Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

poruka: 175
|
čitano: 20.069
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24".
9 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Turčin se usro pa brzo bolje sazvao sastank Nato-a.

Srušiti avion zbog 17 sekundi iako znaš koja mu je misija i da nije došo tebe gađat

Sasvim je očito kaj turska radi i ovaj njihov jebač koza.

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
56 3 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

S političke strane,ako NATO planira gluposti s rusijom,nek im se idu milanovići i kolinde borit,mene ne moraju u to uvlačit.

 

@hrvoje Turska ima pravo rušit one koji joj ometaju zračni prostor (pogotovo ako dolaze iz pravca sirije), no mislim da bi dobri maniri bili pitat tko si kaj si i zakaj si,a tek onda pucat, još ktome ako su znali da je avion ruski.

 

Usput nije im baš neka obrana to što su mu uputili upozorenje i onda ga srušili nad sirijskim tlom...

 

Kažete da može ciljati pogledom, kaj ako kihne,onda je i on nayebo

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 20:17 (zerocool12).
 
6 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

očekujem žustru raspravu

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Preživjeli pilot je izjavio da su ih mogli protjerat i zračnog prostora tako što bi im bili za repom.

Ali turci su prvo pucali.Ja se nadam da će Putin dobro naoružat Kurde da malo zapapri turskim extrmistima

I slat lovca na bombarder i odmah ga skinut je baš kurvinski-opet namjera tog bombardera je zapravo i psima jasna ali se turčin pravi pametan

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
9 1 hvala 0
15 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Inače Izraelci su razvili još bolju raketu temeljenu na toj https://en.wikipedia.org/wiki/Python_%28missile%29

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Turci kupuju gorivo od isila po nizoj cijeni i tako finansiraju teroriste. Rusi uniste dva glavna skladista te nafte u ponedeljak a u utorak im obore avion. Moš misliti kako su ih upozoravali i kako nisu znali ciji su avioni. Ti jebaci koza su licemjerni do zla boga i nista bolji nisu od isila. Ovamo trce u Nato da ih ape obama zastiti i dio su koalicije protiv isila a s druge strane ih finansiraju. 

Moj PC  
31 1 hvala 0
16 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

FORUM-BAIT

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Malo upozorenje, svi stavovi iznešeni protiv NATO saveza na ovom topicu bit će sačuvani i prosljeđeni relevantnim institucijama Republike Hrvatske zajedno s vašom IP adresom. 
                                          Bili ste upozoreni. Hvala

 
1 13 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-
Ivo Robić kaže...

Malo upozorenje, svi stavovi iznešeni protiv NATO saveza na ovom topicu bit će sačuvani i prosljeđeni relevantnim institucijama Republike Hrvatske zajedno s vašom IP adresom. 
                                          Bili ste upozoreni. Hvala

 Valjda ces upozorit jos koji put...

Ne mislis valjda da se racuna odmah nakon prvog upozorenja...

Truth in engineering.
10 godina
offline
Re: Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-
Ivo Robić kaže...

Malo upozorenje, svi stavovi iznešeni protiv NATO saveza na ovom topicu bit će sačuvani i prosljeđeni relevantnim institucijama Republike Hrvatske zajedno s vašom IP adresom. 
                                          Bili ste upozoreni. Hvala

 Evo malo propagande

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
14 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Bar 10 puta haha bitno da turci lete po grčkoj i onda nekog zbog 17sek ruše  btw sta je pricao 2012 http://m.sputniknews.com/military/20151125/1030698044/erdogan-airspace-violation-contradiction.html ,nato je pokazao svoje vec videno lice podrškom turskoj , vise se ni ne trude sakriti svoju bolesnu podrsku terorizmu 

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-
Ivo Robić kaže...

Malo upozorenje, svi stavovi iznešeni protiv NATO saveza na ovom topicu bit će sačuvani i prosljeđeni relevantnim institucijama Republike Hrvatske zajedno s vašom IP adresom. 
                                          Bili ste upozoreni. Hvala

 Zar su institucije Republike Hrvatske toliko nesposobne da ne mogu to obavit bez tvoje pomoći?

14 godina
odjavljen
offline
Re: Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-
Ivo Robić kaže...

Malo upozorenje, svi stavovi iznešeni protiv NATO saveza na ovom topicu bit će sačuvani i prosljeđeni relevantnim institucijama Republike Hrvatske zajedno s vašom IP adresom. 
                                          Bili ste upozoreni. Hvala

 Eno odi na 24 sata i slične stranice pa prijavljuj tamo, u svakoj temi koja se tiče rata u Siriji/Rusije/Turske itd. Imat ćeš posla preko glave.

No Guts, No Glory.
16 godina
offline
Re: Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-
Hrvoje.RH kaže...

Preživjeli pilot je izjavio da su ih mogli protjerat i zračnog prostora tako što bi im bili za repom.

Ali turci su prvo pucali.Ja se nadam da će Putin dobro naoružat Kurde da malo zapapri turskim extrmistima

I slat lovca na bombarder i odmah ga skinut je baš kurvinski-opet namjera tog bombardera je zapravo i psima jasna ali se turčin pravi pametan

Turci su ispali naivni i bedasti, jer sad če zbog jednog srušenog "starog krampa od aviona "pretrpit štetu koja se mjeri u stotinama milijuna dolara.Lako je napast staru leteču kramu loših manevarskih sposobnosti, i još pogotovo kad okolo leti bez ikakve konkretne moderne lovače zaštite.

 

U slučaju da je u toj akciji bio SU-34, onda bi taj zračni dvoboj završio vrlo nezgodno i neslavno za Turske F-16 graničare.

 

 

U Rusiji posluje puno Turskih firmi, a prema zadnjim informacijama kaj se tiče turista u Turskoj ima najviše Rusa, pa kad Ruski turisti prestanu dolazit bit če škrguta zuba.Dakle ako im Rusi opale neke sankcije, bit če prebolesno skup taj srušeni stari i tromi bombarder SU-24 fučkaj ga.

 

Rusi če na to mudro vojnički odgovorit bez greške, samo je pitanje kako a financijske sankcije ionako Turcima ne ginu.Rusi če vjerojatno iskoristit Kurde, pa im po skrivečki dobacit koje moderne protuzrakoplovne raketline za pucanje s ramena.Dakle očekujte da Kurdi žvajznu koji Turski F-16 avionček, sjetimo se samo Afganistana u kojem su Američki Stingeri u rukama Muđahedina skidali Ruske helikoptere.

 

Kaj se tiče F-16 vs Su-24, to je otprilike kao da uspoređujemo Audi RS4 vs Jugo+prikolica natovarena sa pet vreča cementa po 50kg.

malina22 kaže...

Turci kupuju gorivo od isila po nizoj cijeni i tako finansiraju teroriste. Rusi uniste dva glavna skladista te nafte u ponedeljak a u utorak im obore avion. Moš misliti kako su ih upozoravali i kako nisu znali ciji su avioni. Ti jebaci koza su licemjerni do zla boga i nista bolji nisu od isila. Ovamo trce u Nato da ih ape obama zastiti i dio su koalicije protiv isila a s druge strane ih finansiraju. 

 Tako to ide da sve se vrti oko nafte, ali eto Turci su očito zaboravili da svaka akcija ima svoju reakciju ili odgovor.

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
9 godina
protjeran
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Vidim da se nitko nije usudio da mi doda TD. 

 
3 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-
Lol
SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
25 0 hvala 1
9 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

LOL

Battlenet - TheProdigy#2234
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

ja nekontam kake veze ima turcin i rus sa bugom.... sta lozite malo ljude ili...

VenAtoR#2231
Moj PC  
1 6 hvala 0
9 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Pa čalaknak je o tehničkim aspektima projektila a to kak god okreneš spada u BUG

Šta bi ti da pišu o severinama i biberima i ostalim belosvetskim bljuvotinama ili možda još jedan članak od aplu

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
8 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

clanak je vec malo outdated, ali uglavnom vajda je svakom jasno da je ovo scenirano...

cak se malo zalajao USAF lik na FOXu pa se naglo voditeljica se uskoprcala...

http://insider.foxnews.com/2015/11/24/lt-gen-mcinerney-turkey-shooting-down-russian-plane-was-very-bad-mistake

 

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Nitko ne prica kako amerika naoruzava male skupine, i kako je jedna mala skupina zauzela prvo jednu, pa drugu pa trecu busotinu i odjedanput turska kolicina naftnih derivata narasla za nekoliko stotina % (prosle godine, jel), a u isto vrijeme gle vraga vrijednost (kako se vec kaze net worth) neke tamo skupine koja se zove isis raste ekstremno brzo i nabavljaju sve vise auta i oruzja. Takoder nakon svega toga amerika ima obraza optuizvati japan zbog prodaje toyote hilux u zemlje bliskog istoka i time neposredno naoruzavati bilo koje ekstremiste, a prvenstveno su mislili na isis.

 

A ne zelim ni prokomentirati koliko se optuzuje rusiju da neuspjelo bombardiraju

 

"God damn it, Kyle"

 

Za ovo nemam komentara 

 

 

I ako sukhoi t50 bude u pratnji bombardera bolje je prizemljiti svu avijaciju koju imaju

 

 

Takoder mozes ti imati koliko god demokracije i slobode i neznam ja kojih gluposti ali ako it glava drzave lize guzicu i slusa ko mali peso nekog milijardera to onda nemozes nazvati demokracijom

 

 

 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 22:56 (ja111).
Moj PC  
5 0 hvala 2
12 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Turska i Rusija su u ratu vec 3 mjeseca. Avion nije srusen zbog ulaska u zracni prostor Turske nego zbog bombardiranja turskih vojnih snaga na tlu Sirije. Povreda zracnog prostora je opravdanje (besmisleno) a ne razlog.

I nemojte se u ovome opredjeljivati za strane. Nema tu dobrih i losih momaka. Svi su losi.

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-
rambox kaže...
* * *

 

Kaj se tiče F-16 vs Su-24, to je otprilike kao da uspoređujemo Audi RS4 vs Jugo+prikolica natovarena sa pet vreča cementa po 50kg.

* * *

De ako ti nije mrsko piši od F-16 vs. F-22 Raptor ili F-22 Raptor vs. Su-35 ili nekog Eurofightera. Navodno F-22 raptor naručenih svih 195 komada i nije nešto kao što mediji (tipa National Geographic Channal) tvrde i da imaju strašnih problema iako je u program utucano preko 66 Mlrd USD, a F-35.

 

A valjda je i ovaj Su-24 mogao imati ovu AIM 9x raketu ali o tom po tom. Mene nešto zanim ako neka zemlja kupuje borbene avione od druge zemlje, neće li ova koja prodaje imati neki killswitch ak zarati sa tom zemljom. F-22 je zaključan sa 195 komada (možda ima i više a mi obični smrnici ne znamo) ali recimo F-35 koji je malo zaštekao sa razvojem pa opet i britanija donirala nešto funti nastavljen sa razvojem, nije. Pa sada, fiktivno, zarte li USA vs. UK nekako me to baš interesuje.

Piši ako imaš vremena.

 

Ivo Robić kaže...

Vidim da se nitko nije usudio da mi doda TD. 

Tko će ti dati TD pišeš o IP adresama na informatičkom portalu. Kada budeš pisao o VLAN-ovima i Trunkovima i sl. onda će se neki sloćiti a neki neće, ovako su te samo ignorisali ;)
Tako da ja iz BiH nemam blage veze u kakvom smo mi savezu. Inače ne volim vojsku i granice, ja bida se cijeli svijet ujedini, ali onda onima kojima je dobro postaje loše na rčaun onima koji je već loše. 

 

Hrvoje.RH kaže...

* * *

Šta bi ti da pišu o severinama i biberima i ostalim belosvetskim bljuvotinama ili možda još jedan članak od aplu

Još da nisi spomenuo epl a sada i ja bilo bi idealno 

16 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Turci su se vec zalili da im je svaki avion zalockan radarom uz granicu.

Ocito su Rusi mislili da je to dovoljno da ih odvrati. Sad ce Rusi dole sparkirat S-400 i Moskvu, a u pratnju jurisnicima poslat Su30. Turci vjerovatno vise nece napadati, ali ako bilo koji turski avion pokaze 50% sanse da predje jedan metar u Siriju Rusi ce vjerovatno ispaliti rakete. Dovoljno im je da padne u Siriju i mirni su pred svjetskom zajednicom. Putin ima opaku reputaciju nakon Cecenije, Gruzije i Krima i vjerovatno ce cekati prvu priliku da je opravda.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-
ja111 kaže...

* * *

 

I ako sukhoi t50 bude u pratnji bombardera bolje je prizemljiti svu avijaciju koju imaju

 

* * *

 

 

Mene zanima koji je najbolji od ovih tkzv. lovaca 5-te generacije, pa ako ti nije šta prozbori pokoju a da nije sugo c/p kroz wiki niti u googlu F-22 vs. sukhoi t50.

15 godina
offline
Re: Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-
Envy kaže...
..

 

Mene zanima koji je najbolji od ..

 -svaki kojeg vozi Dalibor Drago ... primijetite frapantnu sličnost na 20sec.. (jer ne bije boj sjajno .. itd.). Srećom padne koji zrakoplovak, pa se Drago lati pera (il' RCa).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-
Envy kaže...

Mene zanima koji je najbolji od ovih tkzv. lovaca 5-te generacije, pa ako ti nije šta prozbori pokoju a da nije sugo c/p kroz wiki niti u googlu F-22 vs. sukhoi t50.

Pa samo su 2 zrakoplova 5. generacije u aktivnoj službi. I oba su američka.

 

11 godina
offline
Re: Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-
Envy kaže...
ja111 kaže...

* * *

 

I ako sukhoi t50 bude u pratnji bombardera bolje je prizemljiti svu avijaciju koju imaju

 

* * *

 

 

Mene zanima koji je najbolji od ovih tkzv. lovaca 5-te generacije, pa ako ti nije šta prozbori pokoju a da nije sugo c/p kroz wiki niti u googlu F-22 vs. sukhoi t50.

 Ja sam taj dio vise trolerski napisao (jer mi je bilo dosadno i sutra je ispit pa trazim sam sebi izgovore) i tesko je naci bilo kakve informacije o avionima, samo neke generalne specifikacije koje bog zna jel su istinite, ali sudeci po stabilnosti i kako s lakocom moze propadati kroz zrak i mogucnostima aviona koje sam uspio naci/vidjeti na yt i liveleaku ipak bi prednost dao sukhoiju nad raptorom

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
9 godina
offline
Sidewinder AIM 9X - raketa koja je srušila Su-24

Evo ako netko hoće dokumentarac o ruskim avionima i koja im je prednost naspram američkih-iako su USA daleku moderniji

 

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice