Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne vojn

poruka: 16
|
čitano: 2.725
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne vojn".
9 godina
neaktivan
offline
Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne vojn

.

 
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne vojn
 
9 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne vojn

Zašto se ova fejk vijest nalazi na naslovnici buga i koja joj je svrha?

Ta baljezganja i propaganda protiv sjeverne koreje su postala monotona za čitanje i stvarno ne znam tko to više puši... pa to je u rangu bollywooda.

Kažu najzatvorenija država na svijetu, a zna se i kad ovaj Kim Jong ide pišat.

 
15 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne
copy paste
15 godina
offline
Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne vojn

Link koji vidi na business insider a tamo opet niti jednog dokaza.

Jadno kad je BUG spao na objavljivanje ovakvih fake newsa

 
7 0 hvala 0
15 godina
online
Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne vojn

Je je, tako su i rusi hakirali američke izbore pa eno neki dan su skrušeno i bez pompe priznali iz bjele kuće da nema nikakvih dokaza za te tvrdnje. No bitno da su iskrili raju s tim glupostima pa ako se zapale, tko im kriv što su popušili iako nije istina. Ko i onaj inside job rušenja twin towersa i eno drmaju svijet već 15 godina zbog te laži. Uostalom da i jest istina, nevidim po zašto S. Koreja nebi imala pravo na obranu od agresije J. Koreje u vidu krađe tih planova o agresiji. Fascinantno mi je kako ljudi olako prihvaćaju pod normalno agresije na suverene zemlje i ubijanje ljudi koji nisu po volji imperijalista. stoka...

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 19:27 (Ges).
 
6 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne
Sj. Koreja dobro iskoristava svojih 27 racunala.
Ne znam zasto ne ostave tu zemlju na miru, zbilja ova propaganda postaje bijedna.
 
6 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne
Ges kaže...

Je je, tako su i rusi hakirali američke izbore pa eno neki dan su skrušeno i bez pompe priznali iz bjele kuće da nema nikakvih dokaza za te tvrdnje. No bitno da su iskrili raju s tim glupostima pa ako se zapale, tko im kriv što su popušili iako nije istina. Ko i onaj inside job rušenja twin towersa i eno drmaju svijet već 15 godina zbog te laži. Uostalom da i jest istina, nevidim po zašto S. Koreja nebi imala pravo na obranu od agresije J. Koreje u vidu krađe tih planova o agresiji. Fascinantno mi je kako ljudi olako prihvaćaju pod normalno agresije na suverene zemlje i ubijanje ljudi koji nisu po volji imperijalista. stoka...

 Tko je to srusio i kad, gdje ti je izvor. Sve sto vam se ne svidja je fake news. Jedino tko je fejk su trolerski racuni bez imena. Posebno ovaj nazi jobs.

16 godina
offline
Re: Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne
bill_jobs kaže...

Ta baljezganja i propaganda protiv sjeverne koreje su postala monotona za čitanje i stvarno ne znam tko to više puši... pa to je u rangu bollywooda.

 

 Ovo je prije propaganda ZA sjevernu koreju. Da jedna siromasna i izolirana drzava ima elitne hakere koji provaljuju u top vojne sustave drugih drzava, inzenjere koji rade superiorno nuklearno naoruzanje od kojih se ni amerika ne moze obranit... 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
7 godina
neaktivan
offline
Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne vojn

ukrali su ČAK 235 gigabajta podataka. Jebo ti hakere koji ne mogu ukrasti cijeli disk

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne
Cijela S Koreja je na 56K i trebalo im je do sad da skuze te su izvukli samo 235 gigabajta jer je sef dizal slusalicu od telefona pa im je pucala veza, inace bi ukrali 500 gigi.
:)
12 godina
offline
Re: Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne
hakintosrh kaže...

ukrali su ČAK 235 gigabajta podataka.

 Snimku Trumpove inauguracije u 4K.

8 godina
offline
Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne vojn
Tko zna što iza takve vijesti stoji! Zašto bi netko davao takve podatke, podatke o hakiranju u javnost? Može biti da su u Južnoj Koreji namjerno omogućili upad u svoj sustav kako bi Sjevernoj podvalili krive planove. Toga je u povijesti špijunaže bilo koliko hoćeš, samo na drugoj tehničkoj razini. Sjetimo se operancije Machinmeat kada su Britanci podvalili lažne planove za invaziju u Europi. Čak je bilo dozvoljeno neke tajne dokumente dostavljati Nijemcima kako bi se postiglo njihovo povjerenje te tako lakše podvalilio one lažne. Najveći problem u špijunaži nije doći do tajnih dokumenata, nego ocijeniti njihovu vjerodostojnost, a još više na temelju prikupljenih informacija o protivniku dobiti cjelovitu i prije svega istinitu sliku o njegovim sposobnostima i namjerama. Novine pišu, svašta pišu, a što se iza svega toga skriva možda zna (ili ne zna) ni pet ljudi na svijetu.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne

ma to su bajke za malu djecu... fake news, kako bi Trump rekao

13 godina
offline
Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne vojn

Čini mi se da ova "vijest", iako je trka bila neizvjesna do samog kraja, ipak ne dostiže nivo dramatičnosti neprikosnovenog prvaka novinarskog istraživanja...

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sjeverna Koreja hakirala Južnu i ukrala tajne
Da skinu sa neta trebalo bi im dosta vremena (vječno), a da prebacuju sa jednog na drugi disk isto nejde brzo, pa najlakši bi bilo iščupati disk. -_-
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice