Skype se vrti na 10.000 Linuxa

poruka: 34
|
čitano: 5.307
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype se vrti na 10.000 Linuxa".
16 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

Super... aj sad MS daj pristojan skype client za Linux... ili ako nista punu verziju...

 

Koliko ima da je 2.x beta? 2 ili 3 godine?!

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

MS je pogodio što je kupio skype, isplatiti će im se.

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

Prema procjeni stručnjaka, ovo je višestruko bolje sa sigurnosnog aspekta jer se više ne ovisi o „dobroj volji neznanaca“ koji mogu na svojim računalima imati instalirano bilo što, već je sve centralizirano i pod nadzorom.

 

 

AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAH

 

Kakav korporativni mega BS.

Najveci problem P2P mreze je sto se neda prisluskivati, kakav crni sigurnosni aspekt, kakvi bakraci....

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
6 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
brainiac kaže...

Super... aj sad MS daj pristojan skype client za Linux... ili ako nista punu verziju...

 

Koliko ima da je 2.x beta? 2 ili 3 godine?!

Verzija za Linux je još mila majka prema smeću na Windowsima! Iz verzije u verziju sve samo gore i nakaradnije! Mislim da je tek pukom igrom slučaja taj Skype postao planetarno popularan.

Ispod haube je ko da su ga programeri nadničari sklepali kaj se i vidi po strašnoj stabilnosti :)

14 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

Hihiiiiii,

M$oft bere pare na Linuxu!

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

i onda dodju neki i pricaju kako linux nije zastupljen... lol xD

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
HomoScepticus kaže...

Hihiiiiii,

M$oft bere pare na Linuxu!

 

Hah. Kad je lova u pitanju, nema odanosti, nego koristiš što ti donosi najviše love i najbolje rezultate. Poznato je da su Linuxi dobri za poslužitelje i HPC :)

 

A odanost brandu, heh, M$ od HTC-a više ubire para na od Androida što je Linux nego od WP7 :)

 

Problem, officer? {#}

HONDA: THE POWER OF DREAMS
14 godina
neaktivan
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
brainiac kaže...

Super... aj sad MS daj pristojan skype client za Linux... ili ako nista punu verziju...

 

Koliko ima da je 2.x beta? 2 ili 3 godine?!

Da,a na Windows(ucks)-u  je verzija 5.x... -.-''
Da bar izbace ovaj iz bete na Linuxu,pa ono,ali ovako,u beti,već par godina.. :((( 

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
16 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

koje li ironije. prije par godina ballmer je na sva usta vikao kako je linux rak u softver svijetu.  mora da je neki dobroćudni kad ga i ms žarko koristi

 http://www.theregister.co.uk/2001/06/02/ballmer_linux_is_a_cancer/ 

 

*jel to microsoft nema za 10 000 licenci za svoje servere :)

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 21:44 (hrvooje).
 
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

Pa kakve veze ima sto je u beti? Jel sve radi? Radi. Jel ima sve mogucnosti koje Skype treba imati? Ima. Onda? Kakve veze sad ta cetiri slova imaju, who cares...

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
 
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

cesto koristim skype razgovore i u zadnje vrijeme sam primjetio velike smetnje u radu,

losa kvaliteta zvuka, isprekidani zvuk, pucanje veze...

 

i bas se zapitao pa nije valjda Microsoft zeznio nesto otkad je kupio...

sad vidim da je!

vjerujem da je ovo dobar korak prema sigurnosti, ali bilo bi lijepo da prije nego ucine sustav stabilnim omoguce koristenje starog p2p

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
Aldo kaže...
brainiac kaže...

Super... aj sad MS daj pristojan skype client za Linux... ili ako nista punu verziju...

 

Koliko ima da je 2.x beta? 2 ili 3 godine?!

Verzija za Linux je još mila majka prema smeću na Windowsima! Iz verzije u verziju sve samo gore i nakaradnije! Mislim da je tek pukom igrom slučaja taj Skype postao planetarno popularan.

Ispod haube je ko da su ga programeri nadničari sklepali kaj se i vidi po strašnoj stabilnosti :)

 

sve stoji...

 

ja samo jednu stvar ne razumijem... zasto je taj skype tako gladan resursima? ICQ + neki dodatak, 98 godina... i preko 32k modemom smo bez problema razgovarali u dvoje... kvaliteta zvuka jest bolja u skypeu, ali nemojmo pretjerivati...

 

mislim da ce polako razvoj dediciranih app za skype prestati i prepustiti ce se zajednici preko api-a a. kako je vec najavljeno buducnost skypea je html5, ms dosta na to brije zadnju godinu i zelim im svu srecu u tome :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
1domagoj1 kaže...

Pa kakve veze ima sto je u beti? Jel sve radi? Radi. Jel ima sve mogucnosti koje Skype treba imati? Ima. Onda? Kakve veze sad ta cetiri slova imaju, who cares...

iskreno, boli me jeli pise alpha ili beta pored imena ali me zivcira sto kad sam na linuxu moram provjeravati jel se skype crash-ao svakih pola sata. Srusi se i nedaje nikakav error i prijavljuje se kao online (ubuntu), na gentoo se cesto srusi kod conf. poziva, ako ja hostam conf. call drugi nemogu slati grupne poruke jer imam (kao host) staru verziju...

 

Bar da izjednace mogucnosti s onima koje vec odavno ima skype na SP.

 

@ivoleko - fanboy much??? primjetio si probleme s skype-om i odmah si svalio sve na MS... wow... od svih ljudi na svjetu bas ti... i nitko vise... get help dude...

14 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

Da, i ja sam jedan od onih koji mrzi Skype aplikaciju, izgled, i sve vezano uz funkcioniranje.

Točno je da je kvaliteta zvuka odlična, bilo da se zove S - S ili S na telefon, nema kašnjenja, echo, i ostaloga.

 

Samo kad bi sklepali malo bolju aplikaciju, pogotovo za Mac računala. Tu se tek vidi koliko Skypeovi programeri zaostaju za ostalima po pitanju designa. Ali isto tako i trooooooši RAM...

 

Koristim Skype, subscription Unlimited Europe, kao i Premium za grupni video chat, screen sharing i moram priznati da to sve funkcionira besprijekorno. Samo kad bi maaaaalo poradili na izgledu aplikacije i smanjenju trošenja resursa kompa...

 

Inaće, ova "suradnja" sa facebookom je bio pun pogodak, jer mi se broj kontakata od tada učetverostručio! ;-)

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 8:09 (Zdravac).
 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

Kaj microsoftu je preskupo postavljati MS Servere? {#}

 

Znaju oni što će bolje raditi.

 

 

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';fu
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
brainiac kaže...

iskreno, boli me jeli pise alpha ili beta pored imena ali me zivcira sto kad sam na linuxu moram provjeravati jel se skype crash-ao svakih pola sata. Srusi se i nedaje nikakav error i prijavljuje se kao online (ubuntu), na gentoo se cesto srusi kod conf. poziva, ako ja hostam conf. call drugi nemogu slati grupne poruke jer imam (kao host) staru verziju...

 

Bar da izjednace mogucnosti s onima koje vec odavno ima skype na SP.

 

@ivoleko - fanboy much??? primjetio si probleme s skype-om i odmah si svalio sve na MS... wow... od svih ljudi na svjetu bas ti... i nitko vise... get help dude...

{#}

Meni se nije niti jednom srusio. Mozda imam te srece...

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
16 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

posljednjih nekoliko dana se aktualizirala stvar kao da je nesto novo, a u stvari je stari propust.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa

Ja inace imam problema sa grafom na laptopu, ako udjem u bilo koju igru maximum je 10minuta sto mogu igrat dok se temp. ne popne na 80° i onda ide shi(u)t down. Ako ukljucim video chat na skype-u i onda slucajno prebacim na bilo koji program sa alt-tabom, momentarno temp. skoci na max. i komp se ugasi. Je li iko imao ista slicno?

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 13:22 (H4X0R).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
H4X0R kaže...

Ja inace imam problema sa grafom na laptopu, ako udjem u bilo koju igru maximum je 10minuta sto mogu igrat dok se temp. ne popne na 80° i onda ide shi(u)t down. Ako ukljucim video chat na skype-u i onda slucajno prebacim na bilo koji program sa alt-tabom, momentarno temp. skoci na max. i komp se ugasi. Je li iko imao ista slicno?

Iako ovo uopće nema veze s temom ,ajde (valjda nećemo pokupiti kartone):

 

Očisti i ispuši laptop (ako ga znaš i možeš otvoriti - ako je pod garancijom ,nosi u servis) ,pomoći će.

 

Ako to ne pomogne ,grafa je na putu za Valhalu!

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Inače ,Skype koristim svakodnevno godinama ,kod kuće ,na poslu i ne primjećujem nikakve probleme.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 17:37 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

tendencija koja se očituje krilaticom 'centralizirano i pod nadzorom' nije dobra niti u sociološkom, a bogami niti u onom deriviranom - tehnološkom aspektu.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
kizo2703 kaže...
H4X0R kaže...

 

Iako ovo uopće nema veze s temom ,ajde (valjda nećemo pokupiti kartone):

 

Očisti i ispuši laptop (ako ga znaš i možeš otvoriti - ako je pod garancijom ,nosi u servis) ,pomoći će.

 

Ako to ne pomogne ,grafa je na putu za Valhalu!

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Inače ,Skype koristim svakodnevno godinama ,kod kuće ,na poslu i ne primjećujem nikakve probleme.

 

Sto se tice laptopa, probao sam sve, otvarao ga, stavljao novu pastu na CPU i GPU, ali nije pomoglo. Grafa je zasigurno na putu za smece.

 

Nisam mislio otici sa teme, nego sam htio reci kako Skype opterecava GPU nenormalno puno, a nema nikakve opcije za HW ubrzanje, pa mi je bilo cudno. Radim u novim Photoshopima koji imaju GPU Acc, i nikad mi se to nije desilo u njima. Ne znam sta onda ne valja sa Skype-om.

16 godina
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
brainiac kaže...
1domagoj1 kaže...

Pa kakve veze ima sto je u beti? Jel sve radi? Radi. Jel ima sve mogucnosti koje Skype treba imati? Ima. Onda? Kakve veze sad ta cetiri slova imaju, who cares...

 

@ivoleko - fanboy much??? primjetio si probleme s skype-om i odmah si svalio sve na MS... wow... od svih ljudi na svjetu bas ti... i nitko vise... get help dude...

 

prije je radio vrhunski, sada ne radi bas od kada rade promjene

i ne samo meni nego mojim kolegama isto, a vjeruj mi cesto ga koristimo

i sad neka netko kaže da to dvoje nije povezano, a baš u istom vremenskom razdoblju se dešava

 

ne tribaš biti ni funboy ni hater da bi zbrojio 2 i 2 :) 

značajno mijenjaju rad sustava i to je dovelo probleme, sigurno realniji scenarij nego da su se problemi nakon X godina rada Skype-a odjednom pojavili sami od sebe

16 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

Radim u firmi od 300+ zaposlenika, oko 100 i kusur nas koristi skype za internu komunikaciju i jeftine pozive po svijetu... jedini problem koji smo imali s skype-om je bio u prosincu 2010 cini mi se kad su supernod-ovi popadali.

Osobno volim imati up-to-date software na racunalu (naravno ne isti dan vec nakon sto sam siguran da nema kriticnih bugova) a nagodilo se da sam sys admin u firmi te je moja zadnja sta ce biti instalirano na racunalima te tu politiku sam prenio na sve WS u uredima. Skype radi savrseno (kao aplikacija), vecih problema s pozivima nema (one koje imamo su uglavnom vezano uz kvalitetu zvuka ali je vecinom za pozive van Kine, kinezi i njihov "vatrozid" :@ ).

Kome se nesvidja izgled Skype klijenta onda je do njega a ne do Skype-a. Istina, i meni smeta integracija nekih gluposti koja je napravila od skype sve samo ne lightweight komad software-a.

 

A ako ti i tvoji prijatelji imate problema s Skype-om onda mozda bi trebali pogledati sta nije uredu s vasom konekcijom ili OS koji koristite.

 

PS. sad si me nazivciro toliko da cu nekom random kinezu u firmi ugasiti http i cekati da mi posalje poruku preko skype-a kako mu internet neradi ( "evilgrin" ) i onda ga trollati...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
brainiac kaže...

Radim u firmi od 300+ zaposlenika, oko 100 i kusur nas koristi skype za internu komunikaciju i jeftine pozive po svijetu... jedini problem koji smo imali s skype-om je bio u prosincu 2010 cini mi se kad su supernod-ovi popadali.

Osobno volim imati up-to-date software na racunalu (naravno ne isti dan vec nakon sto sam siguran da nema kriticnih bugova) a nagodilo se da sam sys admin u firmi te je moja zadnja sta ce biti instalirano na racunalima te tu politiku sam prenio na sve WS u uredima. Skype radi savrseno (kao aplikacija), vecih problema s pozivima nema (one koje imamo su uglavnom vezano uz kvalitetu zvuka ali je vecinom za pozive van Kine, kinezi i njihov "vatrozid" :@ ).

Kome se nesvidja izgled Skype klijenta onda je do njega a ne do Skype-a. Istina, i meni smeta integracija nekih gluposti koja je napravila od skype sve samo ne lightweight komad software-a.

 

A ako ti i tvoji prijatelji imate problema s Skype-om onda mozda bi trebali pogledati sta nije uredu s vasom konekcijom ili OS koji koristite.

 

PS. sad si me nazivciro toliko da cu nekom random kinezu u firmi ugasiti http i cekati da mi posalje poruku preko skype-a kako mu internet neradi ( "evilgrin" ) i onda ga trollati...

Ovi postovi su mi najdraži. Tipa ja radim u XXX firmi s XXX zaposlenika iz XXX drzava. Ne ozbiljno, nije da ti ja ne vjerujem, ali iza  90% ovakvih poruka se krije neki 14-ogodišnjak napaljen da brani ili napada neku od velikih kompanija i spreman uciniti sve da obrani svoja glupa stajalista. 

 

Posve je nepotrebno da pišeš ovakve postove (ako već argumentiras na ovakav nacin, predstavi firmu pa da vidim koliko mi se isplati truda ulagati u ovakvu raspravu).

Ja sam samo običan student iz Splita i freelance iOS developer, ali intezivno koristim Skype. To što tebi i tvojim ljudima radi, a meni i mojim kolegama ne radi, ne znači da netko od nas dvoje govori istinu, a netko laž. To samo znači da Skype ne radi, a greška se očito ne propagira na sve accounte. 

Riječ je o Skype aplikacijama na windowsima, macu, iOS-u i Androidu i tvrdim da problem nije konekcija jer smo valjda toliko sposobni to zaključiti. Klijentska aplikacija je smece, nazadovala je i po pitanju funkcionalnosti. NPr. prijašnje verzije skype-a za mac su mogle share-ati samo dio ekrana, sada ne vidim nigdje tu mogućnost.

 

No pravi problemi se pak stvaraju malo dublje  i idu redom:

 - osoba koja je online prikazuje se kao offline (sve dok se ne pokusa ostvariti poziv)

 - kvaliteta veze je na razini kao da paralelno skidam i dijelim fajlove torrent protokolom maksimalnom brzinom

 - isprekidana veza

 - pucanje razgovora i odlazak kontakta u offline

 

Kroz protekla 2-3 tjedna, problemi su se dosta povukli i smirili, tako da se sada može normalno koristiti skype. Ali došao je jedan novi problem koji obuhvaća chat. Naime u razgovoru se zna dešavati da odjednom u sred razgovora se ubace stare poruke, odnosno opet dolaze poruke stare i do nekoliko sati. Baš razmišljam, da je p2p kako bi se ovo uopće moglo i događati?

 

Zanima te više o problemima ili mi ne vjeruješ? Upotrijebi malo mašte, posjeti Google i pronađi forume u kojima rasrpavljaju o Skype-u pa ćeš se uvjeriti da su se problemi javljali i mnogim drugim korisnicima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 0:37 (ivoleko).
14 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

Linux - even Microsoft uses it!

{#}

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
ivoleko kaže...

 ti se pozivaš na nekakav funboyisam u kojeg ja ne spadam (moj avatar predstavlja samo da sam ljubitelj i korisnik Mac OS X-a)

 

{#}

 

Kako sad ovo?

 

Imas avatar u Apple bojama, kazes da si ljubitelj Mac-a, i kazes da si korisnik OS X-a, ali nisi funboy?

 

Predobro!

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
3 1 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

@ivoleko - ako ti mozes mene nazvati djetetom i lazljivcem zato sto sam ti dao primjer gdje s mozgom i znanjem podesen sutstav radi bez problema i neka aplikacija isto tako, zasto ja tebe nemogu nazvati fanboyem cisto iz cinjenica sotupnih u tvom postu(ima), tvom avataru, tvom OS-u kojji koristis???

 

A to da je moja zadnja sigurno nije, jer svaki forum ima moderatore/admine i njihova je zadnja.

Ali u ukazivanju na to da si osoba bez smisla za kulturu i ophodjenje s drugim pripadnicima iste vrste (vrste u smilslu pripadnosti ljudskoj vrsti) moja i netreba biti zadnja jer ti sam radis dobar posao...

 

Eto... Vidimo se za koji tjedan dok ban istekne... (wave) - ovo inace napravi jednog simpaticnog animiranog smiley-a kad se upotrijebi u aplikaciji zvanoj Skype ali prvo treba znati upaliti "internet" i kliknuti par puta "next" da bi se ista osposobila... (poolparty) - a nu vraga jos jedna...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
syncmaster245b kaže...
ivoleko kaže...

 ti se pozivaš na nekakav funboyisam u kojeg ja ne spadam (moj avatar predstavlja samo da sam ljubitelj i korisnik Mac OS X-a)

 

{#}

 

Kako sad ovo?

 

Imas avatar u Apple bojama, kazes da si ljubitelj Mac-a, i kazes da si korisnik OS X-a, ali nisi funboy?

 

Predobro!

 

 

Avatar je logo Mac OS X Leoapard operativnog sustava.

Nisam rekao da sam ljubitelj Maca, nego da sam ljubitelj Mac OS X operativnog sustava. I da, njega koristim i to baš u ovom trenutku na svom hackint0shu kojeg sam sam izgradio.

Ali da sam toliko prizeman pa da gajim neka uvjerenja i osjecaje prema nekoj kompaniji kao što je Apple ili Microsoft (čitaj: Apple funboy ili Microsoft hater), e to nisam.

 

Nikad luđi odgovor na moj post.

Predobro!

 

brainiac kaže...

@ivoleko - ako ti mozes mene nazvati djetetom i lazljivcem zato sto sam ti dao primjer gdje s mozgom i znanjem podesen sutstav radi bez problema i neka aplikacija isto tako, zasto ja tebe nemogu nazvati fanboyem cisto iz cinjenica sotupnih u tvom postu(ima), tvom avataru, tvom OS-u kojji koristis???

 

A to da je moja zadnja sigurno nije, jer svaki forum ima moderatore/admine i njihova je zadnja.

Ali u ukazivanju na to da si osoba bez smisla za kulturu i ophodjenje s drugim pripadnicima iste vrste (vrste u smilslu pripadnosti ljudskoj vrsti) moja i netreba biti zadnja jer ti sam radis dobar posao...

 

Eto... Vidimo se za koji tjedan dok ban istekne... (wave) - ovo inace napravi jednog simpaticnog animiranog smiley-a kad se upotrijebi u aplikaciji zvanoj Skype ali prvo treba znati upaliti "internet" i kliknuti par puta "next" da bi se ista osposobila... (poolparty) - a nu vraga jos jedna...

Stvarno mi nisi jasan. Jesam li igdje napisao da si ti dijete u svojem postu? Ajde pročitaj malo bolje. Niti u jednoj rečenici te nisam uvrijedio jer nemam to pravo s obzirom da te ne poznajem.

Pokušavam ti pokazati da postovi JA OVO JA ONO JA OVDJE nemaju smisla na forumu u kojem se se 99% korisnika predstavljaju glupim nickom i avatarom, jer takvi postovi ionako neće riješiti moje probleme s Skype-om niti probleme hrpetinu drugih korisnika.

 

Bitno da ti u svakom postu navodiš izraze: "podešen sustav" potkrijepljene najprimitivnijim sarkazmom. A nebi bio toliko dobar pa nam svima ovdje otkrio te male tajne velikih majstora koje će (zamisli) ispraviti probleme koje Microsoft ima s Skype-om?

 

Ja sam osoba bez smisla za kulturu i ophođenje s drugima?

Nisam baš siguran, iz gore viđenih postova zaključujem da bar kulture imam na bacanje ako se usporedim s tobom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 18:54 (ivoleko).
14 godina
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
ivoleko kaže...
syncmaster245b kaže...
ivoleko kaže...

 ti se pozivaš na nekakav funboyisam u kojeg ja ne spadam (moj avatar predstavlja samo da sam ljubitelj i korisnik Mac OS X-a)

 

{#}

 

Kako sad ovo?

 

Imas avatar u Apple bojama, kazes da si ljubitelj Mac-a, i kazes da si korisnik OS X-a, ali nisi funboy?

 

Predobro!

 

 

Avatar je logo Mac OS X Leoapard operativnog sustava.

 

Kad već hoćeš biti točan Mac OS X više ne postoji, Apple je izbacio "Mac" iz imena, sada je samo OS X :P

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
16 godina
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
EZY-E kaže...


Avatar je logo Mac OS X Leoapard operativnog sustava.

 

Kad već hoćeš biti točan Mac OS X više ne postoji, Apple je izbacio "Mac" iz imena, sada je samo OS X :P

hehe, je istina :)
ali u vrijeme Leoparda još se zvao Mac OS X :P 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice