Stigao je iOS 11

poruka: 268
|
čitano: 68.556
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je iOS 11".
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Stvarno, jeli tko od vas pokrenuo " DARK MODE" na gadgetima ?! 

 

Ja jesam na iPhone-u, i izgleda stvarno zanimljivo, popeglano! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11

Ugasi wifi i Music app bi ti trebala raditi. Nakon toga slobodno upali wifi..

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 13:34 (nalaj).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
nalaj kaže...

Ugasi wifi i Music app bi ti trebala raditi. Nakon toga slobodno upali wifi..

 Da morao sam ugasiti WiFi i Mobile data. Onda radi. Izgleda da je to nešto vezano na Apple ID. Ali ako upalim WiFi nazad dok sam u aplikaciji odmah se sruši ponovo.

 

 

Edit. Našao sam zaobilazno rješnje. U postavkama pod Mobile data isključiti Mobile data za Music.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 14:00 (ROADRUNNER).
16 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Moj subjektivni dojam je da mi na iPhone 6 radi brže nego 10-ka (bar za sad). Kalkulator je definitivno ružan, kao i još neke sitnice, npr. ogromni natpis u mailu, porukama itd. Ok je da je naslov istaknut, ali ovo je ipak previše. Što se tiče aplikacije Files mogu reći da je bezveze, samo su sve datoteke sa iClouda i ostalih aplikacija na jednom mjestu - nadao sam se mogućnosti pristupa na ftp i mrežne shareove na lokalnoj mreži.

Nadam se jedino da će (ako ne prije bar sa prvim zakrpama) biti stabilniji nego 10-ka jer mi je dosta štekala. Nekih bitnih novih featurea nema što je i očekivano budući da se i nema puno što dodati.

 

Na iPadu nisam još isprobao, vidjet ću popodne kako se ponaša jer mi je po noći završio update. Zad mi se čini ok, no opet ništa revolucionarno. Za mene bi revolucija bila podrška za miša pa da bacim laptop

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Iz svega procitanog zakljucujem da cu se ja jos strpit sa prelaskom na ios11.
Neka oni to fino popeglaju pa cu onda apdejtat i bok.Imam 6S, jedino sto bi stvarno volio je da mi baterija traje dulje.

Inace preporucio bi svima da ipak kad radite ovako veci update, odradite ga preko itunesa, a ne preko OTA. Vec sam puno puta citao o popratnim nuspojavama kada se rade OTA updatei na ios uredjajima.

I da, moram i ja primjetit da su pisanja u temi normalna :)
PSN id: Diskach
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stigao je iOS 11

Ubi mi bateriju. iPhone 7+. Pola sata i ode 8-9% sa facebook aplikacijom i safarijem. I jos sam spustio svjetlinu ekrana na 60%

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Romano kaže...

Ubi mi bateriju. iPhone 7+. Pola sata i ode 8-9% sa facebook aplikacijom i safarijem. I jos sam spustio svjetlinu ekrana na 60%

I ja primjećujem na iPhoneu 7 kako baterija curi brže nego prije.

 

Možda ne bi bilo loše još jednom restartirati telefon da se sve "slegne". 

 

BTW... Jel tko vidio ovaj prijevod opisa ažuriranja?

Kakve su ovo nebuloze i preseravanja? Kakva "uronjenost", kakve PM (ne mislim na privatne poruke)?! 

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Okanite se orgigi FB appa, ja koristim friendly na iosu i FB lite na androidu i obje rade super. Zapravo su obje zamaskirani browseri koji pomocu neke sheme trose manje prometa i baterije (i to osjetno) rade brze, a jos je messenger "integriran", tj posto je to browser verzija fb-a, messanger je unutra po difoltu ;)
PSN id: Diskach
16 godina
offline
Stigao je iOS 11

Mislim da ce rijesiti ovo sa baterijom sa slijedecim hot fix azururanjem. I jos sam primjetio da se grije ko pegla. Ko da imam uzarenu ciglu u pantalonama :D kako kazu bosanci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Stigao je iOS 11
5S radi Ok.

Al slova u pozivima i porukama su mi postala preogromna, a u appstoreu moram sad upisivati pass umjesto otiska prsta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Meni na iphone 6 radi brutalno, konačno mogu palit internet bez da prethodno odem u postavke i mobilne podatke, skener otiska je duplo brzi i tocniji, jedino sto me zivcira je sto se ne moze wifi skroz ugasit a da ne odem u postavke ugasit...
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Nusuth kaže...
Radi super.

 I kako radi? Slabo ili super?

9 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...

Stvarno, jeli tko od vas pokrenuo " DARK MODE" na gadgetima ?! 

 

Ja jesam na iPhone-u, i izgleda stvarno zanimljivo, popeglano! 

 Smart Invert Colors izgleda super u settings meniju. Ali na safariju, youtubeu itd invertira slike (iako kaze da ne bi trebao) tako da nista od toga za sada. Night, dark mode treba da budi novi defualt za aplikacije, web stranice i sve ostalo. Ovo bjelo govno ubija oci navecer cak i ako koristis flux za tople boje.

10 godina
offline
Stigao je iOS 11

Meni na 6ici zapravo sve dosta dobro radi osim kamere. Kao da nekako puno više šteka dok vrtim brzo lijevo-desno. Nisam previše testirao,ali imam osjećaj da su nešto syebali. 

Ostatak mi je super, animacije su puno bolje i zanimljivije, čak mislim da mi i touch id bolje radi. Ali još uvijek ne kužim svrhu Filesa hah..

Battlelog: Ratkapa16
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Gago4 kaže...

Meni na 6ici zapravo sve dosta dobro radi osim kamere. Kao da nekako puno više šteka dok vrtim brzo lijevo-desno. Nisam previše testirao,ali imam osjećaj da su nešto syebali. 

Ostatak mi je super, animacije su puno bolje i zanimljivije, čak mislim da mi i touch id bolje radi. Ali još uvijek ne kužim svrhu Filesa hah..

 

pa Files je jedina koknkretna novost na ios11. nema vise zongliranja sa appovima tipa documents.. cak su je dobro i izveli pa ti tamo prikazuje i sve fajlove u takvim appovima (documents/google drive/icloud drive/boxnet itd)

 

 

nisam jos probao na iphoneu al pretopstavljam da je ista stvar ko na ipadu (sto se tice Files aplikacije)

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 9:53 (brada09).
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Ok možeš gasiti net, ali zašto bi to radio? Imaš tako tanak budžet ili se bojiš praćenja???
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
@Gago4

Ne kužim, za kameru šta to vrtiš lijevo desno ?
9 godina
offline
Stigao je iOS 11

evo, savrseni ios ubijes jednim linkom :)

ajd nek neko proba pa nek javi jel stvarno :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Jednim linkom?
Jesi ti pogledao video i vidio o cemu se radi?
9 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Umbel kaže...
Jednim linkom?
Jesi ti pogledao video i vidio o cemu se radi?

 ne. cijelo vrijeme cekam tebe da mi objasnis

13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Za sve one kojim će možda nedaj Bože jednom zatrebati, a nisu znali kako se okoristiti tom mogućnosti 

 

LINK; https://www.macrumors.com/how-to/emergency-sos-iphone-ios-11/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
digitall kaže...

evo, savrseni ios ubijes jednim linkom :)

ajd nek neko proba pa nek javi jel stvarno :)

 Koja budala ovo uopće radi? Ako i radi onda je budala i zaslužuje da mu se ne samo software sruši nego da mu krepa iPhone i ode po novi.

8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
digitall kaže...
Umbel kaže...
Jednim linkom?
Jesi ti pogledao video i vidio o cemu se radi?

 ne. cijelo vrijeme cekam tebe da mi objasnis

 Evo, da ti objasnim.

Odi u Linux temu i napisi da si otkrio rm -rf na super sigurnom linuxu

Mozes i microsoftu pisati za format c: /fs:ntfs

Eto, u tom rangu ti je link, ili jos glupljem.

Kad bolje razmislim, nije link glup, nego onaj kog napali

 

9 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Umbel kaže...
digitall kaže...
Umbel kaže...
Jednim linkom?
Jesi ti pogledao video i vidio o cemu se radi?

 ne. cijelo vrijeme cekam tebe da mi objasnis

 Evo, da ti objasnim.

Odi u Linux temu i napisi da si otkrio rm -rf na super sigurnom linuxu

Mozes i microsoftu pisati za format c: /fs:ntfs

Eto, u tom rangu ti je link, ili jos glupljem.

Kad bolje razmislim, nije link glup, nego onaj kog napali

 

ma to te ja pitam!

nikako da te docekam da objasnis..

e sad mogu mirno spavat

6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

pozdrav svima,

ažurirao sam iphone 6s na iOS11 i za sada sam primjetio ove bugove;

-aplikacija Music se ruši kao i većini ovdje, osim kada se isključi wifi i mobilni podaci, radi kada se u mobilnim podacima ukjuči iTunes Store a isključi Music i zatim ugasi wifi-tada radi (čudno)

-3D touch prozor za pojedini app se ne otvara glatko kao u iOS10 već trzavo

-widget za omiljene brojeve kada se pojavi na trenutak "se osvježi/zatitra" (ne znam kako objasniti)

-aplikacija vrijeme u widgetu i u samoj aplikaciji ne prikazuje isto vrijeme (čudno)

-App store mi je bez veze (subjektivni dojam)

 

Za sada toliko

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

meni je nakon par sati koristenja ipad aira 2 prestale stekat animacije i sad je to recimo jednako glatko/brzo ko na ios 10.

ali i dalje se nisam privikao na promjenu u dizajnu koji mi je i dalje ruzan, ko i novi app store. 

 

iphone drzim zasad i dalje na ios 10, to mi je puno bitnije da radi ko urica, ipad mi je vise za zaebanciju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Zar nitko na ovom forumu nema svoju "Listu želja" u AppStore-u?!?! 

 

Zar jedinom meni fali to što je više nemam na iPhone-u sa iOS-om11 ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Stigao je iOS 11

Updateao sam isti dan iphone 6s na ios 11 i prvih dan ,dva sam imao brze praznjenje baterije sada se to stabiliziralo.

znaci svjetlina na ~40%,sve obavijesti upaljene.

sve radi okej ,jedino sto su mi maknuli neke 3d touch opcije koje sam koristio.

 I jos uvijek imam nekih 30-ak posto.

Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.[121119962015]
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 22:44 (res03pem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

ja sam se vratio na iOS 10.3.3 i sve radi kao urica

pričekati ću maaaaaloo sa iOS 11

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Stigao je iOS 11

Meni Music app radi normalno... radio sam restore.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice