Razer planira proizvoditi mobitele za igrače

poruka: 9
|
čitano: 1.506
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer planira proizvoditi mobitele za igrače".
15 godina
offline
Razer planira proizvoditi mobitele za igrače

eh, još bi durex trebao proizvesti (u kompi s razerom, jasno) prezervative za španere i onda smo kampljetni. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Razer planira proizvoditi mobitele za igrače
Gaming mobova smo se nagledali zadnjih 15 godina i svi su flopali
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Razer planira proizvoditi mobitele za igrače
Hrvoje.RH kaže...
Gaming mobova smo se nagledali zadnjih 15 godina i svi su flopali

 Nije mob, ali reka bi da je shield(i tablet i tv) uspješan.

Veći problem je šta Razer ima već forge android tv uređaj i šta je teški krš kojem je podrška trajala oko godinu dana. Falili su mu ključni appovi za multimediju, a cortex streaming više ni ne postoji koliko mi je poznato.

 

 

12 godina
protjeran
offline
Razer planira proizvoditi mobitele za igrače

Samo da im ne budu "kvalitetni" kao ostatak asortimana. 

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Razer planira proizvoditi mobitele za igrače

Šta svi kolektivno zaboravljamo Blade?

 

Ja se iskreno nadam da ako izbace "Blade verziju" mobitela, dakle full metalni, tanki uređaj dobrih performasi, bez forsiranja gluposti, da bi to mogao biti moj mobitel.

iaonako gledam na novi mobitel kroz nekih par mjeseci 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Razer planira proizvoditi mobitele za igrače
To je nekakvo trolanje ili? Imas nesto njihove periferije? Ja imam i nikako se ne slazem s ovime sto si napisao. Ja bih rekao da nisi nikada koristio nista iz njihove high end ponude i zbog toga pises ovakve, izvini ali - gluposti.
12 godina
protjeran
offline
Re: Razer planira proizvoditi mobitele za igrače
funky0308 kaže...
To je nekakvo trolanje ili? Imas nesto njihove periferije? Ja imam i nikako se ne slazem s ovime sto si napisao. Ja bih rekao da nisi nikada koristio nista iz njihove high end ponude i zbog toga pises ovakve, izvini ali - gluposti.

 Imao sam dva Death Addera, Lychosa tipkovnicu i Charcharias slusalice koje su tad dosle oko sto eura. Na obadva misa je otisao scroll, na jednom se javio problem s lijevom tipkom, a na drugom se poderala ona tkanina koja oblaze kabel, tipkovnicu nikad goru nisam koristio jer su gumbi koji su bili oblozeni gumom znali zapeti jedan za drugi kad bi se pritisnuli malo pod kutom, ja sam svoju cuvao pa je izgledala ok, al vidio sam ih kod druge ekipe gdje su im se guma sa tipki potpuno izlizala, slusalice su pak pocele krcati i olabavio im se onaj sistem za regulaciju velicine.

 

Inace sa periferijom i opcenito stvarima rukujem njezno i pazim na njih, evo imao sam Steelseries 6gv2 tipkovnicu nekih 5 god savrseno radila, cak se ni tipke nisu izlizale, prodao je prijatelju i on roka na njoj vec pola godine sve radi savrseno, ovaj logitechov mis doduse nemam bas dugo, mozda nekih pol godine al vidi se da je razlika u kvaliteti nebo i zemlja.

 

Jedino sto moram pohvaliti od Razera je prastari Diamondback mis koji radi odlicno, evo jos dan danas radim na njemu.

 

Ja bih rekao da si ti krivo rekao  Nebi se vise nikad vratio na Razer periferiju niti je ikome preporucio, precijenjeni a kvaliteta 0.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 14:10 (war3_tft).
15 godina
offline
Razer planira proizvoditi mobitele za igrače

Koristim razerovu nagu (sa 6 bočnih tipki) godinu dana i zasad sve radi dobro. (osim sto mi bocne tipke uglavnom sluze za upisivanje pass-a na kompu i nista drugo :p

U pravilu to jesu prepakirani / rebrandirani jeftiniji proizvodi (poput Nostroma itd..) ali eto, ako kupiš na kakvoj rasprodaji nije ni loša stvar.

 

Što se tiče moba za igranje, po meni bi glavna stvar trebala biti mobilni prilagodljivi okvir koji se natakne na mobitel da imas digitalne i nalogne tipkice i gljivice a po mogućnosti i bočne tipke u stilu R1R2L1L2 (na PS).

(možda čak izgledom kao ultra rasiren PS gamepad sa mobitelom koji sjeda u njega.)

 

Pa nintendo nova konzola je skoro pa fiskal1 tablet plus taj dodatak :p

 

Inače čini mi se da sam negdje pročitao da Google na Pixelu 2 namjerava staviti nesto kao touchpad na straznjem dijelu mobitela sto bi mozda pomoglo i u igranju jer u npr. arkadnim igrama nebi prekrivao prstom bitni dio ekrana..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Razer planira proizvoditi mobitele za igrače
drag kaže...

 

Što se tiče moba za igranje, po meni bi glavna stvar trebala biti mobilni prilagodljivi okvir koji se natakne na mobitel da imas digitalne i nalogne tipkice i gljivice a po mogućnosti i bočne tipke u stilu R1R2L1L2 (na PS).

(možda čak izgledom kao ultra rasiren PS gamepad sa mobitelom koji sjeda u njega.)

 

 

 Za Moto Z seriju bi triba izać (ako već nije) modul ka gamepad.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 14:55 (om-prat).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice