Snap i službeno najavio izlazak na burzu

poruka: 2
|
čitano: 623
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snap i službeno najavio izlazak na burzu".
15 godina
offline
Snap i službeno najavio izlazak na burzu

Nikad mi neće biti jasno to napumpavanje plaća, a rezultati loši. Uredu, ako tvrtka ulaže u razvoj, pa zarada nije velika, dok prodaja istoga ne krene, ali jebote tepeš da ne krepeš i onda si netko pumpa plaću, kao da je svaki dan jackpot.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Snap i službeno najavio izlazak na burzu
fredii kaže...

Nikad mi neće biti jasno to napumpavanje plaća, a rezultati loši. Uredu, ako tvrtka ulaže u razvoj, pa zarada nije velika, dok prodaja istoga ne krene, ali jebote tepeš da ne krepeš i onda si netko pumpa plaću, kao da je svaki dan jackpot.

 Lik je napravio aplikaciju koju za koju odmah stura može prodati za  najmanje 15ak milijardi dolara i ti se čudiš što ima bogovsku plaću?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice