Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni

poruka: 21
|
čitano: 2.572
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni".
16 godina
offline
Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni

hipsteri navalite 

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
Cekam kineze da naprave ovakvu masku za 3$
 
22 0 hvala 0
7 godina
offline
Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni

Samo za idiote i hipstere 

 
0 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni

Ma mene fascinira ovaj bug sa Iphone objavama, najnebitnije objave.... airpods u mat blacku, novi iphone SE samo sa nadogradenom memorijom, itd. , tak je! najbolje je cekat kineze da naprave ovakav skin :D

 
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni

Sad kad ljubitelji duginih boja navale.. 

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni

k+ cijena za k+ telefon. ic oke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
online
Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni

Koliko jala u dosadašnjim odgovorima, sve puca od žestine! 

Uopće nije problem 1900.00$, već je problem u vašim malim glavama, jer da imate mjesečna primanja 120.000.00 kuna, kupovali biste vi i o e pozlaćene optočene dijamantima, u boji breskve jednog a drugog u boji marelica!  

U svakom slučaju, zanima me, čime će se moći drugi brendovi pohvaliti kada dođe vrijeme za neke nove proizvode, a koji bi mogli biti jao vidi ćuda, retro dizajna, hmmmmmm????? 

Baš me živo zanima kako bi izgledao Samsung S8+ u izdanju, čega ono, što je Samsung imao nešto "u ono doba vrijedno", da mi je samo znati?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
4 15 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
@atj

ne lupetaj i zavuci se u rupu iz koje si dosao. vjerojatno nemas nikakva primanja pa cekas da ti tata pljune koju kunu za ajfoncek.

dizajn je zanimljiv ali ne vrijedi 1900 usd.
14 godina
neaktivan
offline
Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni

Ako dobro vidim na linku, ukupno ih je napravljeno 25 primjeraka i već su svi rasprodani 

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni

rađe bi sam napravio takvu maskicu unatoč mojim likovnim sposobnostima

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
ATJLučko kaže...

Koliko jala u dosadašnjim odgovorima, sve puca od žestine! 

...

 Striček ATJ jel ti možeš barem jednom kad je u pitanju Apple biti objektivan?

Pratim između ostaloga i teme o iPhone-u i na svakom članku braniš svaki potez vezan u iPhone koliko god nelogičan bio.

Ajde ovako bez vrijeđanja, bez podbadanja, u normalnoj diskusiji zdravom logikom mi reci dal' bojanje maske vrijedi toliko da uređaj košta duplo nego u redovitoj prodaji?

Ako već hoćeš i sa strane Appleovca zar ti se ne čini da nabijanjem takve cijene "izgleda" ako ništa drugo umanjuju vrijednost samog mobitela za koji je ipak trebalo malo više "mozga" nego što treba za osmisliti retro izgled?

 

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
online
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
imaiden322 kaže...
@atj

ne lupetaj i zavuci se u rupu iz koje si dosao. vjerojatno nemas nikakva primanja pa cekas da ti tata pljune koju kunu za ajfoncek.

dizajn je zanimljiv ali ne vrijedi 1900 usd.

Koja ste vi nekulturna seljačina kolega, to svijet nije vidio niti doživio! 

ddarknessfairyy kaže...
ATJLučko kaže...

Koliko jala u dosadašnjim odgovorima, sve puca od žestine! 

...

 Striček ATJ jel ti možeš barem jednom kad je u pitanju Apple biti objektivan?

Pratim između ostaloga i teme o iPhone-u i na svakom članku braniš svaki potez vezan u iPhone koliko god nelogičan bio.

Ajde ovako bez vrijeđanja, bez podbadanja, u normalnoj diskusiji zdravom logikom mi reci dal' bojanje maske vrijedi toliko da uređaj košta duplo nego u redovitoj prodaji?

Ako već hoćeš i sa strane Appleovca zar ti se ne čini da nabijanjem takve cijene "izgleda" ako ništa drugo umanjuju vrijednost samog mobitela za koji je ipak trebalo malo više "mozga" nego što treba za osmisliti retro izgled?

 

 

Hvala na istovremenim pohvalama i pokudama odjednom, pa da vam odgovorim! 

Nije toliko problem što se danas vani može uraditi i prodati, koliko to kakav nam je standard kao osnovno i kakvi su ukusi i platežna moć kao sekundarno stajalište sa pozicije neovisnog promatrača. 

Istina, skorom uvijek branim Apple, ali mi nemožete pri tome osporiti moje argumente, zar ne?! 

Ukusi su različiti, pa tako već odavno znamo da se o njima ne raspravlja, ali main point svega je hraćkanje po nečemu jer je evo to Apple i kakvu ima cijenu, ajme 1900.00$ jake cijene! 

Zašto se tako ne pljuje po recimo VERTU gadgetima, koji po specifikacijama spada u koju godinu, 2012?!?! 

Da netko napiše; "MENI SE TO JEDNOSTAVNO NE SVIĐA", nikome ništa, "njegov ukus" na koji ima pravo, kao i slobodu govora/pisanja, ali decidirano srati bez ikakvog argumenta i pokrića, samo govori tko sve ima pristup internetu i forumu, da o elementarnoj kulturi ne pričam uopće! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
ATJLučko kaže...

Hvala na istovremenim pohvalama i pokudama odjednom, pa da vam odgovorim! 

Nije toliko problem što se danas vani može uraditi i prodati, koliko to kakav nam je standard kao osnovno i kakvi su ukusi i platežna moć kao sekundarno stajalište sa pozicije neovisnog promatrača...

 Platežna moć pojedinca nema puno veze kad se radi o namjernom nabijanju cijena samo zato što se radi o poznatom proizvodu a konačan proizvod ne vrijedi tu svotu. 

Ukoliko nešto vrijedi tih 1000 ili 2000 dolara nema nikakvih problema u cijeni. Budimo realni da je iPhone optočen dijamantima vrijedio bi $2000 jer su u pitanju dijamanti. Mnogi bi pljucali da je mobitel za snobove, ali dijamanti bi opravdali cijenu. Ali čime objektivno opravdati cijenu od $1900 za maskicu koja je samo obojana u retro stilu? Jel se može opravdati troškovima bojanja? Retro stilom? Apple imenom? Ne postoji realno opravdanje osim guljenja korisnika za tu cijenu pa makar se radilo i o Apple proizvodu.

$1900 dolara je ogromna cijena za takvo nešto, nerealna cijena i pretjerana cijena. 

A što se tiče pljuckanja , ajmo bit realni ni tvoje poruke nisu inače cvijeće 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
online
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
ddarknessfairyy kaže...
ATJLučko kaže...

Hvala na istovremenim pohvalama i pokudama odjednom, pa da vam odgovorim! 

Nije toliko problem što se danas vani može uraditi i prodati, koliko to kakav nam je standard kao osnovno i kakvi su ukusi i platežna moć kao sekundarno stajalište sa pozicije neovisnog promatrača...

 Platežna moć pojedinca nema puno veze kad se radi o namjernom nabijanju cijena samo zato što se radi o poznatom proizvodu a konačan proizvod ne vrijedi tu svotu. 

Ukoliko nešto vrijedi tih 1000 ili 2000 dolara nema nikakvih problema u cijeni. Budimo realni da je iPhone optočen dijamantima vrijedio bi $2000 jer su u pitanju dijamanti. Mnogi bi pljucali da je mobitel za snobove, ali dijamanti bi opravdali cijenu. Ali čime objektivno opravdati cijenu od $1900 za maskicu koja je samo obojana u retro stilu? Jel se može opravdati troškovima bojanja? Retro stilom? Apple imenom? Ne postoji realno opravdanje osim guljenja korisnika za tu cijenu pa makar se radilo i o Apple proizvodu.

$1900 dolara je ogromna cijena za takvo nešto, nerealna cijena i pretjerana cijena. 

A što se tiče pljuckanja , ajmo bit realni ni tvoje poruke nisu inače cvijeće 

Ne mogu se složiti u dva detalja sa vašim komentarom, ali nikako! 

Kao prvo, ne pitamo se niti vi niti ja vrijedi li ili ne već samo oni koji će to uzeti, a njima evidentno vrijedi! 

Kao drugo, NIJE U PITANJU MASKICA već kompletno kućište što ipak zahtijeva neke vještine i spretnosti onoga koji to dela! 

 

Da se usuglasimo, vama vintage i retro ne znače evidentno ništa, dočim nekom to znači puno! 

Pa u neku ruku i LP ploče i gramofoni su vintage i retro, i "danas" su IN u svijetu, ako se slažete samnom?! 

ATJ Lučko
7 godina
offline
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
Zasto se ne pljuje po vertu uredajima? Zato kaj se ne reklamiraju ko da su boga uhvatili za muda, ko kaj je s appleom slucaj.. Vertu ima svoje kupce, seike i takve bogatase, ajfona nebi vjerojatno primili bez zlatne maske, njima je samo da cim vise kosta..
13 godina
offline
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
Ma bravo, nasao si najveci svjetski monopol - dijamante da obranis svoju tezu protiv atj. I diskutiras kao da ovaj konkretni telefon ima ikakve veze s appleovim radom. Bez veze...
13 godina
offline
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
Blackeagle, a sto ti to znaci marketing ko da si boga za bradu uhvatio? Kakav marketing ima samsung? Pricas o promociji, a ne marketingu i seres gluposti jer se ne kuzis u ekonomiju. Danas se nista vise ne prodaje samo od sebe.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
ATJLučko kaže...

Ne mogu se složiti u dva detalja sa vašim komentarom, ali nikako! 

...

 Za sve se nađe kupac, ali to ne znači da je konkretan potez u redu.

I kompletno kućište opravdava povećanje cijene od $1000 dolara? Ajd da su stavili 300 ili 500 još nekako, ali ovo koliko god bilo in je prenapuhano.

I da znači mi vintage i retro, ali retro koji je stvarno retro a ne nečija ideja da modernu stvar preinači u retro i za to pokupi duplu cijenu uređaja. 

N!NO kaže...
Ma bravo, nasao si najveci svjetski monopol - dijamante da obranis svoju tezu protiv atj. I diskutiras kao da ovaj konkretni telefon ima ikakve veze s appleovim radom. Bez veze...

 Genije pričamo o cijeni , tj prenapuhanoj cijeni konkretnog uređaja. I ATJ je prvi spomenuo dijamante. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
offline
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
I kakve veze ima apple s ovim mobitelom?
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
online
Re: Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni
ddarknessfairyy kaže...
ATJLučko kaže...

Ne mogu se složiti u dva detalja sa vašim komentarom, ali nikako! 

...

 Za sve se nađe kupac, ali to ne znači da je konkretan potez u redu.

I kompletno kućište opravdava povećanje cijene od $1000 dolara? Ajd da su stavili 300 ili 500 još nekako, ali ovo koliko god bilo in je prenapuhano.

I da znači mi vintage i retro, ali retro koji je stvarno retro a ne nečija ideja da modernu stvar preinači u retro i za to pokupi duplu cijenu uređaja. 

N!NO kaže...
Ma bravo, nasao si najveci svjetski monopol - dijamante da obranis svoju tezu protiv atj. I diskutiras kao da ovaj konkretni telefon ima ikakve veze s appleovim radom. Bez veze...

 Genije pričamo o cijeni , tj prenapuhanoj cijeni konkretnog uređaja. I ATJ je prvi spomenuo dijamante. 

Pretpostavljam da ste mi kolegica, pa samo da se nadovežem, i nadopunim što je retro, skupo a ima siguran otvoren put prema kupcima, dubokog džepa! 

Ako mislite ili stvarno vjerujete da je "ovo" NAJMODERNIJI komad tehnike na cesti, paaaaaaaa, negdje 75% ste u pravu, ali onih 25% je bitnijih i zato ovo sigurno neće koštati kao ulazni osnovni model, a čim izađe van, vrijednost će mu porasti dvostruko! 

Možete u obranu svojeg argumenta svašta kazati, ali ću ja kazati da će osoba koja uzme takav gadget, takav gadget u funkciji imati vjerojatno vrlo rijetko, jer bi isti isto mogao uskoro imati duplu vrijednost, kao i njegov novi žuti autić! 

 

LINK; http://www.index.hr/auto/clanak/foto-video-idealna-kombinacija-zuta-ptica-i-najbolja-voznja-u-povijesti/957143.aspx

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
Retro iPhone 7 Plus po paprenoj cijeni

Sve ima svog kupca

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice