Razbije se svaki četvrti iPhone

poruka: 33
|
čitano: 5.148
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razbije se svaki četvrti iPhone".
16 godina
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

Svasta, zar se moze ekran od iPhone-a razbit?! Na forumu ima bar 100-ak likova koji tvrde da im iPhone ispada po par puta na dan, i nikad se nije razbio. 

 
16 9 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone
Teško je naći svjetlo, ako ni ne znaš da živiš u mraku
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

Izgledaju šarmantno pokidani.

 
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone

i meni je pada milijun puta i ništa, malo bi se ogreba... eonda mi se posricilo pa sam minja ekran 2 puta... haha

 i čim mi se bude dalo moram na ebay opet po backcover... ali kako kaze anketa, ne smeta mi baš previše...

smišno mi je jer mi je zna padat niz betonske stepenica, ali doslovce bum tras 5 puta se okrenuo dok je došao sa prvog kata do prizemlja...ništa, samokoja ogrebotina i natučen fame.

padne mi sa 80 cm, ali onako klizne sa BUG-a(odšteta??) na pod na lice i aj bog...

 

drugi put mi je ostao na krovu od auta kada sam išao sa plaže...

pao je sa krova u okuci (jadranska magistrala, između Omiša i Splita).

nalaznik (dobra duša) je ureno nazvao kada je našo mobitel kraj ceste. Momak kaže da mu je doletija pod noge jer je navodno neki auto presa preko njega.- skrešeni ekran i zadnja strana ali samo udonjoj trećini. uredno sam ga koristio u ovom stanju nekih 2 miseca dok nije došlo novo sa ebaya.

 

zadnja piz...rija

padne mi mob u kožnoj futroli sa plastičnim okvirom, stavio ga na uho i prdrzavao ramenom... jbg jaketa neka klizava i padne na bok, nisa nista strasno racunnam. naon par dana vadim ga iz futrole a nazad krš lom...

ko će ga znat...

 

pozz
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 7:39 (dkacunic).
16 godina
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone
H4X0R kaže...

Svasta, zar se moze ekran od iPhone-a razbit?! Na forumu ima bar 100-ak likova koji tvrde da im iPhone ispada po par puta na dan, i nikad se nije razbio. 

Moj je pao 4 puta, jednom s frižidera visine metar i pol, dvaput s bicikla pri vožnji i jednom sa stola i nije se razbio.

Frendici je pao s kauča i dobio "paukovu mrežu". Nema pravila.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
13 godina
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone
H4X0R kaže...

Svasta, zar se moze ekran od iPhone-a razbit?! Na forumu ima bar 100-ak likova koji tvrde da im iPhone ispada po par puta na dan, i nikad se nije razbio. 

 

Meni je pao mali milijon puta i nikad se nije razbio, ali oke imao je ogrebotine. Mislim da mi je najgori pad bio kad sam igrao kosarku i kako nosim siroke hlace lopta mi se odbila od dzepa i iPhone zum u zrak jedno 3 metra i nije pukao {#}

13 godina
protjeran
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

Bogme nema pravila, mislim da tako skonča ogroman broj svih smartphoneova. Ovaj vikend sam baš s društvom pričao o tome na pokeru jer su bila 2 "razbijena" u društvu :P PS: nije bio iPhone več desire i hd2

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

iPhone - Schmyphone..  kao i kod drugih modela mobitela nema pravila - nekad padne sa metar na parket i razbije se, a nekad sa prvog kata na asfalt i nekim čudom preživi sa malo izgrebanim kućištem.

 

Nije iPhone ništa drugačiji od recimo Samsunga ili HTC-a po kvaliteti kućišta/zaslona..  isto *sranje drugo pakovanje {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

Gorilla glass FTW!

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone
TomislavZG-2 kaže...

Gorilla glass FTW!

Iphone ima Gorilla glass.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
12 godina
neaktivan
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone
meni je 3 gs letio od svud i ništa :D. Par puta je letio s bicikla u velikoj brzini i nakupio svega par ogrebotina po maski ali staklo ništa. Pače meni je najdraži mobitel nakon njoke 3310. Radi ko urica već 3 i po godine 24 sata na dan :D. Ne mjenjam ga dok rikne. Novi me ne zanimaju dok ovaj radi :). Moj najdraži mob a došo je 1 kn :D
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone

Pa vidio sam jako puno slomljenih iphone-a, dok samsungovih ili htc-ovih mobitela, ne baš. iphone možda izgleda bolje zbog staklenog kučišta, ali je definitivno preosjetljiv.

There are no stupid questions, just stupid people!
15 godina
neaktivan
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

mene to ne čudi,pa poznata je stvar da ženskama ( i dannyju {#} ) stvari, pa tako i telefoni padaju iz ruku

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone
srecom iphone nije skup uredaj
pa se i moze ocekivat losa kvaliteta obrade
14 godina
neaktivan
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

Kad sam sad zadnji put bio u Afganistanu, taliban je zapucao na mene. Sva sreća imao sam gejfon 4S u džepu kraj srca (uvijek ga nosim kraj srca iz ljubavi prema pokojnome Steve-u i Appleu). Metak se odbio od gejfona i ne moram vam reći da mu nije ništa bilo. Majke mi. 

 
13 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone
Mlitavi kaže...

Kad sam sad zadnji put bio u Afganistanu, taliban je zapucao na mene. Sva sreća imao sam gejfon 4S u džepu kraj srca (uvijek ga nosim kraj srca iz ljubavi prema pokojnome Steve-u i Appleu). Metak se odbio od gejfona i ne moram vam reći da mu nije ništa bilo. Majke mi. 

Ni metak neće na iPhone{#}

robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

uopce ne vidim nista lose u tome da osiguravajuca kuca koja prodaje osiguranja za mobitele daje svoje istrazivanje o tome koliko cesto mobiteli padaju i koliko je u biti odlicno uzet njihovo osiguranje za samo 5 funti mjesecno!

Evasi0n Jailbreak http://www.youtube.com/watch?v=SRiWB-3_upI
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

ja ne kužim kaj vi radite da vam toliko ispadaju mobiteli?

pa nije mi mob ispao nijednom u zadnjih godinu dana...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
online
Razbije se svaki četvrti iPhone

Ja bi se rasplako da mi tako skup uredaj padne sa metra i potrga se.

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

Ova anketa samo dokazuje da ljudi ne čuvaju svoje stvari {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone
Mlitavi kaže...

Kad sam sad zadnji put bio u Afganistanu, taliban je zapucao na mene. Sva sreća imao sam gejfon 4S u džepu kraj srca (uvijek ga nosim kraj srca iz ljubavi prema pokojnome Steve-u i Appleu). Metak se odbio od gejfona i ne moram vam reći da mu nije ništa bilo. Majke mi. 

To je onaj bulletproof model (limited edition) {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone
gin.tonic kaže...
Mlitavi kaže...

Kad sam sad zadnji put bio u Afganistanu, taliban je zapucao na mene. Sva sreća imao sam gejfon 4S u džepu kraj srca (uvijek ga nosim kraj srca iz ljubavi prema pokojnome Steve-u i Appleu). Metak se odbio od gejfona i ne moram vam reći da mu nije ništa bilo. Majke mi. 

To je onaj bulletproof model (limited edition) {#}

kevlar glass

11 godina
protjeran
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

carbon-kevlar-gorilla-glass.. pohvalno,pohvalno..{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

Ja svoju iPhonecinu imam vec 3 godine i nije mi se nikad ekran razbio. Ona plastika iza je pukla, sto se događa dosta ljudi s 3G/3GS, ali mi zaista ne predstavlja problem. Cak dobro dođe za noc pijancevanja kao mjesto za pare. Dosta je puta pao, jednom je cak i letio jedno 3 metra u ruke (ne)spretnog prijatelja i pao s metra visine i nista se nije desilo.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone
Stvarno nema pravila. Meni je prije tjedan dana slučajno odletio kroz prozor sa 13. kata, pao na beton i ništa mu, ni ogrebotine. A prekjučer sam išo leć i pao mi s 5 cm visine na meki dormeo madrac i prepolovio mi se na dva dijela.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone
krx00 kaže...
Stvarno nema pravila. Meni je prije tjedan dana slučajno odletio kroz prozor sa 13. kata, pao na beton i ništa mu, ni ogrebotine. A prekjučer sam išo leć i pao mi s 5 cm visine na meki dormeo madrac i prepolovio mi se na dva dijela.

Ti si htio biti duhovit?
Duhovitost 0 bodova.

 

 

 

 

{#}

Neznam se potpisat..xDD Ako sam ti pomogao pritisni Hvala !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone
više sam trollao iphone fanove koji kupuju mobitel koji nije namjenjen prosječnom hrvatu. nimalo me ne čudi što četvrtina amerikanaca (ili više od četvrtine hrvata) ne mijenja ekran, kad svaki dan vidim nekog lika koji izlazi iz raspalog Golfa 1 i drži bijeli iphone u ruci da ga svi vide (takvi smo mi).
Iphone je više stvoren za srednji američki društveni sloj (ne hrvatski), koji ima lijepu kuću ili stan+vikendicu, limuzinu srednje klase, te mu nije problem dat 1000 $ da kupi sinu el. gitaru, mada će mu sin već idući tjedan preć na bubnjeve jer gitara nije za njega.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razbije se svaki četvrti iPhone
A to što su se u anketi neki izjasnili da ih nije briga što imaju polomljen ekran, to samo nisu htjeli reći kako bi izbjegli onu da nemaju novaca. Kako ti može bit svejedno je li ekran polomljen ili ne.
Pa veća je sramota nosit to nego nokiu3310.
13 godina
neaktivan
offline
Razbije se svaki četvrti iPhone

Svaki 4. se razbije..Zanimljivo kako se cuvaju mobiteli..

-neda im se popravljati

-nije ih briga za puknuce

-.....

 

 

Pa ne znam sto oni rade sa tim mobitelima od par tisuca kuna. Promijenio sam hrpu mobitela, a niti 1 jedini moj uređaj nije imao ni tockicu. I sada posjedujem xperiu mini, za koju trazim razmjenu. Pa ako prodavatelj i nađe najmanju mikromilimetarsku ogrebotinu, poklonim ju kupcu.

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 11:29 (Karlovac_047).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice