Samsung tuži Nvidiju

poruka: 7
|
čitano: 1.491
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung tuži Nvidiju".
12 godina
neaktivan
offline
Samsung tuži Nvidiju

J***li ih ti njihovi vrazji patenti koji koce napredak, nevjerojatno je koliko ova vrsta moze biti pohlepna do te mjere da sve zivo i ne zivo patentiraju a onda trose milijune i milijune dolara na sudske parnice ako se netko dosjeti isto toga. Sve to zbog jednog obojanog papira s nacrtanim pinokijom u sredini :), zalosno je to koliko jedan papir moze imati toliku vrijednost i da svo zlo potjece od tog papira.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
6 4 hvala 0
15 godina
offline
Samsung tuži Nvidiju

u kapitalizmu se nitko nikad nije poštenjem obogatio. a "svako vlasništvo je krađa" (K. Marx). i eto veselja {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 14:47 (Ajar).
Moj PC  
5 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung tuži Nvidiju
http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Samsung tuži Nvidiju

E "moja" nVidia, vidi se da ste u totalnoj banani :D Da vam dobro ide i da vas ne hvata panika ne bi ovo radili, sto radite a u konacnici ne bi vam se dogadjalo da imate problema sa SAMSUNGOM :D

 

htijeli ste igracku, igrajte se sada! Samo, SAMSUNG ima iskustva, dobili ga u bormbi sa Appleom, nemojte da vam se u glavu ovo odbije!!!! cccccc

 
1 10 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung tuži Nvidiju
LudaRajcica kaže...

E "moja" nVidia, vidi se da ste u totalnoj banani

Ma svasta na ovom forumu...

ZASTO je nVidia u banani? Najmocnija firma za graficke cipove. Ima milijun patenata jos od doba 3dfx pa na ovamo. Svaki cip je mala revolucija... Samsung ima 3 tipa ves masina i po koji mikser.

 

ZASTO je nVidia u banani?

Prosvetli nas.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 19:33 (Solo).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung tuži Nvidiju
LudaRajcica kaže...

I see what you did there... :)

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung tuži Nvidiju
LudaRajcica kaže...

E "moja" nVidia, vidi se da ste u totalnoj banani :D Da vam dobro ide i da vas ne hvata panika ne bi ovo radili, sto radite a u konacnici ne bi vam se dogadjalo da imate problema sa SAMSUNGOM :D

 

htijeli ste igracku, igrajte se sada! Samo, SAMSUNG ima iskustva, dobili ga u bormbi sa Appleom, nemojte da vam se u glavu ovo odbije!!!! cccccc

Ti 100% imaš AMD grafičku jel tako?? :)

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice