Sigurnosno ažuriranje za Appleove OS-ove

poruka: 6
|
čitano: 1.056
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sigurnosno ažuriranje za Appleove OS-ove".
16 godina
offline
Sigurnosno ažuriranje za Appleove OS-ove

Nikak da nauce ti applovi programeri programirati... Taj problem s buffer overflow-om i slikama svako malo nanovo ispliva...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sigurnosno ažuriranje za Appleove OS-ove
Aldo kaže...

Nikak da nauce ti applovi programeri programirati... Taj problem s buffer overflow-om i slikama svako malo nanovo ispliva...

 

Istina , svaki put sam u strahu da ne pokupim virus..

13 godina
offline
Sigurnosno ažuriranje za Appleove OS-ove

U principu i u praksi, uvijek dok mogu uradim novi update na svoje gadgete, bez obzira na "nekakve ili nikakve" prijetnje! 

U svojih nekoliko godina povezanih sa internetom, jednom sam pokupio "nešto" što je rezultiralo nužnom zamjenom HD-a, ali poučen neugodnim iskustvom, više ne "stišćem" tako olako one OK gumbiće, već samo X gore desno! 

Dok dođe iOS 10, vjerujem da će to biti jedna od zadnjih nadogradnji na moje gadgete, pa do kada bude izdržalo, a što se dotikavle virusov, paziti "kuda hodaš" i nećeš se na ništa spopiknuti, i to je to! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sigurnosno ažuriranje za Appleove OS-ove
Drhtim od straha. Da sam mogao, ostao bi na 10.6. Ali novi fotic je dosao kaoji je trazio novi CR za PSCS6 i rto me na Yosemite.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sigurnosno ažuriranje za Appleove OS-ove
ATJLučko kaže...

U principu i u praksi, uvijek dok mogu uradim novi update na svoje gadgete, bez obzira na "nekakve ili nikakve" prijetnje! 

U svojih nekoliko godina povezanih sa internetom, jednom sam pokupio "nešto" što je rezultiralo nužnom zamjenom HD-a, ali poučen neugodnim iskustvom, više ne "stišćem" tako olako one OK gumbiće, već samo X gore desno! 

Dok dođe iOS 10, vjerujem da će to biti jedna od zadnjih nadogradnji na moje gadgete, pa do kada bude izdržalo, a što se dotikavle virusov, paziti "kuda hodaš" i nećeš se na ništa spopiknuti, i to je to! 

 

sto si tocno uspio pokupit da si morao zamjenit hdd ??

13 godina
offline
Re: Sigurnosno ažuriranje za Appleove OS-ove
brada09 kaže...
ATJLučko kaže...

U principu i u praksi, uvijek dok mogu uradim novi update na svoje gadgete, bez obzira na "nekakve ili nikakve" prijetnje! 

U svojih nekoliko godina povezanih sa internetom, jednom sam pokupio "nešto" što je rezultiralo nužnom zamjenom HD-a, ali poučen neugodnim iskustvom, više ne "stišćem" tako olako one OK gumbiće, već samo X gore desno! 

Dok dođe iOS 10, vjerujem da će to biti jedna od zadnjih nadogradnji na moje gadgete, pa do kada bude izdržalo, a što se dotikavle virusov, paziti "kuda hodaš" i nećeš se na ništa spopiknuti, i to je to! 

 

sto si tocno uspio pokupit da si morao zamjenit hdd ??

Konkretno, neznam uopće što, samo znam da je HD od 256GB bio skorom prazan, ako 50GB zauzeća s jednom subotom navečer, u ponedjeljak ujutro, nisam imao 50MB slobodnog prostora! 

Popunjeno raznim reklamamama, oglasima, slikama, uglavnom, moj je komp postao nečije "skladište" oglasnog materijala. 

Čim sam došao do novaca, otišao u kupnju i uzeo nešto novoga, a sve ostalo sa instalacijama su uradili ljudi dobre volje! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice