Sharpov IGZO zaslon ima preko 1.000 ppi-a

poruka: 4
|
čitano: 1.050
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sharpov IGZO zaslon ima preko 1.000 ppi-a".
12 godina
offline
Sharpov IGZO zaslon ima preko 1.000 ppi-a

Jesam li jedini koji ima misljenje da je radi ustede vremena mudro preskociti sve vijesti vezane uz VR slijedecih godinu dvije? Kada tehnologija sazrije, mozda stvari postanu zanimljive.

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sharpov IGZO zaslon ima preko 1.000 ppi-a
kerum kaže...

Jesam li jedini koji ima misljenje da je radi ustede vremena mudro preskociti sve vijesti vezane uz VR slijedecih godinu dvije? Kada tehnologija sazrije, mozda stvari postanu zanimljive.

 Zar nije zanimljivije pratiti kako se nesto razvija i postaje zrelo? Ok, ovo bi netko mogao protumaciti krivo...

16 godina
offline
Re: Sharpov IGZO zaslon ima preko 1.000 ppi-a
kerum kaže...

Jesam li jedini koji ima misljenje da je radi ustede vremena mudro preskociti sve vijesti vezane uz VR slijedecih godinu dvije? Kada tehnologija sazrije, mozda stvari postanu zanimljive.

 bolje citaj sad, jer ce VR u iduce dve godine postat proslost ko i 3D i nece vise biti vijesti

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sharpov IGZO zaslon ima preko 1.000 ppi-a
kerum kaže...

Jesam li jedini koji ima misljenje da je radi ustede vremena mudro preskociti sve vijesti vezane uz VR slijedecih godinu dvije? Kada tehnologija sazrije, mozda stvari postanu zanimljive.

Kod mene je baš obratno, otkako pratim VR, najviše me to zanima pa sam prestao redovito čitati Bug i još neke portale. Radije odem na roadtovr.com i slično. Već dugi niz godina nema nekog značajnijeg tehnološkog napretka od pojave SSD diskova hahaha. Barem je zaživio VR, zaintrigirao i aktivirao čitavu industriju hardverskih i softverskih divova. Za par godina bi moglo biti jako zanimljivo kada dođe druga generacija svega toga...

 nixass kaže...

 bolje citaj sad, jer ce VR u iduce dve godine postat proslost ko i 3D i nece vise biti vijesti

Oculus Rift i HTC Vive su samo za entuzijaste (komplicirano, preskupo) ali uskoro dolazi PlayStaton VR čime će se popularizirati VR među casual gamerima. Biti će i sve više pristupačnih Daydream telefona koji će približiti VR čak i osobama koje nisu gameri ili tehnološki potkovani. Stariji ljudi koji misle da su kompjuterske igre najveća glupost su se jako zainteresirali za VR a pokazao sam im najobičniji Google Cardboard a i nečaci su poludili za Cardboardom. VR ima potencijala da uspije u onome što konzole nisu uspjele a to je da zainteresira potpuno nove korisnike (mama, tate, bake, strine) i ponovno aktivira one kojima je igranje na plosnatim ekranima postalo dosadno (meni).

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2016 0:07 (DragonShit).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice