Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio prihod

poruka: 11
|
čitano: 2.263
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio prihod".
16 godina
offline
Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio prihod

Nek daju flat 4G ko Tele2 pa da vidis prihode od interneta. Vip i HT drmaju fixno te mobilno pa im nije bitno niti u interesu mobilne kanibalizirat fixnu mrezu. Zbog toga Tele2 ima flat internet prek mobilne mreze, dok ovi cigani ne daju nista.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio pr
NEW_MAN kaže...

Nek daju flat 4G ko Tele2 pa da vidis prihode od interneta. Vip i HT drmaju fixno te mobilno pa im nije bitno niti u interesu mobilne kanibalizirat fixnu mrezu. Zbog toga Tele2 ima flat internet prek mobilne mreze, dok ovi cigani ne daju nista.

Riješit će to priroda u dogledno vrijeme. Fiksnu telefoniju koriste još samo prvoborci. Isto kao i katodne telke.

Deckard
9 godina
offline
Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio prihod

Žalosno što uz toliko visoke cijena HT ima tržišni udio od skoro 50%, ali da nema ovaca, ne bi bilo niti vune

 
4 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio pr
deckard kaže...

Fiksnu telefoniju koriste još samo prvoborci. Isto kao i katodne telke.

 Hahahaha, ja još uvijek imam katodnu telku. Rekao sam sebi da ću ju promijeniti kad se pokvari (jer ju više nitko neće htjeti popraviti). I, eto, još radi. :-)

 

A možda uopće ne kupim novu telku. Koji će mi vrag?

6 godina
protjeran
offline
Re: Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio pr
marsovac zemaljski kaže...

Žalosno što uz toliko visoke cijena HT ima tržišni udio od skoro 50%, ali da nema ovaca, ne bi bilo niti vune

HT (meni) nudi stablinu internetsku vezu i što je jednako važno, brzi servis u slučajevima kad se dogodi kvar na telefonskoj liniji u što sam se uvjerio više puta. I to plaćam više u odnosu na konkurenciju.

 

Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

 

 

14 godina
offline
Re: Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio pr
Ridealong, iskon (meni) pruža puno više za manje novaca, a podrška je ista ili bolja. U irmi Amis (sad vip) isto tako. Samo bleji...ošišat će te oni bez brige.
12 godina
neaktivan
offline
Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio prihod

Zašto se čudite što HT ima 50% udjela? Pa ogorman dio Hrvatske pokrivaju samo oni. Kod mene da se može uzeti alternativa uzeo bih je iste sekunde, ali jedino pošteno rješenje je, nažalost HT. tako je kako je.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio pr
marsovac zemaljski kaže...

Žalosno što uz toliko visoke cijena HT ima tržišni udio od skoro 50%, ali da nema ovaca, ne bi bilo niti vune

 Još je žalosnije što neki misle kako su jako napredni i pametniji od ovaca koje koriste HT a zaboravlja kako je u mnogim krajevim sve osim fiksne linije nestabilno, očajno ili nedostupno.

Baš bi te voljela vidjeti u kraju u kojem nema 4G signala, nema optike a jedini stabilni Flat koji se nudi je HT dok ostale operatere puca kožica dal tebi veza puca ili ne, jer su "oni isporučili brzinu navedenu ugovorom" da li bi se i ovdje čudio ko picek glisti.

Hvala lijepo radije ću platiti više za stabilnu vezu dok ne dođe optika nego se natezati sa operaterima koji mi puni optimizma nude brzu vezu i baljezgaju o pogodnostima a na pitanje kako to misle izvest kad infrastruktura ne može podržat veće brzine bez pucanja mi bacaju floskule i kenjaju kako će ako bude problema smanjivat brzinu do optimalne. A da ne pričam o efikasnosti njihovih službi za korisnike kod kojih jedan od tih jeftinijih operatera ostavi čovjeka koji ima doma firmu nakon nevremena 5 dana bez interneta jer oni prvo rješavaju prioritete a ovaj kraj nije prioritet.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
8 godina
offline
Re: Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio pr
Meni je upravo Bnet za dodatnih 10 kn/mj ukljucio 120 Mbit. Prije sam imao 50 Mbit. Najvaznije da to nije ugovorna obveza, vec mogu odustat kad god hocu.
Nadam se da ce to biti ok.
Javit cu dojmove za koji dan.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio pr
Brk kaže...
Ridealong, iskon (meni) pruža puno više za manje novaca, a podrška je ista ili bolja. U irmi Amis (sad vip) isto tako. Samo bleji...ošišat će te oni bez brige.

 Čitam iskustva korisnika Iskona ovdje na forumu (a to su sve nove poruke), pa me nisu uvjerili da je sve bajno:

"meni još uvijek nitko nije došao da mi popravi taj problem s netom, nema smisla"

"Telefon mi ne prikazuje broj pozivatelja, a koliko vidim, usluga bi trebala biti besplatna."

"Imam problema sa Iskonom. Često moram resetirati router, pa neki put internet radi, a TV ne, pa loš WiFi  itd..."

 

I tako dalje.


Da, Iskon je jeftiniji, i to dosta. Međutim, kako živim u kvartu koji nikome nije prioritet, selidbom na drugog providera mogu sebi izazvati samo probleme jer je infrastruktura nedovoljno razvijena, pa se držim onoga što mi rad. Tako da, hvala, ali ne bih na Iskon. Već sada mi HT nudi niže cijene svojih usluga, samo to uvjetuju ugovorom na 24 mjeseca, a to ne želim.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Tek sada se mobilnim operaterima izjednačio pr
udarnik60 kaže...

Zašto se čudite što HT ima 50% udjela? Pa ogorman dio Hrvatske pokrivaju samo oni. Kod mene da se može uzeti alternativa uzeo bih je iste sekunde, ali jedino pošteno rješenje je, nažalost HT. tako je kako je.

 To je pojedincima jako teško shvatiti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice