Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu

poruka: 12
|
čitano: 2.165
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu".
15 godina
offline
Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu

Evo vam jedan insider, to vam je samo transformacija Skypea u tzv. Microsoft Teams. Sva komunikacija na MS softveru će ići preko Teams vrlo vjerojatno od 2018 i na tome se sad programira.

 

Bit će integriran u Winse, a ne više samo u Office 365, a Skype kao brend se zatvara krajem iduće godine i sve će postati dio toga. 

Nešto kao FaceTime za Mac.

 

 

Msm neloš potez, pogotovo će se dopast poslovnom društvu zbog toga što će pretplata biti samo jedna i vjerojatno jeftinija, a gore će bit potpuna integracija Cloudea i recimo Powerpointa u videochatu što je dosta zgodna stvar....kolaboracija je slična kao na Docsima.

 
1 0 hvala 4
8 godina
offline
Re: Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu
Novi Skype na Androidu je loš.
Na Windowsima isto.
Ko i obično, UX ko da radi netko tko ne živi u realnom svijetu.
Samo se trpaju nove nepotrebne stvari i rade "novosti" koje su tu samo da mogu reći da imaju novo.

Sve u svemu - fail.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu
Ne, nego direktori ne razumiju da postoji dobar i loš trend.

Ako vide Story u svakoj aplikaciji, automatski misle da je to super stvar za svakog korisnika.


Jedini dobar trend je Tab navigacija, ostalo sve što je pokrenuo FB Messenger i Snapchat je žešća banana.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu
Koristim Skype4business i nije mi jasno da su mogli napraviti glupost kao što je ova: Zatvoriše čet i sva istorija ti nestane. Tako ako moram iz nekog razloga zatvoriti čet, a onda me ta osoba nešto upita, nemam pojma gdje smo stali sa četovanjem, te nemam pojma na šta se pitanje odnosi.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu
mat kaže...
Koristim Skype4business i nije mi jasno da su mogli napraviti glupost kao što je ova: Zatvoriše čet i sva istorija ti nestane. Tako ako moram iz nekog razloga zatvoriti čet, a onda me ta osoba nešto upita, nemam pojma gdje smo stali sa četovanjem, te nemam pojma na šta se pitanje odnosi.

 ja kad zatrvorim chat dobijem na mejl razgovor..

 

pa mogu tam chekirat.. ima mislim i opcija da se logiraju / sejvaju razgovori.. nisam sad siguran nisam na poslu..

Moja Android igra - Missile Storm - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Veno.MissileStorm&hl=en
7 godina
protjeran
offline
Re: Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu
mat kaže...
Koristim Skype4business i nije mi jasno da su mogli napraviti glupost kao što je ova: Zatvoriše čet i sva istorija ti nestane. Tako ako moram iz nekog razloga zatvoriti čet, a onda me ta osoba nešto upita, nemam pojma gdje smo stali sa četovanjem, te nemam pojma na šta se pitanje odnosi.

 

Kliknes na ikonicu sata, i tamo je sva povijest razgovora.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu
Hvala na odgovoru, ali između 500 mailove, ne da mi se preturati po Outlook-u da nađem čet.
16 godina
offline
Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu

Ovo je dobrano otislo u onom smjeru .......U C R U K

isoricavam se zbog rijecnika, ali takav je rad s ovom aplokacijom,,,, izgubljeni kompas i dezorijentirani  su

eto !

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu

Najbolje nek vrate MSN i one animcije kao što je "razbijanje" prozora sugovornika.

99. sam, i sjećam se MSN-a.... Jednostavan do bola... Baš mi fali u zadnje vrijeme.

 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu
Macumba kaže...
Novi Skype na Androidu je loš.
Na Windowsima isto.
Ko i obično, UX ko da radi netko tko ne živi u realnom svijetu.
Samo se trpaju nove nepotrebne stvari i rade "novosti" koje su tu samo da mogu reći da imaju novo.

Sve u svemu - fail.

 

Ako ništa, sada bar djeluje kao da je ušla u ovo desetljeće. Mislim, možemo se žaliti na novo sučelje (s kojim ovo malo što sam koristio na Androidu nisam imao problema) ali windows aplikacija je trn u oku na svim windowsima nakon xp-a.

15 godina
offline
Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu

jok na mojem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Redizajnirani Skype uskoro i na vašem desktopu

Skype je postao totalni drlog. Svaka nova verzija je sve gora

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice