

Imam i ja jedan na Gingerbreadu, no skinuti ne mogu skoro ništa korisno, većina aplikacija koje sam želio ne rade na toj verziji. Zanimljiva mi je je još jedna stvar - taj mob uključim povremeno (čisto radi fore jer su mi nekad bili jako dragi Sony Ericsson uređaji pa se povremeno podsjetim) i kad ga upalim potrebno je pa valjda pola sata dok on nešto svoje završi, uz višestruko smrzavanje. Tek nakon tog vremena počne reagirati i nakon toga relativno normalno radi (ima lag, al to je za očekivati). Mob nije nakrcan nikakvim glupostima, ima samo osnove aplikacije na sebi.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
pravi_covijek kaže...

Nije ti lako ako jos nosis 5 godina star uredjaj. Androidasi su odlikasi i kupuju novi flagship svake dvije godine tako da ovo nije problem. Plus to sto imas stariju verziju OSa ne znaci da sve nije funkcionalno za razliku od konkurencije.

Nadalje ova statistika ne prica cijelu pricu, jer android pokriva ogroman spektar uredjaja od kojih je dosta jeftinjara koje nikad nece dobiti niti jednu nadogradjnu. Umjesto postotaka bilo bi zanimljivo vidjeti prave brojke uredjaja i zastupljenost upgrejda po raznim drzavama, a mozda i uredjajima.

Za iOS je puno lakse odraditi tu statistiku jer je manji broj uredjaja. Da ne duljim usporedjuju se kruske i jabuke.

Ovo označeno što kažeš zapravo dosta dobro ocrtava situaciju, ali onda si ga ukakao sa ostatkom izjave. Činjenica jest da velik broj korisnika iPhonea koristi uređaje stare po nekoliko godina i da ne mijenja toliko često pa je stoga globalni odnos novoprodanih uređja u odnosu 4:1 za Android, ali po broju aktivnih korisnika je dosta drugačija situacija je tu odnos u najgorem slučaju 3:1 ili još manje.

Što se tiče toga da je puno više uređaja na Androidu možda za proizvođaće donekle jest plus, ali za developere je to pravi pakao jer moraš podržavati destke različitih uređaja i testirati aplikacije na njima.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
odjavljen
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
southy kaže...

Nema potrebe čekati da se nastavi tim tempom, iPhone 8 i X su trenutno jači od velikog broja prijenosnika. Još se nisu pojavili scoreovi na geekbenchu, ali vjerujem da će biti u rangu iPad Pro-a ili bolji. S jedne strane je to super stvar jer svaka nova generacija je sve bolja, no postoji i tamna strana medalje, a to je da su developeri sve komotniji i ne rade optimizaciju aplikacija.

 Ovo je opaka floskula, osim ako ne računaš one 2u1 tablete sa 4core atomom, iako sumjam da je i od njih jači.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
6 godina
protjeran
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
ante_etna kaže...

ni Nougat ni Oreo neće proći 15%, ali zato Rahat Lokum uzima najmanje 20%

 Više sam za Grah i zelje.

6 godina
protjeran
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
Torent kaže...

 

 U pripremi? Oreo je vani....

 Custom ROM. Daj čitaj.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek

Nesporazum. Nisi rekao oreo custom rom... Sorry

9 godina
offline
Re: Prošla je godina dana, a Nougat je stigao tek
Dead kaže...
Ma to su samo kozmetičke varijacije androida napunjene aplikacijama od kojih više štete nego koristi.

 jel ovo odgovor na moj post?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice