Stigao je iOS 11

poruka: 268
|
čitano: 68.545
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je iOS 11".
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
RiBoy kaže...

Na iPad mini 2 radi odlično, puno je brzi od 10.3.3! Zasad sve 5, bas sam zadovoljan, jedino još treba testirati kako će se baterija ponašati. 

Po meni je OK, nije bas ludilo al moze proc, ima tu trzavica i cukanja kroz cijeli OS al budu valjda to ispeglali s vremenom, ipak radi se o A7 čipu i to je uređaj koji je ono taman bio iznad praga da dobije iOS 11 kao i iPhone 5S sa istim čipom.

Air 2 na kojem sam prvom testirao, radi kao san, A8X i dalje odlicno radi svoj posao 

16 godina
offline
Stigao je iOS 11

I tako popusi aplikacija za citanje Mreze...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

dakle na 6+ vam radi ok što se brzine tiče?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
grzzi kaže...

dakle na 6+ vam radi ok što se brzine tiče?

Brzina i fluidnost, samo takvi, ma za 5+, osim onih Apss-a, sunce im njihovo 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...
grzzi kaže...

dakle na 6+ vam radi ok što se brzine tiče?

Brzina i fluidnost, samo takvi, ma za 5+, osim onih Apss-a, sunce im njihovo 

 

rekao bih cca 10-20% sporiji UI po ovom testu --- mislim da ću preskočiti za sad. 

s druge strane čini se da baterija drži nekih 5% bolje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 1:33 (grzzi).
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
@ATJLučko

Jel ti radi glazba, music app ?
Meni crasha.
7 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Nemogu jerovat.. napokon "apple topic" koji nije uništen komentarima hejtera. Napokon topic gdje mogu doć i pročitat informacije ljudi koje ta tema zanima.

Žalosno je da me ovak nešto tolko veseli.. moderatori bi trebali brisat svaki hejterski post, svaki post koji ne doprinosi temi.....ali redakciji se sviđa tona klikova tak da to dodatno i potenciraju, osobnim stavovima.

Ironično je da se Bug prvi svakom prilikom ruga ostalim novinarima koji se usude dotaknuti njihovu sferu (IT).

 

OK Malo sam zabrijo... sorry za OT 

 

I mene zanima taj Music app problem.. to mi djeluje ko jedini konkretni problem za sad. Inače uvijek bude nekih sitnih problema kod izlaska nove iOS verzije, pa Apple to rješi kroz par dana/tjedana.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 8:37 (Spem).
 
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Meni na iPad2 radi uredno,,  možda mrvicu sporije, al ništa strašno.... nova tipkovnica je odlična

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Meni music radi normalno. Valjda.
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
@Umbel

Šta znači normalno valjda ?
Kad uđeš u app, jel se ruši ili možeš normalno slušat glazbu ?
Koji iPhone ? Jel imaš mp3-ce pohranjene na uređaju ?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11

Koliko mi se cini, usporio mi je ipad Air 2, morao ukljuciti Reduce Motion opciju

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Spike1983 kaže...
RiBoy kaže...

Na iPad mini 2 radi odlično, puno je brzi od 10.3.3! Zasad sve 5, bas sam zadovoljan, jedino još treba testirati kako će se baterija ponašati. 

Po meni je OK, nije bas ludilo al moze proc, ima tu trzavica i cukanja kroz cijeli OS al budu valjda to ispeglali s vremenom, ipak radi se o A7 čipu i to je uređaj koji je ono taman bio iznad praga da dobije iOS 11 kao i iPhone 5S sa istim čipom.

Air 2 na kojem sam prvom testirao, radi kao san, A8X i dalje odlicno radi svoj posao 

 Slažem se, normalno da ima malih trzavica odnosno više delay-a bi rekao ali mi se bar na prvu čini da je nekako dosta brži nego šta je bio na 10-tki na kojoj je baš spor bio. Ovaj update je baš poboljšao funkcionalnost ipada, baš je gušt sada raditi na njemu, totalni mix ios i macos-a. Inače ni meni music app ne radi, ruši se  

13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Evo kolega Dead “samo za tvoje okice” 

Ovo je po mojem, gore nego da su djeca u vrtiću radila, moj skromni subjektivan dojam! 

BTW, osjeti se dosta fluidniji rad uopće sa stranicama otvorenim u Safari-u, samo pozitiva od dojma kojeg sam do sada stekao na iOS11! 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Spike1983 kaže...
RiBoy kaže...

Na iPad mini 2 radi odlično, puno je brzi od 10.3.3! Zasad sve 5, bas sam zadovoljan, jedino još treba testirati kako će se baterija ponašati. 

Po meni je OK, nije bas ludilo al moze proc, ima tu trzavica i cukanja kroz cijeli OS al budu valjda to ispeglali s vremenom, ipak radi se o A7 čipu i to je uređaj koji je ono taman bio iznad praga da dobije iOS 11 kao i iPhone 5S sa istim čipom.

Air 2 na kojem sam prvom testirao, radi kao san, A8X i dalje odlicno radi svoj posao 

 

Ja instalirAo na air 2 i ima trazavica u animacijama. 

A ios 11 mi je tak tak , svida mi se dock i files ali dizajn na nekim mjestima mi je bljuc truc...

 

a i trzanje na A8X mi je fascinatno, valjda bu se popravilo nekom nadogradnjom. Jos ak se baterija pogorsa nebum ga sigurno stavio na iphone..

13 godina
offline
Stigao je iOS 11

ah svatko ima svoje viđenje trzuckanja, štucanja itd... , ja ga moram bit iskren nisam vidio, OTA update, imam 14 appova na iPadu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Moje videnje trzavica je kad sve one animacije (izlazenja iz aplikacija itd) stekaju i to bas gadno. A kolko dugo traju animacije tesko je i skuzit razliku u brzini izmedu ios 10 i 11..

 

edit

cak i skrolanje lijevo desno na home screenovima zna zatrzat, nekuzim 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 10:20 (brada09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
To će Apple zakrpat brzo, btw calculator je fakat ružan :)
Na iPhone 6 malo laga, ali mob je star 3 godine sa gigom rama tako da ok
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Gogo222 kaže...
@ATJLučko

Jel ti radi glazba, music app ?
Meni crasha.

Glazbu nisam do sada probao, budem kasnije tijekom dana! 

 

BTW, danas sam malo pričao sa prijateljem via bt slušalica, ono što sam čuo je barem u pola bolje, sasvim sigurno kvaliteta zvuka “u slušalicama” je puno bolja! 

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Nešto malo čitam za music app i neki vele da je to izgleda povezano sa nedostupnošću iTunec i Music-a u Hrvatskoj. Nekaj su zbrljali u aplikaciji.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Pozdrav ekipa!

 

iPhone 7+ i iPad Air 2 ovdje.

 

iOS 11 za iPad odmah skinut i instaliran! Što se tiče performansi jako sam zadovoljan. Izgledom i ne baš nešto posebno, ali bitno da sve radi! Ima tu još dosta posla na podešavanju i ušminkavanju, neke su stvari još malo trzave i nedorađene. Ali radi!

 

S druge strane, iPhone je i dalje na čekanju, pogotovo zbog aplikacije Music (meni možda i najvažnija)! Čekam iOS 11.1

 

HP ProBook 4530s
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Music aplikacija radi ako se odjavite sa Apple računa. Čim se prijavite više ne radi.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Evo samo da prijavim da meni Music aplikacija radi normalno... iPhone 7plus.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Borostef kaže...
Evo samo da prijavim da meni Music aplikacija radi normalno... iPhone 7plus.

 Jel ti Apple račun hrvatski ili imaš neki drugi? Meni radi ako se odjavim sa Apple računa. Čim se prijavim ruši se.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 12:30 (ROADRUNNER).
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Racun je hrvatski, normalno sam prijavljen i radi normalno.
16 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Interesantno. 

 

Meni se ovo događa:

 

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Radi super.
15 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Radi super.
15 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Radi super.
15 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Radi super.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Meni isto music aplikacija radi normalno.

Ali appstore su bas zasrali, uzasno izgleda i nepisu osnovne imformacije kod updatea tipa kolika je velicina updejta itd..
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice