Prototip mobitela bez baterije

poruka: 9
|
čitano: 1.719
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prototip mobitela bez baterije".
8 godina
offline
Prototip mobitela bez baterije

Gooood. Sad još samo da udesetorostruče ehm kapacitet.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prototip mobitela bez baterije

 

ili da se poveća elektromagnetsko zagađenje... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Prototip mobitela bez baterije

a ne znam baš. okoliš najviše zagađuju ljudi samim svojim postojanjem (da ne velim glupošću, egoizmom, arogancijom ...). u odnosu na to, sve ostalo je zanemarivo. a kalkulatori bez baterija postoje odavno pa zakaj ne bi telefoni. neš ti pameti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Prototip mobitela bez baterije

ja bas i ne bi bio na manje od 10m od bazne stanice

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prototip mobitela bez baterije

Beskoristan uređaj.

scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Prototip mobitela bez baterije
Članak insuinira da je dalje samo stvar skaliranja, međutim, snaga vala opada s kvadratom udaljenosti, a takav je odnos i potrebne snage povratnog signala.
Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prototip mobitela bez baterije
Nisam siguran koliko ovo je fizički moguće skalirati, ali za početak ovako nešto nije loše za ključeve od auta, možda sat na kazaljke, digitron, vaga... Za male stvari, samo sve mislim da je ovo još godinama od realizacije.
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Prototip mobitela bez baterije

A zašto ne bi jednostavno punili bateriju standardnog mobitela na taj način (barem ju malo nadopuniti kad smo u škripcu).

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Prototip mobitela bez baterije

Sta je ovdje konkretno novo? Sta propustam?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice