Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj postavl

poruka: 13
|
čitano: 1.943
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj postavl".
14 godina
offline
Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj postavl

Rok trajanja, petak max subota pogotovo ova na zabici. 

MadeInCroatia
Moj PC  
26 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj postavl

Na busnim stanicama se vrte reklame za ozujsko ?!?!?! Mozda da daju svakom maloljetniku pivu dnevno u busu?

potpis :D
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj pos
Ghost777 kaže...

Rok trajanja, petak max subota pogotovo ova na zabici. 

 A kad gledas i nije toliko lose da je na zabici jer ima dosta ljudi i cesto je navecer interventna na kolodvoru tako da mozda i potraje do sljedeceg tjedna.

12 godina
protjeran
offline
Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj postavl

Toliko su pametne da kad pada kisa nesmijes izvaditi mobitel... toliko o pameti i zapravo pravoj namjeni istih...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj postavl

Još mi nije jasno, zašto se ne usavršava postojeća tehnologija (sigurnost), a ne inžinjavanje tipa ovaj IoT , po meni teško smeće koje će imat očajnu zaštitu, ne kažem da ne bi bilo korisno sve povezati, al gdje je tu privatnost i sigurnost ??

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj postavl

Šta grintate, u Šibeniku se još linije škrabaju na kartonima i nakelje na prednje staklo. Uz to, svi su busevi različite boje, a puno puta na liniju pošalju obični kombi, koji stane na stajalištu, gdje nervozna i ispod ruke oznojena šoferčina vikne glasom kao iz bačve: "Nema mista!"...i produži dalje.

Sinoć sam lega jutros...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 23:28 (BlackMoon).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj pos
BlackMoon kaže...

Šta grintate, u Šibeniku se još linije škrabaju na kartonima i nakelje na prednje staklo. Uz to, svi su busevi različite boje, a puno puta na liniju pošalju obični kombi, koji stane na stajalištu, gdje nervozna i ispod ruke oznojena šoferčina vikne glasom kao iz bačve: "Nema mista!"...i produži dalje.

 

Zato jer samo to znaju raditi.

15 godina
offline
Re: Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj pos
BlackMoon kaže...

Šta grintate, u Šibeniku se još linije škrabaju na kartonima i nakelje na prednje staklo. Uz to, svi su busevi različite boje, a puno puta na liniju pošalju obični kombi, koji stane na stajalištu, gdje nervozna i ispod ruke oznojena šoferčina vikne glasom kao iz bačve: "Nema mista!"...i produži dalje.

 pa ti reci da nismo u 21. stoljeću i samo što ne koloniziramo mars 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj pos
Sve pet ali zasto nismo javnu rasvjetu prebacili na led vec?!
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj pos

Prebacuju ali postepeno kak stare krepavaju i kak si uspiju priuštiti.

Na nasipu kilometar od mog sela su povukli komplet novu liniju stupova kak je nasip ojačavan i na svakom stupu su ledice.

Čak nisu ni preveliki šrot, a drito uz njih se vide ove stare žarulje (ne znam koja tehnologija).

Uglavnom, na ovim ledicama širi snop, jači intenzitet i manji šok za oči jer su hladno bijele (bar meni).

Samo je pitanje kakvo im je hlađenje i koliko će poživjeti.

Nekak mi izgledaju "mršavi" hladnjaci na njima...

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 12:28 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj pos
Evo nam pametnih stanica, jos da vozace opamete, posebno onog sijedog debila iz dvojke
What could possibly go wrong?
 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj pos
😂😂😂😂
16 godina
offline
Re: Prve pametne autobusne stanice u Hrvatskoj pos
😂😂😂😂
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice