Sada se možete pretplatiti i na "spoilere" Igre pr

poruka: 6
|
čitano: 871
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sada se možete pretplatiti i na "spoilere" Igre pr".
16 godina
odjavljen
offline
Sada se možete pretplatiti i na "spoilere" Igre pr

Ne kuzim sta ljude to toliko muci? Ja sam cuo ve hrpu spoilera i vecinu sam ih zaboravio (nisam jos poceo gledati zadnju GoT sezonu). Jaka muda...

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Sada se možete pretplatiti i na "spoilere" Igre pr

da ali uz dva uvjeta: da prati seriju i da ga smeta znati sadržaj unaprijed. osim toga, ne mora biti baš najgori neprijatelj (za takve postoje drugačiji antibiotici) ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Sada se možete pretplatiti i na "spoilere" Igr
Ajar kaže...

da ali uz dva uvjeta: da prati seriju i da ga smeta znati sadržaj unaprijed. osim toga, ne mora biti baš najgori neprijatelj (za takve postoje drugačiji antibiotici) ... 

 

Uvijek mu mozes spavati sa zenom ako ga ovo ne raspizdi dovoljno...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Sada se možete pretplatiti i na "spoilere" Igr
Friday kaže...
 

Uvijek mu mozes spavati sa zenom ako ga ovo ne raspizdi dovoljno...

 ma može i (punoljetna) kći, ako je baba preduboko ugazila u treću dob. biram ja - nisam lik iz GoT 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2016 12:54 (Ajar).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sada se možete pretplatiti i na "spoilere" Igr
Friday kaže...

Ne kuzim sta ljude to toliko muci? Ja sam cuo ve hrpu spoilera i vecinu sam ih zaboravio (nisam jos poceo gledati zadnju GoT sezonu). Jaka muda...

 hodaj kilometar u cipelama drugih.

 

Kada bi ti kum spoilao sljedeću generaciju VB.NET, sigurno bi napisao skriptu koja bi mu na mail slala sve uvrede koje bi našla na wiktionary periodički. ^^

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Sada se možete pretplatiti i na "spoilere" Igr
Friday kaže...
Ajar kaže...

da ali uz dva uvjeta: da prati seriju i da ga smeta znati sadržaj unaprijed. osim toga, ne mora biti baš najgori neprijatelj (za takve postoje drugačiji antibiotici) ... 

 

Uvijek mu mozes spavati sa zenom ako ga ovo ne raspizdi dovoljno...

 

Khmmm. Odakle ti ta ideja :D ?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice