Psiho(pato)logija internetskog trola

poruka: 34
|
čitano: 7.699
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Psiho(pato)logija internetskog trola".
11 godina
neaktivan
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Uvijek sam ih mrzio...

Moj PC  
16 1 hvala 2
13 godina
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
Onjegin kaže...

Uvijek sam ih mrzio...

Koga to? {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
12 godina
neaktivan
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Troler ne mora neophodno biti osoba s glupim karakterom, možda ta osoba troluje one koji au zaslužili da budu trolovani :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 16:46 (Krtislav1).
Moj PC  
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
svaki forum bi bio 90% manji da nema trolova i fanboja
tako da ne grizi ruku koja te hrani :)
14 godina
neaktivan
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

U suzbijanju trolanja svakako moramo pohvaliti forumaše na Bugovom forumu, koji u pravilu vrlo brzo prepoznaju trolove i onda ih tipično prozivanjem ili pak prijavom moderatorima neutraliziraju.

 

Bi reć da smo sređena obitelj {#}

 

 

http://www.norgems.com
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Sad baš da je 90%.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Ja ne poznajem niti jednog internetskog trola, niti znam što je to. Samo riječ koju su izmislili strani forumaši da bi najbliže opisali neistomišljenike.

 
51 9 hvala 8
16 godina
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
sinatra bi mogao biti glavni sindikalac trolovima. Nesto kao Rebic ili Matijasevic..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Koliko ja znam Trolla treba dokrajčiti vatrom ili kiselinom, tako je barem u D&Du {#}

Moj PC  
13 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

U suzbijanju trolanja svakako moramo pohvaliti forumaše na Bugovom forumu, koji u pravilu vrlo brzo prepoznaju trolove i onda ih tipično prozivanjem ili pak prijavom moderatorima neutraliziraju.

 

LOL, odi Baksa malo na BF3 temu pa ćeš vidjeti kako to izgleda u praksi {#}

Freak Show Inc.
 
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
Friday kaže...

U suzbijanju trolanja svakako moramo pohvaliti forumaše na Bugovom forumu, koji u pravilu vrlo brzo prepoznaju trolove i onda ih tipično prozivanjem ili pak prijavom moderatorima neutraliziraju.

 

LOL, odi Baksa malo na BF3 temu pa ćeš vidjeti kako to izgleda u praksi {#}

Da, ta tema je jedna od onih koja ima imunitet na kartone i suspenzije a mlate se stranice i stranice gluposti nevezanih za išta svakodnevno, mislim da je do sada to svima jasno, to vjerojatno kada birc ne radi svi u BF3 temu.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
11 godina
neaktivan
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola
Ovaj nas Bug forum sadrzi trust mozgova koji imaju rjesenje za sve svjetske krize, znaju ono o cemu Thompson Reuters moze sanjati i mogu se ukostac uhvatiti s bilo kojim problemom danasnjice.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Tajna je u tome da bi se grupa korisnika trebala narugati trolu, ismijavati ga.

 

Čime trol pobjeđuje. Protiv trola možeš jedino ignoriranjem, jer tek kad nitko ne doživljava njegove pokušaje trolanja oni postaju besmisleni.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
16 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

...a neki trolovi za svoje trolanje dobivaju i plaću...

 
15 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
perkoxcar kaže...
Friday kaže...

U suzbijanju trolanja svakako moramo pohvaliti forumaše na Bugovom forumu, koji u pravilu vrlo brzo prepoznaju trolove i onda ih tipično prozivanjem ili pak prijavom moderatorima neutraliziraju.

 

LOL, odi Baksa malo na BF3 temu pa ćeš vidjeti kako to izgleda u praksi {#}

Da, ta tema je jedna od onih koja ima imunitet na kartone i suspenzije a mlate se stranice i stranice gluposti nevezanih za išta svakodnevno, mislim da je do sada to svima jasno, to vjerojatno kada birc ne radi svi u BF3 temu.

 

Tamo se oglasi prikazuju kao i na svakoj drugoj stranici. A ti sad vidi koliko je to "loše" za Bug... A svi u temi su isto zadovoljni. Win-win, ne?

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Trolovi ne postoje.

 

 

 

 

bor4c - human geek, level 32, technosexual, neutral good
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Iphone je smeće

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
23 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
Diablo86 kaže...

Iphone je smeće

 Profi troll... :D

Danju zarađujem na crno,noću trošim na bijelo... :P
13 godina
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Jel bi bio glup kada bi sada pitao da netko objasni šta je to u praksi "trol" ili ti taj koji trola. Jbg godine me gaze a nekad me ovi vaši izrazi naprave glupim(nitko ne reće da nisam).

Svi koji se hoće sada mudriti na mom ne znanju i ismijavati slobodno udrite !!{#}

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
Toma Kruz kaže...
Diablo86 kaže...

Iphone je smeće

 Profi troll... :D

Nije, preočit je.

Nego, sjeća li se Friday laži koje je svima prodavao na ovom forumu prije dvije godine?

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
15 godina
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Da nema trolova neke teme ne bi bile upola zanimljive. Recimo navedena Bf3 tema gdje se s dosadnih statistika i svađa ko je čiter ubaci netko i krene svađu o procesoru i grafama, pa sve do rezolucija vrsta ekrana i fpsa {#}.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 21:02 (Hummer).
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola

 

check out.

 

a ova verzija je samo za teškaše. Oprez: nije za djecu ispod 21 godine!!!

 

13 godina
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
Onjegin kaže...

Uvijek sam ih mrzio...

Bio je jedan ubertrol, mislim da se zvao Mentalist. U zadnje vrijeme ga nešto ne viđam tu na forumu, nadam se da se opametio.{#}

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
protjeran
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
Hummer kaže...

Da nema trolova neke teme ne bi bile upola zanimljive. Recimo navedena Bf3 tema gdje se s dosadnih statistika i svađa ko je čiter ubaci netko i krene svađu o procesoru i grafama, pa sve do rezolucija vrsta ekrana i fpsa {#}.

Ovo nisam znao {#}

15 godina
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
Father_Dougal kaže...

Nije, preočit je.

Nego, sjeća li se Friday laži koje je svima prodavao na ovom forumu prije dvije godine?

O čemu je bila riječ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 23:19 (Izzy).
12 godina
protjeran
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
Danny_HR kaže...

Tajna je u tome da bi se grupa korisnika trebala narugati trolu, ismijavati ga.

 

Čime trol pobjeđuje. Protiv trola možeš jedino ignoriranjem, jer tek kad nitko ne doživljava njegove pokušaje trolanja oni postaju besmisleni.

 

Prvo te spustim na svoj nivo pa te porazim iskustvom.

Tako operiramo mi pravi trolovi. Ne mozes nas ignorirati, jer kad ugrizemo ne pustamo.

11 godina
neaktivan
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Do sada sam samo mislio da sam možda troll. Sada mi je puno lakše. Sada znam da jesam...

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Psiho(pato)logija internetskog trola

Svi smo mi Troll.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
Izzy kaže...
Father_Dougal kaže...

Nije, preočit je.

Nego, sjeća li se Friday laži koje je svima prodavao na ovom forumu prije dvije godine?

O čemu je bila riječ?

 

Mene isto zanima na što konkretno misli. Lažem toliko da zapravo ni sam više ne znam gdje je linija. Daj neki link ili nešto.

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Psiho(pato)logija internetskog trola
Friday kaže...

 

Nego, sjeća li se Friday laži koje je svima prodavao na ovom forumu prije dvije godine?

O čemu je bila riječ?

Mene isto zanima na što konkretno misli. Lažem toliko da zapravo ni sam više ne znam gdje je linija. Daj neki link ili nešto.

lol pa friday laže non stop,al kaj ti je lagao da ga se sječaš nakon 2 godine?{#}

ja niti za bivšu curu neznam kaj mi je govorila prije metar dana kamoli neki lik na forumu prije 2 god? gtfo

Battlelog CRO_ZeNGe
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice