Skype u pregledniku

poruka: 12
|
čitano: 2.047
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype u pregledniku".
14 godina
neaktivan
offline
Skype u pregledniku

A Skajp (Skype) za Linuks (Linux) je godinu dana u beta fazi testiranja i nikako da dobije finalnu verziju.


Inače sviđa mi se ovaj potez.

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Skype u pregledniku
icecold kaže...

A Skajp (Skype) za Linuks (Linux) je godinu dana u beta fazi testiranja i nikako da dobije finalnu verziju.


Inače sviđa mi se ovaj potez.

Pa izgleda da uskoro niti nece biti potreban, osim ako ovo ne bude ekskluziva za IE.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Skype u pregledniku
1domagoj1 kaže...

Pa izgleda da uskoro niti nece biti potreban, osim ako ovo ne bude ekskluziva za IE.

Ne bih se nikako složio. Skype on web je jako praktičan za neki brzinski poziv, ali za stand-by stanje je desktop aplikacija najpraktičnija.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
offline
Re: Skype u pregledniku

Eh da je to godinu dana, to bi bilo super nego je to vec par godina tako, od kako sam prvi put instalirao skype na ubuntu gore stoji ono beta...

16 godina
neaktivan
offline
Skype u pregledniku

Pa jel vam radi? Meni radi odlicno, tako da me uopce ne smeta sto pise beta gore. foobar2000 je 8 ili 9 godina bio u beti, lol, a radio je (i radi) savrseno.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Skype u pregledniku

Nije stvar u tome, što se mene tiče moze da pise i alpha ali stvar je da oni na tom skypu za linux ne rade nista, vec godinama. Dok na windowsima malo malo izadje nova verzija, samo u zadnju godinu i po gui se promjenio tri puta, na linuxu ne rade nista, ocigledno ni ne planiraju a posto je vlasnički softver zajednica ne moze sama da radi na poboljsanjima.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Skype u pregledniku
malina22 kaže...

Nije stvar u tome, što se mene tiče moze da pise i alpha ali stvar je da oni na tom skypu za linux ne rade nista, vec godinama. Dok na windowsima malo malo izadje nova verzija, samo u zadnju godinu i po gui se promjenio tri puta, na linuxu ne rade nista, ocigledno ni ne planiraju a posto je vlasnički softver zajednica ne moze sama da radi na poboljsanjima.

Pa to stoji, da, ali ono, radi pa ok. GUI mi tako i tako nije bitan, iskreno kad vidim kod starog na laptopu GUI od Skypea na Winsima, bude mi zlo {#}. Ovaj na Linuxu je puno ljepsi i minimalistickiji (jel to uopce rijec xD). Dok ne mrdaju po samom protokolu, znaci dok god mogu koristiti ovo sto imamo, nije mi previse bed.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
15 godina
protjeran
offline
Skype u pregledniku

Ovo je odlican posao i svatko tko tvrdi da je desktop aplikacija neophodno stvarno neznam sto zeli s time reci, web nije desktop ? :P

 

ljudi moji, razvoj skypea - zapravo ne pre slozene aplikacije, osim slozenog voip sustava, se pokazao KATASTROFALAN... zasto windows verzija postoji s tolkim bloatwareom a linux nema ni neke osnovne funkcije koje bi ocekivali? a da ne govorimo o rastrosnom skype klijentu za android(poput fb aplikaicje - katastrofa)...

 

HTML5 + JS postaju standard za pisanje aplikaicja a trziste to zeli, treba i hoce... brze, jeftinije, fleksiilnije, crossplatform, lakse odrzavanje, VECA KONTROLA :)

ne educiram se u tom smijeru bez razloga :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Skype u pregledniku

pa na pregledniku ga koristim vec duze (od kad je razbijen)

 

na https://imo.im/

 

naravno ne zamjenjuje desktop verziju

samo kad dođem kod nekoga tko nema skype instaliran ode na taj imo i tamo budem

da ne skidam bezveze 

http://x264blog.org/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Skype u pregledniku

"Skype u pregledniku" Dobra zamisao, nemoram se mučit sa instalacijom!{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Skype u pregledniku
TranceMight kaže...

Ovo je odlican posao i svatko tko tvrdi da je desktop aplikacija neophodno stvarno neznam sto zeli s time reci, web nije desktop ? :P

 

ljudi moji, razvoj skypea - zapravo ne pre slozene aplikacije, osim slozenog voip sustava, se pokazao KATASTROFALAN... zasto windows verzija postoji s tolkim bloatwareom a linux nema ni neke osnovne funkcije koje bi ocekivali? a da ne govorimo o rastrosnom skype klijentu za android(poput fb aplikaicje - katastrofa)...

 

HTML5 + JS postaju standard za pisanje aplikaicja a trziste to zeli, treba i hoce... brze, jeftinije, fleksiilnije, crossplatform, lakse odrzavanje, VECA KONTROLA :)

ne educiram se u tom smijeru bez razloga :P

Cek, cek, a koje su to osnovne funkcije koje bih ocekivao, a da nemam na Linux verziji? Jel mogu slati IM? Mogu. Jel mogu slati fileove? Mogu. Jel mogu zvati? Mogu. Jel mogu videopoziv obavljati? Mogu. Cek, a sto je drugo Skype nego ovo navedeno?

 

Ima pravo gore kolega MrBlc, za stand-by stanje je ipak prakticnija desktop aplikacija koja cuci u pozadini.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype u pregledniku
icecold kaže...

A Skajp (Skype) za Linuks (Linux) je godinu dana u beta fazi testiranja i nikako da dobije finalnu verziju.

 

Meni je draži takav kakav je na Linuxu u beti nego onaj na Windowsima koje je bloatano smeće.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice