Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om

poruka: 18
|
čitano: 3.432
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om".
13 godina
protjeran
offline
Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om

sprdnja od bicikla

http://www.soundstream.com/
 
8 10 hvala 1
12 godina
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
Raketa na dva kotaca...
vicious
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
soundstream kaže...

sprdnja od bicikla

 Moze iskren odgovor?

 

Jesi ga vozio?

Ako jesi, gdje i kad?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 20:01 (syncmaster245b).
13 godina
protjeran
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
syncmaster245b kaže...
soundstream kaže...

sprdnja od bicikla

 Moze iskren odgovor?

 

Jesi ga vozio?

Ako jesi, gdje i kad?

 Bicikl izgleda kao sprdnja uz to jos kad vidis koliko košta....
stealth bomber je puno ljepši, a vjerujem i jeftiniji :)


http://www.soundstream.com/
15 godina
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
soundstream kaže...
syncmaster245b kaže...
soundstream kaže...

sprdnja od bicikla

 Moze iskren odgovor?

 

Jesi ga vozio?

Ako jesi, gdje i kad?

 Bicikl izgleda kao sprdnja uz to jos kad vidis koliko košta....
stealth bomber je puno ljepši, a vjerujem i jeftiniji :)


 I rest my case.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
odjavljen
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
Prema hrvatskoj kategorizaciji ovo nije bicikla već motocikl. I to za A kategoriju vozačke zbog omjera snage i mase.
Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
13 godina
protjeran
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
syncmaster245b kaže...
soundstream kaže...
syncmaster245b kaže...
soundstream kaže...

sprdnja od bicikla

 Moze iskren odgovor?

 

Jesi ga vozio?

Ako jesi, gdje i kad?

 Bicikl izgleda kao sprdnja uz to jos kad vidis koliko košta....
stealth bomber je puno ljepši, a vjerujem i jeftiniji :)


 I rest my case.

 what case?
pricamo o biciklu koji košta 8.500 eura što je vjerovatno više nego automobil ako ga imas :)

http://www.soundstream.com/
13 godina
offline
Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om

Stealth bomber košta oko 10.000 $, što je isto puno previše....pa si sam složiš ovak nekaj!

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 20:55 (Iwa1001).
 
2 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om

Na ovakve e-gadgete se mogu paliti samo hispterski uhljebi, a vidim da takvih ima na ovom forumu pun kufer. Osobno mislim da je Kirby G4 kupljen od Zorana Milanovića daleko bolja investicija.

 
2 2 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
MrBlc kaže...
Prema hrvatskoj kategorizaciji ovo nije bicikla već motocikl. I to za A kategoriju vozačke zbog omjera snage i mase.

 

Ak se dobro sjećam, kad smo bili kod njih sa školom, teta je rekla da zapravo ne spada nigdje, jer imamo takav zakon kakav imamo.

15 godina
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
MrBlc kaže...
Prema hrvatskoj kategorizaciji ovo nije bicikla već motocikl. I to za A kategoriju vozačke zbog omjera snage i mase.

 -ne, bicikl (pedale) s pomoćnim motorom.. i jedna osoba (sic), ako je brzina limitirana ispod 60kmh itd itd.. naravno, kao i sve ostalo u državi-slučaj, ništa nije jasno definirano, nego će se (kad neki revni policajac tako zaključi) slučaj kroz novine povlačiti..

 

neg, esim, nešto mi je smiješno, što sve od fičera ima, možda i sondu (neću dalje...) :))) jel to nešto za tlakaše na fitnesu, mobilna dojavna stanica, jel ima tetris.. i media player za YT.. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
odjavljen
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
Bicikl je vozilo na pedale koje nema motor ili ima električni motor snage do 250W, a čija snaga se progresivno smanjuje do nule dok bicikl postigne 25 km/h ili ako vozač prestane okretati pedale.

Moped je limitiran na 50 ccm ili 4kW, a max brzina mora biti do 50 km/h

Sve preko toga je motocikl, bez obzira ima li pedale ili ne.

Ono što je siva zona je činjenica da električni bicikl ne treba homologirati, a samim time država nema dokaza da li udovoljava kriterijima ili ne.

Međutim, tu postoje druge cake koje opet uvode reda:
1.) Pogrešna specifikacija proizvoda: ako je deklarirana manja snaga od stvarne ili se proizvod koji ne zadovoljava kriterije za električni bicikl prodaje kao isti, tu se krši nekoliko propisa i tržišna inspekcija može reagirati.
2.) Ako te policajac uoči da ubrzavaš bez okretanja pedala, to predstavlja osnovanu sumnju na to da se radi o vozilu koje bi trebalo biti registrirano.
Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
Jel motor od rimca ili qoros-a,???
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
Kakvo smece od bicikle 🤤🤤🤤
Samsung S8+
Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
Ak je tih (karikiram) 5 kilovata smanjeno/limitirano na 250 vata da li se gleda ovih 5 kilovata ili 250 vata? Po zakonu ofc.
Svaki od tih bicikala ima "street" mod koji limitira snagu i na taj nacin ga cini legalnim biciklom, to kaj je njegov potencijal veci isto bi se moglo gledati i kod auta gdje jednostavnom softverskom manipulacijom dobijes vise snage. Znam da stealth bombera mores naruciti striktno kao bicikl, a to kaj posebnim kljucem i sifrom ti "otkljucas" snagu... Jbg. Nema homologacije :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
Iwa1001 kaže...

Stealth bomber košta oko 10.000 $, što je isto puno previše....pa si sam složiš ovak nekaj!

 Slažem se s tobom. i to što složiš biti će neusporedivo jeftinije i ništa lošije od precijenjenog Greypa. Ali, opet, svaka roba ima svojega kupca, pa će oni kojima je važno k....nje voziti ovakav bicikl i što je najvažnije postići će svoj cilj da budu zamjećeni. Obična raja će se zadovoljiti običnim biciklima koji će sasvim uredno obavljati svoj posao.

dolazim odmah - Godo
16 godina
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Rimčev Greyp s HT-ovim eSIM-om
Sve je pitanje regulative i tumačenja iste. Chip tunning je legalan samo ako napraviš homologaciju istog. Chip tunning na gumb je isto kao trajni - ta snaga je dostupna bez modifikacija vozila, već samo odabirom postavke. Da na autu imaš gumb koji štedi gorivo smanjenjem snage, deklarirana snaga je i dalje puna snaga.
Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice