Skype ima 280 milijuna korisnika

poruka: 10
|
čitano: 2.648
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype ima 280 milijuna korisnika".
16 godina
neaktivan
offline
Skype ima 280 milijuna korisnika

Koliko ih ima koji imaju dva ili tri naloga, posto zaborave password a email na koji su se regostrovali vise ne postoji ili takodje ne znaju password. Ja ih znam bar 10-ak

---------- markantz
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Skype ima 280 milijuna korisnika

120 milijardi minuta je 228.310 godina o.0

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Skype ima 280 milijuna korisnika
markantz kaže...

Koliko ih ima koji imaju dva ili tri naloga, posto zaborave password a email na koji su se regostrovali vise ne postoji ili takodje ne znaju password. Ja ih znam bar 10-ak

Da, ali to vrijedi i za sve ostale servise koji se koriste na Internetu (Facebook, Gmail, Google+, ...).

12 godina
offline
Skype ima 280 milijuna korisnika

280 mil???? pa to je razvikano smece od aplikacije.. a o mobilnoj verziji da i ne pricam, mislim da je to bas svatko primijetio

 
0 9 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype ima 280 milijuna korisnika
W1ck3d8u2z kaže...

280 mil???? pa to je razvikano smece od aplikacije.. a o mobilnoj verziji da i ne pricam, mislim da je to bas svatko primijetio

Pa ne bih baš rekao. Je li radi svoj posao? Radi. Možeš li nazvati bilo koga izvan Hrvatske po normalnim cijenama (mobitel, fiksni)? Možeš. Šta ti onda još treba?

12 godina
offline
Re: Skype ima 280 milijuna korisnika
zoki.zlikowski kaže...
W1ck3d8u2z kaže...

280 mil???? pa to je razvikano smece od aplikacije.. a o mobilnoj verziji da i ne pricam, mislim da je to bas svatko primijetio

Pa ne bih baš rekao. Je li radi svoj posao?

 

 Ovisi, o atmosferskom tlaku najviše. Samo još to da riješe i onda će bit ok.

 

12 godina
offline
Re: Skype ima 280 milijuna korisnika
markantz kaže...

Koliko ih ima koji imaju dva ili tri naloga, posto zaborave password a email na koji su se regostrovali vise ne postoji ili takodje ne znaju password. Ja ih znam bar 10-ak

Ukljucujuci sebe samoga?

 

Ista stvar je sa Twiterom, Facebookom i svim ostalim servisima koji se vole hvaliti velikim brojkama.

 

Mene zanima kakva ce biti Skype aplikacija za WP8.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Skype ima 280 milijuna korisnika
BlueMax kaže...

Mene zanima kakva ce biti Skype aplikacija za WP8.

 nativna :)

 

http://www.liveside.net/2012/10/18/microsoft-demos-skype-for-windows-phone-8-app-in-hands-on-video/

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
12 godina
offline
Skype ima 280 milijuna korisnika

Ma znam da ce biti nativna (zbog toga su ih i kupili) ali ja to zelim isprobat u vlastitoj ruci. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 16:22 (BlueMax).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Skype ima 280 milijuna korisnika

Na N900 je Skype genijalno integriran. Čak i bolje nego na ovom WP8 videu, neka kopiraju to i gotovo ;)

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice