SoundCloud se otkazima spasio samo privremeno

poruka: 5
|
čitano: 1.593
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SoundCloud se otkazima spasio samo privremeno".
14 godina
offline
SoundCloud se otkazima spasio samo privremeno
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SoundCloud se otkazima spasio samo privremeno

Meni ne zvuci bas odrzivo da jedna glazbena streaming platforma ima vise od 400 zaposlenika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: SoundCloud se otkazima spasio samo privremeno

Meni najbolja stranica za slušanje muzike, koristim često njihovu aplikaciju na smartphoneu za slušanje muzike. Ponekad nemam bas volju tražiti muziku na kompu pa stavljat na smartphone nego mi je jednostavnij eovako slušati kada nađem vrstu glazbe koja mi se sviđa :) 

 

Ima i youtube streamer za slušanje glazbe ali ovo mi je nekako bolje i praktičnije :) 

 

6 godina
protjeran
offline
SoundCloud se otkazima spasio samo privremeno

Ako propadnu, a to im se najavljuje, bit će veselo svima koji tamo drže svoje fileove, a to nisu samo pojedinci i bandovi, ima tu i još koječega...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SoundCloud se otkazima spasio samo privremeno
kerum kaže...

Meni ne zvuci bas odrzivo da jedna glazbena streaming platforma ima vise od 400 zaposlenika.

Nekako se nebih mogao načelno složiti sa takvim stavom, čisto iz razloga jer je to "CLOUD" u pitanju! 

Urvaram si da će cijela priča svršiti sa boljim svršetkom od recimo našeg Agrokora 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice