Samsung Portable SSD T3 - prijenosni SSD s USB Typ

poruka: 8
|
čitano: 1.704
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Portable SSD T3 - prijenosni SSD s USB Typ".
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Portable SSD T3 - prijenosni SSD s USB Typ

2 metra visine??? Pa za uređaj malecke mase i bez pokretnih dijelova čovjek bi očekivao čuda majku mu...

Nisam zadovoljan i definitivno neću kupiti. A isto preporučam i ostalim forumašima!

Freak Show Inc.
 
1 2 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Portable SSD T3 - prijenosni SSD s USB
Friday kaže...

2 metra visine??? Pa za uređaj malecke mase i bez pokretnih dijelova čovjek bi očekivao čuda majku mu...

Nisam zadovoljan i definitivno neću kupiti. A isto preporučam i ostalim forumašima!

 Ma daj, ne prdi! Ovaj mi prijenosni disk omogućuje ono o čemu sam dosad mogla samo sanjati - mogu plesati slušajući najnovije Kitićeve pjesme s tog diska istovremeno! Zar bi ijedan mehanički prijenosni disk to mogao podnijeti?

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Portable SSD T3 - prijenosni SSD s USB

Kitića ili plesanje? ;) Vjerovatno bi izvršio ritualno samospaljivanje ;)

16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Portable SSD T3 - prijenosni SSD s USB
Arendelle kaže...
Friday kaže...

2 metra visine??? Pa za uređaj malecke mase i bez pokretnih dijelova čovjek bi očekivao čuda majku mu...

Nisam zadovoljan i definitivno neću kupiti. A isto preporučam i ostalim forumašima!

 Ma daj, ne prdi! Ovaj mi prijenosni disk omogućuje ono o čemu sam dosad mogla samo sanjati - mogu plesati slušajući najnovije Kitićeve pjesme s tog diska istovremeno! Zar bi ijedan mehanički prijenosni disk to mogao podnijeti?

 

Kitić kažeš...

 

 

Freak Show Inc.
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Portable SSD T3 - prijenosni SSD s USB Typ

 

Da parafraziram tekst jedne od Kitićevih poznatijih pjesama: Gadovi, gadovi, gadovi, svi ste vi isti gadovi. Ne znam koliko je prikladno, ali mogu i nastaviti: Gadovi, gadovi, gadovi, ti mali seksi gadovi.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Portable SSD T3 - prijenosni SSD s USB Typ

ah, napokon ću moći zajedno s ovim ssd-om bezbrižno pasti s terase jer mojem vanjskom disku neće biti ništa. banzaiii! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Portable SSD T3 - prijenosni SSD s USB Typ

Evo idealnog diska za šetnju po ovoj poledici Ništa zato ako se polomiš i zagipsaju te, važno da su podaci na sigurnom

 

BTW Kitića. Najbolja iz nekih davnijeh vremena stabilizacije iz 1980. Mala, mala, mala ....

Zora puca, biće dana ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 9:28 (Jura iz druge galaksije).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Portable SSD T3 - prijenosni SSD s USB Typ

Imam wd10jpvx i mali nećak je uzeo disk i bacio snazno o pod sa stola. Disk radi, 0 bad sektora, prošlo više od 2 god od događaja. Disk nije bio u kučištu već samo na pcb i kabelu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 12:07 (marin_sagovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice