Sabu zaposlen kao stručnjak za IT sigurnost

poruka: 6
|
čitano: 1.632
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sabu zaposlen kao stručnjak za IT sigurnost".
8 godina
offline
Sabu zaposlen kao stručnjak za IT sigurnost

druker

 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sabu zaposlen kao stručnjak za IT sigurnost
Fino ubo doktorsku placu...a nema ni srednju zavrsenu
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sabu zaposlen kao stručnjak za IT sigurnost

Takav je svijet ICT, ne moraš kao u Hrvatskoj imati visoke škole da bi uspio. Drugim riječima, došao na državne jasle.

Što je cilj velikoj većini Hrvata, te ne vide u tome ništa loše, mada dolaze većinom do takvih poslova preko veze.(rodijačko, zemljačke, do*ebačke...).

 

Opet možemo uzeti primjer B.Gates koji nema fakultet, a jedan je od najvećih kompjuteraša svih vremena i sa brdom para na svom računu. 

Dočim u jednoj Hrvatsoj ne bi mogao uspjeti, jer eto nema fakultet u globalu, karikirano govoreći.

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 3 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sabu zaposlen kao stručnjak za IT sigurnost
Ma možeš i u Hrvatskoj bez fakulteta uspjeti. Dapače imamo tu Fridaya na forumu. Koji doduše nije bogat ali mu je egzistencijs u Irskoj dobro osigurana. I poštujem Fridaya.

Ali jesi li ti stvarno toliko naivan da misliš da si jedan od onih 1/100(odokativno) talenata koji mogu bez fakulteta ili čak bez srednje škole uopće konkurirati fakultetlijama?

Bill Gates je iznimka. Statistička greška. A dapače i rođen je u bogatstvu. Većina ljudi ispadaju sa faksa jer im je pretežak. Bill Gates je ispao zato jer mu je strahoviti Harvard bio prelagan pa i dosadan. Jesi li stvarno dovoljno naivan da misliš da si jedan od tih par odabranih? Nije li možda ipak bolje odabrati sigurnu i stabilnu rutu? Barem tako dugo dok ti roditelji još uvijek daju džeparac :p
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sabu zaposlen kao stručnjak za IT sigurnost
Doduše nahvaljuju Sabua a on je zapravo bio najslabija karika u lulzsecu.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sabu zaposlen kao stručnjak za IT sigurnost

to je kao kad bi sanadera ili bandića (i jatake) zaposlili kao stručnjake u uredu za sprječavanje pranja novca i borbu protiv korupcije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2016 17:50 (Ajar).
Moj PC  
2 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice