Stigao je iOS 11

poruka: 268
|
čitano: 68.541
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je iOS 11".
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Obzirom sam na YT-u vidio kako su izašle verzije 4, vjerojatno i 5 Beta verzije iOS-a 11.1, koji se postavlja kao riješene problema koji su se ukazali, pitam onako glasno, može li se očekivati iOS11.1 prije 31 listopada ove godine, neko konkretno razmišljanje ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

hm teško, ali bilo bi poželjno da izbace 11.1 što prije jer ovo je sprdačina

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

neznam koji im je vrag više, sto ne zaposle ljude koji znaju radit svoj posao da ispeglaju taj iOS kak spada...

nebitno koji iUređaj imas, imat ces problema na iOS 11, sramota za kompaniju koja toliko para zgrće i tako skupe proizvode ima.

 

btw da, 11.1 beta 5 je aktualna, nezna se kad ce GM, mozda 03.11. kad iPhone X krece u prodaju u US, tj. iduci petak

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11

 Kako kalkulator uspiju sjebati??

Pali su niže nego prijašnje verzije androida sa ovim iOS-om.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
7 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

katastrofa, mrzim taj ios11.

 

uvijek mi neki vrag neda mira i nakraju uvijek updejtam. ajde mac-ove drzim na el capitanu , tu nema sanse da predem na sierru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
brada09 kaže...

katastrofa, mrzim taj ios11.

 

uvijek mi neki vrag neda mira i nakraju uvijek updejtam. ajde mac-ove drzim na el capitanu , tu nema sanse da predem na sierru.

 Zaš ne na Sierru?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
12 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
ja sam si stavio ios 11.1 beta 4 (ip7+) fixan je 3D tač lag i dosta toga, samo sto me baterija jos zeza...sve u svemu bolje staviti betu 4 nego biti na sluzbenoj 11ici
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

kako staviti betu?

 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
EZY-E kaže...
brada09 kaže...

katastrofa, mrzim taj ios11.

 

uvijek mi neki vrag neda mira i nakraju uvijek updejtam. ajde mac-ove drzim na el capitanu , tu nema sanse da predem na sierru.

 Zaš ne na Sierru?

 

ajmo prvi razlog- makli remaining battery time, dosta? 

14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Uvijek kad bi me ljudi pitali zasto uzimam iphone moj odgovor bi bio operativni sustav. Mozda ima telefona i sa boljom kamerom ili baterijom ali ios je taj koji je po mom davao prednost. Sada to vise nije tako. Kolicina bugova je ohromna. Zadnji bug je da kad slusam glazbu dok je mobitel zakljucan i na plejeru na lockscreenu ne pokazuje tocno koja je minuta pjesme tj stoji na pocetku dok pjesma ide. Da ne spominjem mali milion puta kada stavlja slova preko slova u osu. Uz naravno stvari koje sam ranije naveo

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.10.2017 14:58 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Stigao je iOS 11

Ovo je miljama ispred androida ...

 
0 2 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

stavio sam ios 11.0.3 na iphone 5s od kćeri i za sada je OK, music app se otvara i radi (čudo jedno

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

ja si uzimam ovaj tjedan android (navjerojatnije s7, cijena mu je trenutno iznimno pristupacna a oneplus mi je preveliki telefon). u planu mi je koristit tjedan dva pa se odlucit dal mijenjat ili ne. 

 

razlog- bugovi na ios 11 koji su mi upropastili skroz iskustvo koristenja iphone se. dnevno ga barem jednom restartam.

 

popis bugova koji su se meni javljali:

-crashanje music app koji se ajmo rec cak i jednostavno rijesava promjenom regije pa se opet moze vratit nazad, otad mi se vise nije javilo

-nema animacije uzimanja screenshota pa neznas jel napravio screenshot il ne (restart rjesava)

-kod uzimanja screenshota i koristenja markup tools , znaci oni markeri i olovke, zaokruzim nesto na screenshotu i to odma posaljem na viber i skuzim da je poslao praznu bijelu sliku sa samo tim markerom

-u aplikaciji za trcanje odkad sam updejtao na ios 11, svakih km se mjuza utisa ali nema glasa koji ti govori pace, kilometrazu i vrijeme

-baterija koja je bila iznad prosjecna je sada samo prosjecna

 

vjerojatno ima jos pokoji kojeg se nemogu sjetit

 

 

jedino sto ne mogu rec da se usporilo sucelje. nakon onih inicijalnih sat vremena dok se sve ne poslozi nakon updejtanja cak bi rekao da je i brzi nego na 10, iako i dalje ima drop frejmova sto je suludo s obzirom na A9 chip.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Zanimljivo, čak nadasve zanimljivo ?!?! 

Još nije stigao niti iOS 11.1, a na putu je i iOS 11.2 ?!?! 

Utvaram si da će sutra 31 listopada stignuti "jedinica! 

 

LINK; 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

meni se isto nekak cini da bi mogla danas u 19h past 11.1 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Stigao 11.1. Nema vise 3d tac laga i mob se cini dosta brzi

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Ne znam sta bi rekao na ovo. Tuga cemer i jad

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 21:00 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Stigao je iOS 11

koristim ios 11.2 beta 1 i mogu rec da puno bolje radi od 11.1(GM), dosta toga su "fixali"..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

nek fixaju oni sebe a ja prelazim na android 

 

meni je tragicno da na verziji 11.1 bude ikoji bug...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Kill Frenzy kaže...

Ne znam sta bi rekao na ovo. Tuga cemer i jad

 Šta tu ne valja?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Nema gornjeg bara

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Stavio 11.1, nema 3D trzanja, music app radi kao i sve ostale aplikacije
Baterija se brzo troši, mada na iphone 5s nije takav slučaj
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Stavio 11.1, nema 3D trzanja, music app radi kao i sve ostale aplikacije
Baterija se brzo troši, mada na iphone 5s nije takav slučaj
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Music app se i dalje ruši 11.1 iPhone SE i 6
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

samo da javim nakon koristenja samsunga s7 nesto manje od dana ni tu mi se ne cini bas super situacija, pricekat cu jos tjedan dana druzenja prije nego se opet mozda vratim na iphone.

 

ja nekuzim kaj sam ja tako izbirljiv korisnik il kaj  

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
brada09 kaže...

samo da javim nakon koristenja samsunga s7 nesto manje od dana ni tu mi se ne cini bas super situacija, pricekat cu jos tjedan dana druzenja prije nego se opet mozda vratim na iphone.

 

ja nekuzim kaj sam ja tako izbirljiv korisnik il kaj  

 

Bolje se navikni na android, jer neće iphone još dugo s ovakvim gluparijama kakve rade :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Bitanga kaže...
brada09 kaže...

samo da javim nakon koristenja samsunga s7 nesto manje od dana ni tu mi se ne cini bas super situacija, pricekat cu jos tjedan dana druzenja prije nego se opet mozda vratim na iphone.

 

ja nekuzim kaj sam ja tako izbirljiv korisnik il kaj  

 

Bolje se navikni na android, jer neće iphone još dugo s ovakvim gluparijama kakve rade :-)

 

ma ne bojim se ja da ce iphone propast hahaha, ali volio bi da se obje platforme malo "prime posla"..

 

i btw meni fakat nije jasno da jedan S7 ima tako losu selfie kameru, nije da cu je ja koristit nes previse al te kamere na tom S7 bi trebale bit kao glavni fičr a ono puno losija nego ova moja jadna 1.2mpx na iphoneu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice