Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

poruka: 437
|
čitano: 63.059
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu, ".
14 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Desi se i najboljima.

Dirty dosen
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au
Evo vam svima koji ste govorili kako smo jadno i ljubomorni na tatinog sinčića. Divim se osobno svakom poduzetniku, inžinjeru, liječniku, čistačici...ma svakome tko svojim poštenim radom pridonosi da ovaj svijet postane bolje mjesto. Nasuprot tome, prezirem kriminalce i one koji su kaznenim djelima stekli svoje bogatstvo na koji god način "prali" novac zarađen zlom. Nikad ni pod koju cijenu ne treba to opravdati, a sad vidimo da ni autić nije baš u stanju nakon 7 godina razvitka odvoziti normalnu vožnju, a da nisu namontirane utrke na 400 metara. Žao mi je iskreno zaposlenika jer im ne predviđam blistavu budućnost, ali nek'na tome zahvale gazdi.
 
20 46 hvala 3
12 godina
odjavljen
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Bit će da vozi prvi put proizvod s Balkana, tj. Hrvatske 

 
9 2 hvala 0
12 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Uletio je prevelikom brzinom u zavoj. 

 
34 3 hvala 0
16 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

ok ali bitno da je covjek ziv na kraju krajeva! 

Moj PC  
28 0 hvala 2
15 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

uuuuu, ovdje vec u drugom upisu krenulo.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
4 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Idiot

http://www.soundstream.com/
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

ko Rimac?

Moj PC  
8 1 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au
ivaninho kaže...
Evo vam svima koji ste govorili kako smo jadno i ljubomorni na tatinog sinčića. Divim se osobno svakom poduzetniku, inžinjeru, liječniku, čistačici...ma svakome tko svojim poštenim radom pridonosi da ovaj svijet postane bolje mjesto. Nasuprot tome, prezirem kriminalce i one koji su kaznenim djelima stekli svoje bogatstvo na koji god način "prali" novac zarađen zlom. Nikad ni pod koju cijenu ne treba to opravdati, a sad vidimo da ni autić nije baš u stanju nakon 7 godina razvitka odvoziti normalnu vožnju, a da nisu namontirane utrke na 400 metara. Žao mi je iskreno zaposlenika jer im ne predviđam blistavu budućnost, ali nek'na tome zahvale gazdi.

a budale...

 

jel i timovima f1 isto predvidas propast kada dozive prometnu i zapaljenje ?

i kad udes sa 150 u zavoj, nijedan tatin sincic ti ne moze zakocit...

 

a budale... 

potpis :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 19:37 (Hacker-ri).
15 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Malo ga pretjerujete u tekstu... Niti nema ni z od zastitne ograde u tom zavoju ako se traka ne racuna, niti je provalija...

 

Da je moglo gore zavrsiti, moglo je... Auto je osiguran, vozac je OK, desi se i najboljima...

 

Da li je samo meni malo cudno da se auto zapalio? Ocekivao bih da su baterije bolje zasticene...

Moj PC  
20 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au
Loš auto
...potpis nije potreban...
Moj PC  
7 12 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au
DaNiTo kaže...
Loš auto

 evo snimak

Lik se navezo ko jebeni balavi idiot kojem je stari upravo kupio golf 3

http://www.soundstream.com/
15 godina
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au
soundstream kaže...
DaNiTo kaže...
Loš auto

 evo snimak

 

Lik se navezo ko jebeni balavi idiot kojem je stari upravo kupio golf 3

 

Nije da Hamster nema iskustva sa super automobilima, ali stvarno se cini da je malo pretjerao.

 

Dodajmo i tome nedostatak "feedbacka' u vidu zvuka motora, nije problem zaboraviti se koliko brzo vozis.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au
Tipicni citat svake druge nesrece: "vozac nije prilagodio brzinu uvjetima na cesti".
Sigurno da ovo nece biti dobra promidzba za Rimac...
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Gdje ćeš veće časti nego da ti Hammond skrši auto 

Moj PC  
46 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au
syncmaster245b kaže...
soundstream kaže...
DaNiTo kaže...
Loš auto

 evo snimak

 

Lik se navezo ko jebeni balavi idiot kojem je stari upravo kupio golf 3

 

Nije da Hamster nema iskustva sa super automobilima, ali stvarno se cini da je malo pretjerao.

 

Dodajmo i tome nedostatak "feedbacka' u vidu zvuka motora, nije problem zaboraviti se koliko brzo vozis.

 mislim da se previse sudi po ovom videu

moje nestrucno misljenje je:

1. nije najbolje usao u zavoj, preblizu ljevog ruba je bio da bi mogao presjeci

2. cini se kao da se auto zanjeo pri kocenju sto se ne bi smjelo dogodit, a i snazan motor bi ga trebao "izvuci" da ne nastavi ravno van krivine

 

sad, vjerojatno je tu i neiskustvo elektricni vs benzinski auti, dva benzinska auta se potpuno drugacije ponasaju, a kamoli elektricni

 

sad, vjerujem da ce kroz koji dan ili nesto biti vise informacija i da ce se znati pravi uzrok

14 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Vozačeva greška nema sumlje osim ak nije došlo do problema sa kočnicama u što čisto sumljam.

Nije isto vozit utrku sa "normalnim" sportskim autom i sa električnim superautomobilom!

Hvala Bogu da je Hammond ok!

Jedino nisam siguran da li ce biti iskren pa priznati svoju grešku ili će svu krivicu svalit na auto.

Istina je da također da taj auto nije namjenjen brdskim utrkama a pogotovo oštrim zavojima a toga Hammond  u tom trenutku nije bio svjestan tj.ponijela ga snaga automobila.

Btw: koliko ono teži Concept_One ???

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
7 1 hvala 0
9 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Vidi se da je uletio prebrzo,a dali je auto sranje ili ne bi trebalo riješiti testiranjem koje još niko nije napravio.zašto?zašto rimac ne dopušta test kao i sve normalne auto fabrike...

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au

Zapravo bi mu trebale pasati ovakve utke pošto je autu težište prilično nisko zbog baterije.

teži dosta ali teži i gtr pa je top klasa po stabilnosti i isto ima pogon na sve kotače kao i rimčev

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
13 godina
protjeran
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au
Inovator kaže...
Tipicni citat svake druge nesrece: "vozac nije prilagodio brzinu uvjetima na cesti".
Sigurno da ovo nece biti dobra promidzba za Rimac...

 Zasto ne?

lik je izasao samo sa "strganim" koljenom

Koliko je inteligentan i kak je vozio mogao je poginut tj izgorit u tom autu

http://www.soundstream.com/
16 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Imao je vise srece nego pameti u 90% ovakvih vec vidjenih slucajeva, covjek pogine....

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au

Does that mean he's not coming then?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
7 godina
protjeran
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au

Bas me zanima koju temperaturu je ta baterija proizvela, al cini se da je bilo veoma vruce.

 

Treba ostati hladan i izaci iz automobila, jer sok te moze onesposobiti, a onda si gotov,

jer nitko ti ne stigne pomoci - poliester gori jako brzo.

16 godina
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au

mislim da spoznaja da si skrsio par sto kila baterija na kojima sjedis dobro utjece na sposobnost bezanije iz auta :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Ja koliko vidim auto je proklizao dosta prije zavoja (sedma sekunda videa) i to je bilo doslovno kad je bio ravan - možda je kočio, ne mogu nažalost primjetit kočiona svjetla da rade, ali i da je (a vjerojatno je), postavlja se pitanje zašto se zadnji kraj auto zabacio sam od sebe prilikom kočenja? Nekako mislim da je prevelikom brzinom ušao u taj zavoj, ali po meni je auto proklizao prije toga što mi nema smisla.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Iskreno mi je zao, e sad dal ce ovo bit pozitivna il negativna reklama, bumo videli...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au

Imaju para pa će taj bolid biti plaćen u cjelosti. Dobra stvar da je čitav izašao iz svega toga. Auta će uvijek biti.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
neaktivan
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Mislim da smo mi krivi za ovo jer smo jutros trolali na veliko i očito je to utjecalo na Mariju i Isusa i njihov današnji nadrkitis na ljudski rod. Trebamo se pomoliti i tražiti da nam se oprosti grijehe. Amen!

 
13 10 hvala 0
16 godina
offline
Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma autu,

Išao sam čitati komentare da vidim koliko je trebalo "stručnjacima" da počnu sa "jesam vam rekao da je Rimac sranje".... Brizina odaziva me nije ostavila razočaranim... Ništa, nek si popiju pivu i nazdrave; nek je i takvima jedan dan veselo.

http://www.dd3d-studio.com/
Moj PC  
5 2 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: Richard Hammond izletio s ceste u Rimčevoma au
Berko kaže...

Išao sam čitati komentare da vidim koliko je trebalo "stručnjacima" da počnu sa "jesam vam rekao da je Rimac sranje".... Brizina odaziva me nije ostavila razočaranim... Ništa, nek si popiju pivu i nazdrave; nek je i takvima jedan dan veselo.

 Da da bas i ja to citam koliko trollova i idiota ima pogotovo na 24sata i forum.hr, a za pravo ti isti likovi ne znaju slozit strujni krug

http://www.soundstream.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice