Puni kapaciteti za 28 nanometara

poruka: 6
|
čitano: 1.641
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Puni kapaciteti za 28 nanometara".
15 godina
protjeran
offline
Puni kapaciteti za 28 nanometara

Izgleda da sam uzeo jednu od zadnjih trenutno dostupnih (u HR ) GTX680,weeeeeee :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Puni kapaciteti za 28 nanometara

Čekaj sada kad dignu cijene grafičkih zbog toga za 200 % kao što je bilo sa diskovima

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Puni kapaciteti za 28 nanometara
Zonitron kaže...

Čekaj sada kad dignu cijene grafičkih zbog toga za 200 % kao što je bilo sa diskovima

ne brini, nece dignut cijene za 200% i to samo zato sto su vec nabili cijene za toliko{#}

povijesno (ajde bar unazad zadnjih 5-6 god.) gledano, cijene Nvidijinih grafickih kartica sa chipom od oko ~300mm2 i 256 bitnom sabirnicom kretale su se oko 150 - 250$ a pogledaj sad... i nabolje od svega sad kad ovi u Nvidiji na jesen rebrendaju ovu "najjacu" GTX-icu u 760 GT/Ti i spuste cijenu za nekakvih 100-150$ grdo ljudi ce kupovat i velicat njihovu cjenovnu politiku {#}

naravno ovaj "novi" AMD nije nista bolji...

 

Povratak sina razmetnog - aka sitne duse mogu samo da mi ga...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Puni kapaciteti za 28 nanometara
R4sput1n kaže...
Zonitron kaže...

Čekaj sada kad dignu cijene grafičkih zbog toga za 200 % kao što je bilo sa diskovima

ne brini, nece dignut cijene za 200% i to samo zato sto su vec nabili cijene za toliko{#}

povijesno (ajde bar unazad zadnjih 5-6 god.) gledano, cijene Nvidijinih grafickih kartica sa chipom od oko ~300mm2 i 256 bitnom sabirnicom kretale su se oko 150 - 250$ a pogledaj sad... i nabolje od svega sad kad ovi u Nvidiji na jesen rebrendaju ovu "najjacu" GTX-icu u 760 GT/Ti i spuste cijenu za nekakvih 100-150$ grdo ljudi ce kupovat i velicat njihovu cjenovnu politiku {#}

naravno ovaj "novi" AMD nije nista bolji...

 

te koje si naveo ne postoje.. dakle uz gtx 680 dolaze - 670ti> 670> 660 > .....

xfact
15 godina
neaktivan
offline
Puni kapaciteti za 28 nanometara
Kao, kroz neko vrijeme preljepit ce naljepnicu s "GTX 680" s onom "GTX 760 Ti" i prezentirat je kao novi proizvod. Zna covjek da jos ne postoje
www.lan-wars.com
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Puni kapaciteti za 28 nanometara
=xfact= kaže...
R4sput1n kaže...
Zonitron kaže...

Čekaj sada kad dignu cijene grafičkih zbog toga za 200 % kao što je bilo sa diskovima

ne brini, nece dignut cijene za 200% i to samo zato sto su vec nabili cijene za toliko{#}

povijesno (ajde bar unazad zadnjih 5-6 god.) gledano, cijene Nvidijinih grafickih kartica sa chipom od oko ~300mm2 i 256 bitnom sabirnicom kretale su se oko 150 - 250$ a pogledaj sad... i nabolje od svega sad kad ovi u Nvidiji na jesen rebrendaju ovu "najjacu" GTX-icu u 760 GT/Ti i spuste cijenu za nekakvih 100-150$ grdo ljudi ce kupovat i velicat njihovu cjenovnu politiku {#}

naravno ovaj "novi" AMD nije nista bolji...

 

te koje si naveo ne postoje.. dakle uz gtx 680 dolaze - 670ti> 670> 660 > .....

 ajde procitaj jos jednom pa onda idi komentirat

Povratak sina razmetnog - aka sitne duse mogu samo da mi ga...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice