Skype za Android stigao do milijarde

poruka: 10
|
čitano: 2.105
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype za Android stigao do milijarde".
16 godina
odjavljen
offline
Skype za Android stigao do milijarde

Siroti ljudi...

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Skype za Android stigao do milijarde

Gle, da je aplikacija koja ne radi ništa predinstalirana na OS-u, imala bi, otprilike, ovoliko korisnika.

 
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Skype za Android stigao do milijarde
tombomcom kaže...

Gle, da je aplikacija koja ne radi ništa predinstalirana na OS-u, imala bi, otprilike, ovoliko korisnika.

 

Ti si forumski siledzija

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Re: Skype za Android stigao do milijarde
tombomcom kaže...

Gle, da je aplikacija koja ne radi ništa predinstalirana na OS-u, imala bi, otprilike, ovoliko korisnika.

 kod samsunga zbog ugovora sa microsoftom i je predinstalirana.. mozda i to racunaju.. iako je odmah disejblam mozda se i ja brojim, a mozda se broje i sva tri moja samsung uredaja sa disejblanim i nikad pokrenutim skajpom 

nabijem ih na statistiku

zivijo vasap

16 godina
offline
Skype za Android stigao do milijarde

Moram i ovde da se požalilm, od redizajna na određenom broju uređaja notifikacije ne funkcionišu kako treba. Npr, u mom slučaju, poruka stigne, i LED se upali, ali nema sile da se čuje zvučno obaveštenje, dok na verzijama starijim od 8.x sve funkcioniše regularno. Problem je evidentiran (postoji niz tema na MS forumu nastalih u proteklih nekoliko meseci), ali rešenja i dalje nema.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Skype za Android stigao do milijarde

<tinfoil hat on>

Otkako su uveli master nodove momentalno sam ga deinstalirao, dakle cim ga je MS kupio

</tinfoil hat>

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Skype za Android stigao do milijarde

Cemu sluzi ovaj program? spominje se neki video call jos od 2007e, pokuso nekoliko puta, nisam uspio. Jel postoji krajem 2017e program pomocu kojeg dvoje ljudi sa 100 mbitnim vezama mogu odradit video call iznad vhs kvalitete? mozda previse trazim...

 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skype za Android stigao do milijarde
digitall kaže...
tombomcom kaže...

Gle, da je aplikacija koja ne radi ništa predinstalirana na OS-u, imala bi, otprilike, ovoliko korisnika.

 kod samsunga zbog ugovora sa microsoftom i je predinstalirana.. mozda i to racunaju.. iako je odmah disejblam mozda se i ja brojim, a mozda se broje i sva tri moja samsung uredaja sa disejblanim i nikad pokrenutim skajpom 

nabijem ih na statistiku

zivijo vasap

Potpuno ista situacija kod mene. Koristim whatsup uglavnom, viber ponekad i skype nikada (na mobu). A jedini predinstaliran je skype.

Slično je i sa M$ officom. skoro nikad ne koristim a sve predinstalirano a meni najkorisniji app iz paketa Office Lens iz nekog razloga nije.

(odlično riješeno skeniranje/prepoznavanje teksta uključujući hrvatske znakove i automatsko importanje u word dokument) 

16 godina
offline
Re: Skype za Android stigao do milijarde

broj instalacija ne mijenja činjenicu da je skype smeće

16 godina
offline
Re: Skype za Android stigao do milijarde
Ubili su za zadnjim izmjenama uredjaje koji su prije 2g kostali 200-300€. A Skype Preview je nenormalno bugovit i sporo popravljaju greske.
Mozda da subvencioniraju sve koji kupuju jeftine Samsung mobitele
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice