Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

poruka: 21
|
čitano: 3.925
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju".
15 godina
protjeran
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

Jos jedan razlog za sve paranoicare da napuste ovaj zli internet :P

Moj PC  
11 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

Treba poceti razvijati sve vise programa/alata kao sto su npr. TOR, I2P i slicno i napraviti ih maksimalno user friendly da bi sto vise korisnika ih pocelo svakodnevno koristiti pa se nek jeb* sa svojim nadzorom.

 

Sto je previse, previse je.

 
25 0 hvala 0
14 godina
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

Zbogom privatnosti {#} {#}

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb Hvala ili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2013 14:28 (xZero).
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju
nek špijuniraju.,ako će tako laške naći pedofile i ostale gamadi
 
3 16 hvala 0
13 godina
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

Pa kako je krenulo,za 5 god ni na WCu neću imati privatnos,a postojati će mogućnost pronalaska slika mog izmeta,ne mojom voljom,jebote.

Kao što je kolega iznad rekao,što je previše,previše je. Svašta si oni dopuštaju. Sad će netko ići na fejs prijatelju napisati u inbox ajmo orobit Konzum,nađemo se i pubu oko 7,popijemo pivu,pa ćemo lagano krenut.

Je,taman posla. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju
turbojc kaže...

Kao što je kolega iznad rekao,što je previše,previše je. Svašta si oni dopuštaju. Sad će netko ići na fejs prijatelju napisati u inbox ajmo orobit Konzum,nađemo se i pubu oko 7,popijemo pivu,pa ćemo lagano krenut.

Je,taman posla. 

 

Iznenadio bi se kakvih likova ima, neki bi skoro to u status napisali.

15 godina
neaktivan
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

ne zabrinjava me toliko to što oni to rade, jer siguran sam da su to radili i godinama prije i nekako sam to uzeo kao nužno zlo pri korištenju intereta koliko god mi se ne sviđalo to, ali ono što me zabrinjava je to javno otkrivanje takvih stvari. Ako takve stvari otkrivaju, pitanje je što tek onda u tajnosti rade i koliku količinu informacija imaju o svima nama, a da ne pričam o razno raznim scenarijima teorija zavjera.

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

Pa šta je tu čudno

AMERIČKA POLITIKA!!!

The Wicker Man
 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

Jadna je ta država kojoj je glavni prioritet špijuniranje građana. Mi koji smo živjeli u komunizmu znamo kako će to na kraju završit.

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
8 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju
Dr. Zoidberg kaže...
turbojc kaže...

Kao što je kolega iznad rekao,što je previše,previše je. Svašta si oni dopuštaju. Sad će netko ići na fejs prijatelju napisati u inbox ajmo orobit Konzum,nađemo se i pubu oko 7,popijemo pivu,pa ćemo lagano krenut.

Je,taman posla.

Iznenadio bi se kakvih likova ima, neki bi skoro to u status napisali.

  Istina, samo, valjda je najgluplje među kriminalcima moguće uloviti i klasičnim policijskim metodama?!

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2013 15:59 (Ivan(4)).
16 godina
offline
Re: Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju
spaws kaže...

ne zabrinjava me toliko to što oni to rade, jer siguran sam da su to radili i godinama prije i nekako sam to uzeo kao nužno zlo pri korištenju intereta koliko god mi se ne sviđalo to, ali ono što me zabrinjava je to javno otkrivanje takvih stvari. Ako takve stvari otkrivaju, pitanje je što tek onda u tajnosti rade i koliku količinu informacija imaju o svima nama, a da ne pričam o razno raznim scenarijima teorija zavjera.

Normalno da su to radili i prije,Izlanuo se no s ovakvim prisluškivanjem neče ulovit nikog sposobnijeg to sigurno njima mogu samo rep posolit.Takvi kriminalci su malo pametniji od njih, oni se znaju itekak zaštitit pa ti gledaš samo u čušpajz besmislenih podataka.{#}Nevinašce

 

E sad šta tek rade ako ovo spada pod normalno, a čuj rade sve i svašta to je odavno poznato kaj drugo. Nema granica sve za domovinu i zastavu, stvori problem ili kvazi prjetnju ili bezvezni cirkus da bi zaradio lovu to je zlatno pravilo.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
12 godina
neaktivan
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

Ko se ovo nastavi vise nece biti ni sigurno Google tražilicu koristit.

 

Iz radoznalosti ides trazit kako se obicne bombe prave, drugi dan ti kucaju na vrata da je u tvom gradu neko bombu bacio a ti si dan prije jedini iz tvog grada googlao o bombama.

Glup primijer ali ljudi svasta traze po netu a das te informacije paranoicnim pandurima i odmah postanes opasan po okolini.

 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju
Skunk kaže...

Ko se ovo nastavi vise nece biti ni sigurno Google tražilicu koristit.

 

Iz radoznalosti ides trazit kako se obicne bombe prave, drugi dan ti kucaju na vrata da je u tvom gradu neko bombu bacio a ti si dan prije jedini iz tvog grada googlao o bombama.

Glup primijer ali ljudi svasta traze po netu a das te informacije paranoicnim pandurima i odmah postanes opasan po okolini.

Ista stvar je prije navodno bila i s knjižnicama u Jamerici.

Neke knjige su jednostavno 'označene' i zna se tko ih je digao i čitao.

 

 

Something witty.
12 godina
protjeran
offline
Re: Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju
alexspalato kaže...
nek špijuniraju.,ako će tako laške naći pedofile i ostale gamadi

Tak mozes reci i "ajmo pogubiti nasumicno izabranih 100 000 ljudi, jbg bar dvoje od njih su kriminalci".

 

Ja ni na poslu sa kolegama ne dijelim neke privatne stvari jer smatram da ih se to ne tice, to je moj zivot, mi smo kolege i tu nas odnos staje.

Prijatelj je jedno, kolega s posla je drugo.

A da mi neki sugavi amer krelac cita mejlove da bi kao fol ulovio nekog pedofila, ajmo srat jos malo.

Ako oni moraju spijunirati g-mail da bi otkrili pedofile onda ja nabijem i njegovo obrazovanje i cjeli FBI. To su price za malu djecu.

 

13 godina
neaktivan
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

Mene ne zabrinjava što će mi netko čitati mailove... i tako sve što napišem u mailu, mogu napisati slobodno i na dopisnicu.

 

Više me zabrinjava kad FBI metode postanu dostupne oglašivačima! Pa kad napišem npr. supruzi u mailu da sam kupio detergent za rublje, za 10 minuta mi dođe reklama za Ariel:-(

I tako vidim po GMail sučelju tj. Googleu općenito da su reklame vrlo ciljane:-(

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

Mali ljudi robovi,oduvijek,i do uvijek,nažalost. Privatnosi,ni pet posto. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju
xZero kaže...

Zbogom privatnosti  {#}  {#}

  Zasto zbogom privatnosti? Email poruka je obicni tekst i svaki server preko kojega se ona salje moze vidjeti njezin sadrzaj. A osim toga ne moze se ni jamciti autenticnost poruke, tj. netko preko koga e-mail ide, moze poruku izmjeniti i poslati primatelju izmjenjenu verziju bez da itko primjeti.

 

Jedini nacin da osiguras privatnost i autenticnost poruke je da je enkriptiras i potpises. Uz pomoc alata GnuPG i Enigmail-a, dodatka za thunderbird, to se moze vrlo jednostavno napraviti.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju
tcaptain_soap_McTawish kaže...
xZero kaže...

Zbogom privatnosti  {#}  {#}

  Zasto zbogom privatnosti? Email poruka je obicni tekst i svaki server preko kojega se ona salje moze vidjeti njezin sadrzaj. A osim toga ne moze se ni jamciti autenticnost poruke, tj. netko preko koga e-mail ide, moze poruku izmjeniti i poslati primatelju izmjenjenu verziju bez da itko primjeti.

 

Jedini nacin da osiguras privatnost i autenticnost poruke je da je enkriptiras i potpises. Uz pomoc alata GnuPG i Enigmail-a, dodatka za thunderbird, to se moze vrlo jednostavno napraviti.

  Ameri su vec davno prije ogranicili duljinu keya za sifriranje, a danas sigurno u vrlo kratkom vremenu probijaju i 256 bitne. Slanje kriptanog maila je upravo signal da nesto smrdi. Ova vijest samo znaci da to vec rade.

Toliko o tome sto su neki Windowse nazivali malwareom, a ustvari MS ima direktivu to napravit. Kao i Google, proizvodjaci mobitela....

 

15 godina
neaktivan
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

Ko zeli biti siguran napravit ce neki svoj kod pod kojim ce se dopisivati (pravi primjer je ABBA)... A ima i drugih nacina za slanje poruka (kodiranje u sliku,khm..)

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Špijuniranje Gmaila prioritet FBI-ju

mislin da za 10 godina ljudi neće imat nikakvu privatnost......

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice