Stigao je iOS 11

poruka: 268
|
čitano: 68.637
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je iOS 11".
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

ma jok.istog trena mi se "zatvori" tj pokaze se krug onaj dolje

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Znaci da ne mrdam sa 10

www.oklop.me
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Sinoć stavio na ipad mini 4 iOS 11.0.3 i za sada OK, vidi se da je potrebno malo ispolirati, ali nema bugova kao kod iphone 6s

nije mi jasno da ne mogu napraviti app store da se "glatko" skrola a ne da zastackuje kada lagano skrolaš

iskreno očekivao sam više od apple-a i iOS 11, a sve to iz razloga prijašnjeg iskustva kad bi stavljao update i sve je bilo pic-pic

uglavnom strpljenja ali da su podbacili - JESU

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Duje13 kaže...

Sinoć stavio na ipad mini 4 iOS 11.0.3 i za sada OK, vidi se da je potrebno malo ispolirati, ali nema bugova kao kod iphone 6s

nije mi jasno da ne mogu napraviti app store da se "glatko" skrola a ne da zastackuje kada lagano skrolaš

iskreno očekivao sam više od apple-a i iOS 11, a sve to iz razloga prijašnjeg iskustva kad bi stavljao update i sve je bilo pic-pic

uglavnom strpljenja ali da su podbacili - JESU

 ooo, ali je zato ARkit čisto oduševljenje. Probao sam onu ikeinu aplikaciju i išao nabacati par komada namještaja, potom se prošećem hodnikom, odem 50 metara van i vratim se u sobu, oni na istoj poziciji u cm, sve prikazuje kao da je zbilja tu. Tehnologija je tu, jedva čekam vidjeti što će developeri sve smisliti.

Ja rekoh
15 godina
online
Stigao je iOS 11

Meni se i dalje ipad air smrzava kod povlačenja slideout panela. Već dvaput mi se smrznuo cijeli iOS da sam morao hard reset raditi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Stigao je iOS 11

Meni se Air ne smrzava ali je spor, u nekim stvarima i više od iOS 10...

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Stigao je iOS 11
Syke kaže...

Meni se Air ne smrzava ali je spor, u nekim stvarima i više od iOS 10...

Ma inače se ne smrzava. Samo kad 20ak puta slide out panel klikam simo tamo za probu. Već dvaput mi se dogodilo.

I da, čini se mrvicu tromiji, a ništa od funkcionalnosti što bi bilo korisno. Tipični Appleov bullshit.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Stigao je iOS 11

Tezak je dosta iOS 11, dojma sam da je dosta teza ova iPad verzija..

 

Novi iPad Pro radi kao sat, dok recimo iPad 5 ipak nije toliko brz.. mogu misliti kako to izgleda na starijim modelima s manje rama..

 

Na iPhoneu 6s radi solidno, tu i tamo ima bugova po appovima.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Treba još polirati iOS, ima OK stvar ali da su sfušali-sfušali su

dodatak - izgleda da će sa iOS 11.1 konačno srediti 3d touch

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 10:34 (Duje13).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Za sve dobre ljudove koje to zanima 

 

LINK; http://imagazin.hr/20-skrivenih-funkcija-u-ios-u-11/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Bitanga kaže...

Ma inače se ne smrzava. Samo kad 20ak puta slide out panel klikam simo tamo za probu. Već dvaput mi se dogodilo.

I da, čini se mrvicu tromiji, a ništa od funkcionalnosti što bi bilo korisno. Tipični Appleov bullshit.

 File manager?

Ja rekoh
15 godina
online
Re: Stigao je iOS 11
Feudalac kaže...
Bitanga kaže...

Ma inače se ne smrzava. Samo kad 20ak puta slide out panel klikam simo tamo za probu. Već dvaput mi se dogodilo.

I da, čini se mrvicu tromiji, a ništa od funkcionalnosti što bi bilo korisno. Tipični Appleov bullshit.

 File manager?

 

Šta file manager?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Funkcionalnost koja bi bila korisna?
Ja rekoh
15 godina
online
Re: Stigao je iOS 11
Feudalac kaže...
Funkcionalnost koja bi bila korisna?

 

Ne znam, nije mi nikad trebalo na iPadu. Navikao sam se da toga nema tako da sad ne vidim neku korist od toga. A i taj File Manager je sprdačina.

Ni blizu onih na androidu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 13:58 (Bitanga).
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

 

još jedan dokaz da je ovo najbagovitiji ios do sada

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

stavio ios11 na SE. radi bolje neg na ipad air2 , ne laga nakon prvih pol sata (barem meni).

malo sokiran bugovima al ajde. najgori bug je crashanje music app sve dok se ne primijeni country to usa i onda se moze natrag vratiti na croatia. dotad nisam uspio ni jednom uspjesno ostat u aplikaciji. fail teski posto mi mob 50% vremena sluzi za mjuzu.

 

baterija krace traje definitivno, nadam se da ce se to ispravit.

 

i btw kad smo kod Files app - pa kakva je to jad i bijeda, nemozes ni folder napraviti. ispada to je to app koji samo povezuje icloud/box/gdrive itd.. nek me netko ispravi ako sam nesto tu propustio

 

 

velike sanse da je ovo moj zadnji iphone  al fakat mi je tesko s androidom pored mac-a i ipad-a 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 20:32 (brada09).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
brada09 kaže...

stavio ios11 na SE. radi bolje neg na ipad air2 , ne laga nakon prvih pol sata (barem meni).

malo sokiran bugovima al ajde. najgori bug je crashanje music app sve dok se ne primijeni country to usa i onda se moze natrag vratiti na croatia. dotad nisam uspio ni jednom uspjesno ostat u aplikaciji. fail teski posto mi mob 50% vremena sluzi za mjuzu.

 

baterija krace traje definitivno, nadam se da ce se to ispravit.

 

i btw kad smo kod Files app - pa kakva je to jad i bijeda, nemozes ni folder napraviti. ispada to je to app koji samo povezuje icloud/box/gdrive itd.. nek me netko ispravi ako sam nesto tu propustio

 

 

velike sanse da je ovo moj zadnji iphone  al fakat mi je tesko s androidom pored mac-a i ipad-a 

Upamti moj komentar za iduću godinu, kada izađu nove generacije Apple iPhone-a, uvjeren sam da ćeš vrlo lako i rado ostati u jatu, sa komplet Apple gadgetima !!!! 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...
brada09 kaže...

stavio ios11 na SE. radi bolje neg na ipad air2 , ne laga nakon prvih pol sata (barem meni).

malo sokiran bugovima al ajde. najgori bug je crashanje music app sve dok se ne primijeni country to usa i onda se moze natrag vratiti na croatia. dotad nisam uspio ni jednom uspjesno ostat u aplikaciji. fail teski posto mi mob 50% vremena sluzi za mjuzu.

 

baterija krace traje definitivno, nadam se da ce se to ispravit.

 

i btw kad smo kod Files app - pa kakva je to jad i bijeda, nemozes ni folder napraviti. ispada to je to app koji samo povezuje icloud/box/gdrive itd.. nek me netko ispravi ako sam nesto tu propustio

 

 

velike sanse da je ovo moj zadnji iphone  al fakat mi je tesko s androidom pored mac-a i ipad-a 

Upamti moj komentar za iduću godinu, kada izađu nove generacije Apple iPhone-a, uvjeren sam da ćeš vrlo lako i rado ostati u jatu, sa komplet Apple gadgetima !!!! 

 

 

nemam ja problem s iphonom hardverski, vec softverski. oni vise neznaju ispolirat taj softver kolko ja vidim, il im to vise nije prioritet.

hardverski i ovaj SE koji imam je stvarno dosta jak al sta mi to znaci kad je softver u kurcu.

 

velim, imam macbook pro, mac mini, ipad i stvarno mi nije zgodno prelazit al ak malo ne krenu polirat taj softver, mislim da cu morati.

 

 

14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Sad mi je mobitel poceo ostavljat lockscreen nonstop upaljen.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Kill Frenzy kaže...

Sad mi je mobitel poceo ostavljat lockscreen nonstop upaljen.

WTF  ?!?! 

 

Daj uradi kakav SS kada se to dogodi, odnosno što je, baš da vidim?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

kako da ti to slikam.jednostavno mobitel nonstop ostane upaljen tj ekran svijetli na lockscreenu.ne ugasi se nakon par sekundi kako to inace radi.cca svaki drugi  put se to dogodi

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Kill Frenzy kaže...

kako da ti to slikam.jednostavno mobitel nonstop ostane upaljen tj ekran svijetli na lockscreenu.ne ugasi se nakon par sekundi kako to inace radi.cca svaki drugi  put se to dogodi

Na koliko ti je podešen da se gasi sam od sebe?! 

 

Možda ti je tamo nešto pošemereno ?! Tamo pod "Automatsko zaključavanje"?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Ma no. Nekad se ugasi nekad ne. 

Ako ti je telefon zakljucan i ekran ugasen. Ides provjerit npr koliko ima sati. Stisnes power tipku. Ekran se upali ne i otkljuca. Ostavis mob na stol i on svjetli do besvjesti

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 0:17 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Kill Frenzy kaže...

kako da ti to slikam.jednostavno mobitel nonstop ostane upaljen tj ekran svijetli na lockscreenu.ne ugasi se nakon par sekundi kako to inace radi.cca svaki drugi  put se to dogodi

 lol, šta je ovo, svaki dan novi bug na iOS-u. 10 je bio užas, a koliko čitam ovdje, 11 je nadmašio sva očekivanja

 

Možeš snimiti eventualno, ako imaš drugi mob ili kakvu kameru, za ove nevjerne

14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Meni je ip6s radio na desetki kao podmazan. Nikad nikakvih problema. Ovo sada je jako jako lose. Od kako ja koristim iphone definitvno najgori os. Kako im se ovo dogodilo stvarno neznam ali su sjebali stvar zestoko

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

slažem se

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Hey siri sad uopce ne radi.proradila je tek nakon restarta telefona

 

i zasto nakon svakog retarta pali bluetooth?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 13:32 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Možda ga nisi ugasio u postavkama? Preko cc se samo privremeno odspoji
Ja rekoh
11 godina
offline
Stigao je iOS 11

Evo i mene nažalost na iOS 11.0.3 (iPhone 7 Plus). Kažem nažalost jer sam izbjegavao maksimalno napraviti update makar do 11.1 ali sam u međuvremenu dobio Watch koji se nije htio povezati sa iPhonom jer nije na najnovijoj verziji .

Par stvari koje sam uočio a da me smetaju:

    - standardni lag kod korištenja 3d touch-a koji stvarno iritira

    - baterija je pala poprilično (prije sam ga punio svaka 2 dana, a sad negdje navečer oko ponoć bude oko 30% s time da je aktivan od 6:30 ujutro), u brojaka to bi bilo negdje onog "Pripravnog stanja" oko 6:30 sati do 7, dok je prije uredno bilo 8 ili čak i 9 sati

    - zna mi se desiti da kad je ekran zaključan ne reagira na home niti lock tipku, jednostavno ga ne mogu na par sekundi otključati tj. upaliti zaslon (ovo mi je defnitivno najgori bug)

    - zna se desiti da aplikacija ostane nekako zamrznuta, ikona bude onako blijeda (kao kad se tek klinkne na nju) i jednostavno tako ostane

    - kamera kao da se usporila isto, kod nekih slika veće rezolucije zna mi se vrititi onako onaj kružić za slikanje dok sprema fotku (što prije na iOS10 nisam nikada primjetio)

    - općenito su malo animacije usporene

 

Generalno ne mogu reći da sam razočaran, ali da je moglo to bolje biti je. Lijepo to sve izgleda pogotovo mi je zgodan kontrolni centar ali osim toga ništa specijalno nisu promijenili, osim ovih mana gore jel 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Uf dobro da nisam updateao.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice