Seasonic osvježio vrh ponude

poruka: 5
|
čitano: 1.185
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Seasonic osvježio vrh ponude".
12 godina
neaktivan
offline
Seasonic osvježio vrh ponude

10 godina jamstva stvarno pohvalno od seasonica ali kada se kupuje kod nas trgovci znaju dobro skresati jamstvo. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Seasonic osvježio vrh ponude

Da ali ponuda kod nas je katastrofalna samo forsiraju onaj XFX i Corsair.

 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Seasonic osvježio vrh ponude

Nikakvog razloga kupovat kod nas, uzmes iz vana npr. EVGA-u G2 sa 10 god garancije i ako se ikad pokvari prije ce ti EVGA rijesit novo nego da si kupio u ducanu u zgradi...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Seasonic osvježio vrh ponude

U posljednje vrijeme sve češće čitam vijesti o napajanjima i većinom, bez obzira na jačinu ili segment napajanja, medium ili top klasu proizvođači prave modularna napajanja. Vrlo zgodno, lijepo i korisno prilikom pravljenja reda u kućištu. Meni bi jedno takvo modularno bilo stvarno korisno, a ovako moram sakrivati kablove po raznim dijelovima kućišta. Kada sam prije nekih 4-5 godina kupovao napajanje, htio sam uzeti polumodularno (glavne žice za matičnu i cpu su bile iz napajanja, a ostale za grafičku i uređaje su bili modularni), no pročitao sam tekst u Bugu ili na forumu da modularnost koliko je prednost zbog urednosti i nije baš dobra stvar jer smanjuje stabilnost napona.  

Ima ovdje na forumu ljudi koji se razumiju u napajanja i specifikacije, pa me zanima da li je to tada zapravo bila istina, da li se tehnologija usavršila pa je taj problem prevaziđen ili je i dalje tako, ali se više daje trendu izgleda, modularnosti, a manje tim problemima?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Seasonic osvježio vrh ponude

Ja svoje napajanje SeaSonic 660W 80+ GOLD ''vozim'' vec nekih 5 godina, komponente povremeno osavremenjavam ali napajanje ostaje i neka potraje jos toliko bicu zadovoljan .

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice