Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan

poruka: 18
|
čitano: 2.794
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan".
15 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan

Ovaj stražnji cut-out ispod loga jabuke bi mogao biti otvor na aluminijskom kućištu namijenjen bežičnom punjenju. S time da je onda pitanje da li je ovo iPhone 7S, ili su odlučili iPhone 8 staviti u aluminijsko kućište. Dimenzije ne odgovaraju iPhoneu 7, tako da je onda vjerojatnije da je ovo jedna od verzija prototipa iPhonea 8.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan
Pa nek stave touch u jabuku.
 
19 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan

Hocemo jos ovakvih remek djela Sandro Vrbanus. Sljedeci clanak neka bude: Najpopularnije donje rublje medju IT direktorima

 
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan

Bolje im je ukloniti TouchID jer je to tako ionako gimmick koji ne radi kako spada i rijetki ga koriste.

 
0 13 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan
Tom69 kaže...

Bolje im je ukloniti TouchID jer je to tako ionako gimmick koji ne radi kako spada i rijetki ga koriste.

 Ako na iPhoneu ne radi kako treba onda ne radi niti na jednom mobitelu. Touch ID im je daleko najbrži i najprecizniji.

10 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan

Ko da su inače prekrasni pa će sad zbog te rupe bit ružni. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
9 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan
Tom69 kaže...

Bolje im je ukloniti TouchID jer je to tako ionako gimmick koji ne radi kako spada i rijetki ga koriste.

ovakvu kvalitetnu bedastocu, utemeljenu na potpunoj neinformiranosti, nisam vec dugo procitao...

svasta se moze apple-u prigovoriti, no radu tog dijela telefona ne moze se naci prigovora (osim da radi predobro, sto je bio prigovor pojedinih "korisnika"!?!)

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2017 18:43 (flash6).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan
F10EXX kaže...
Pa nek stave touch u jabuku.

 

Baš. Nek ožive tu jabuku s nekim RBG-om, a ostalo nek ostane isto kao i prije

13 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan

Uvjeren sam da će se do jeseni već nešto iskristalizirati! 

No, obzirom mobilne gadgete držimo PRSTIMA a ne dlanovima, zašto "skener" nebi bio smješten na bočnim rubovima?! 

Istina da bi moglo biti maaaaaalo komplicirano, ali i sasvim praktično, obzirom nebi bilo prisutno ono podsvjesno opterećenje, kako držati gadget dok jednom rukom pokušavaš jednim prstom otključavati isti gadget?! 

Na kraju krajeva, ako se puls može mjeriti kroz objektiv kamere, ili flesh-a, nebitno, zašto se nebi poradilo na takvom sustavu orključavanja, ne vjerujem da nebi bio pozitivno svrsishodan?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan
ATJLučko kaže...

Uvjeren sam da će se do jeseni već nešto iskristalizirati! 

No, obzirom mobilne gadgete držimo PRSTIMA a ne dlanovima, zašto "skener" nebi bio smješten na bočnim rubovima?! 

Istina da bi moglo biti maaaaaalo komplicirano, ali i sasvim praktično, obzirom nebi bilo prisutno ono podsvjesno opterećenje, kako držati gadget dok jednom rukom pokušavaš jednim prstom otključavati isti gadget?! 

Na kraju krajeva, ako se puls može mjeriti kroz objektiv kamere, ili flesh-a, nebitno, zašto se nebi poradilo na takvom sustavu orključavanja, ne vjerujem da nebi bio pozitivno svrsishodan?! 

A bogara ti, ti stalno priželjkuješ neke takve fičre k'o da su ne znam kakvo čudo, a postoje već dosta dugo...

Npr.: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_xz-8313.php

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z5-7534.php

13 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...

Uvjeren sam da će se do jeseni već nešto iskristalizirati! 

No, obzirom mobilne gadgete držimo PRSTIMA a ne dlanovima, zašto "skener" nebi bio smješten na bočnim rubovima?! 

Istina da bi moglo biti maaaaaalo komplicirano, ali i sasvim praktično, obzirom nebi bilo prisutno ono podsvjesno opterećenje, kako držati gadget dok jednom rukom pokušavaš jednim prstom otključavati isti gadget?! 

Na kraju krajeva, ako se puls može mjeriti kroz objektiv kamere, ili flesh-a, nebitno, zašto se nebi poradilo na takvom sustavu orključavanja, ne vjerujem da nebi bio pozitivno svrsishodan?! 

A bogara ti, ti stalno priželjkuješ neke takve fičre k'o da su ne znam kakvo čudo, a postoje već dosta dugo...

Npr.: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_xz-8313.php

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z5-7534.php

Ma čemu toliko žestine kolega, dajmo trgnut prije po jednu 

 

Uglavnom da, priželjkujem svako toliko i EuroJackPot, pa ga nikako nema, ali što ću čekam i dalje! 

Nisam ja kazao da nitko to nije prije pokušao/napravio, ali iz konteksta članka sam samo glasno razmišljao što bi "u kontekstu narečenog problema" moglo se iznaći kao elegantno rješenje! 

Da je po meni, prije bih se "zajebavao" sa recimo onom trakom iz LG V serije, što je po meni vrlo zanimljiv features, a niti onaj detalj sa Apple Watch-a, kada se sat zakrene prema vlasniku, da se upale potrebite notifikacije! 

 

A da budem još konkretniji, da urade dizajn iPhone 4/4S sa nekim elegantnim poliranim čeličnim rubom i "zaobljenim" do samog ruba staklom s prednje i stražnje strane, e to bi meni bio bezvremenski dizajn, a display od do po dijagonali, pa neka bude i 5.7 veća dijagonala a  manji do 5.2! 

Kolika će biti kamera, koliko objektiva, pa i fingerprint sensor, gdje će biti smješten, manje više sve prolazi! 

ATJ Lučko
8 godina
odjavljen
offline
Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan

Da je ovo napravio itko drugi doista bi to bilo ružno.

Obzirom da se radi o Appleu to će biti revolucionarno.

Cijenite više pitku vodu.
 
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan
Zasto ne implemplementiraju senzor u logo?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan
Zato jer to niko nije prije napravio.
12 godina
neaktivan
offline
Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan

Ovo sa slike izgleda kao fiat multipla među telefonima 

Zašto ne metnu taj senzor na power tipku sa strane? Ako se dobro sjećam sony je već imao takvo nešto, neznam kako je funkcioniralo...

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan
Motorino kaže...

Ovo sa slike izgleda kao fiat multipla među telefonima 

Zašto ne metnu taj senzor na power tipku sa strane? Ako se dobro sjećam sony je već imao takvo nešto, neznam kako je funkcioniralo...

 Nikako. Moraš povlačiti prst, a sva elegancija iphonea je baš u tome - lagani dodir pod bilo kojim zamislivim kutom, posebno elegantno kod ovjere kupnje, gotovo da ga ne treba dodirnuti.

Ja rekoh
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan
Molim te ne vridjaj ovakvu rijetko vidjenu gracioznost medju autima
12 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi biti – ružan
😲😵😎🤓😂😂🤣
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice