Samsung i Daimler investirali u brzo punjive bater

poruka: 9
|
čitano: 1.728
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung i Daimler investirali u brzo punjive bater".
10 godina
neaktivan
offline
Samsung i Daimler investirali u brzo punjive bater

A ja mislio da bi litij ionske zamjenile Aluminijske :D http://www.bug.hr/vijesti/aluminijske-baterije-umjesto-litijskih--jos/143854.aspx 

 

Što bude ??? 

 

Da bar Nenad Raos napiše članak i o tim Organskim iz svojeg znanstvenog gledišta. 

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung i Daimler investirali u brzo punjive bater

Organske baterije, iz ekološkog uzgoja.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung i Daimler investirali u brzo punjive b
kowach kaže...

Organske baterije, iz ekološkog uzgoja.

 Hočemo li doma pored Krava, Ovci i svinje uzgajati i Organske baterije koje budemo hranili sijenom itd ??? 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung i Daimler investirali u brzo punjive bater

60 milja? Serem se na njihove investicije. Pa samo je Samsung zbog limita današnjih baterija izgubio milijardu sa Note 7.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Samsung i Daimler investirali u brzo punjive bater

ponovo nove revolucionarne baterije?! jupi! a još nije ni petak ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung i Daimler investirali u brzo punjive bater

Baterija od 3000mAh ima kapacitet od otprilike 11-12Wh, što znači da bi punjač koji bi tu bateriju napunio za jednu minutu trebao imati snagu od 600-tinjak vata. Nekako mi se čini da bi takva kutijica bila puno veća od postojećih.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung i Daimler investirali u brzo punjive bater

Kad će više doći te revolucionarne baterije? Od čega god bile.

Stručnjak za odmaganje...
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung i Daimler investirali u brzo punjive b

Strpljenja. Doći će. I bogu je trebalo cijelih 6 dana da stvori sve ono što je stvorio. A neki su očekivali da to napravi za 3 dana.

14 godina
offline
Re: Samsung i Daimler investirali u brzo punjive b
Ajar kaže...

ponovo nove revolucionarne baterije?! jupi! a još nije ni petak ... 

 Ja se već zabrinuo da se ništa novoga ne događa u svijetu baterija (zapravo akumulatora), ali evo ova me vijest razveselila kao i tebe. I mali dodatak; baterija je kemijski izvor električne energije primarnog tipa, što znači da kada se potroše reaktanti, postupak se ne može preokrenuti i ponovo napuniti bateriju. Akumulatori su isto kemijski izvori električne energije, ali se njihov kemijski proces može preokrenuti (punjenje), stoga oni spadaju u sekundarne kemijske izvore električne energije. Dakle u mobitelima, fotoaparatima, automobilima su zapravo akumulatori a ne baterije. Ljudi ih zovu baterijama po nekakvoj navici, ali tehnički gledano, baterije i akumulatori su slični ali ne isti.

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 22:12 (učo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice