Stigao je iOS 11

poruka: 268
|
čitano: 68.553
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je iOS 11".
12 godina
offline
Stigao je iOS 11

Bas sam te cekao da se javis.. ja san presao s S7 na iP6s, cinjenica je da je iPhone uređaj koji radi glađe..

 

S7 ima bolju straznju kameru, ali prednja je uzasna sa tim featureom peglanja da mi se zgadi cim vidim takvu sliku..

 

Realno, Apple sve losije i losije iOS verzije izbacuje sto se tice stabilnosti, ali jos uvijek je to daleko fluidnije od Samsunga.. OP je tu najjaci trenutno cini mi se..

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
assassin.st kaže...

Bas sam te cekao da se javis.. ja san presao s S7 na iP6s, cinjenica je da je iPhone uređaj koji radi glađe..

 

S7 ima bolju straznju kameru, ali prednja je uzasna sa tim featureom peglanja da mi se zgadi cim vidim takvu sliku..

 

Realno, Apple sve losije i losije iOS verzije izbacuje sto se tice stabilnosti, ali jos uvijek je to daleko fluidnije od Samsunga.. OP je tu najjaci trenutno cini mi se..

 

Pa to se vrlo lako ugasi, i front kamera je vrhunska.

Samo što iphone useri nisu navikli na opcije :-)

Osim toga, selphie, c'mon.

 

I ne znam o čemu pričate, moj Note 8 je fluidniji od bilo kojeg iPhonea, a i bogami košta puno manje :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2017 13:53 (Bitanga).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Ako cemo iskreno ovaj s7 zapinje po sucelju , ne konstantno al dovoljno da se bas primjeti. Mislio sam da to vise nema na androidu al nisam racunao na samsungovu mogucnost usporavanja sucelja. T comov bloatwear me nije iznenadio al dobro nije nista strasno.

Nije uopce stvar u opcijama kamere nego ta prednja nemre fokusirat! Ko da ima fiksni fokus pa ako slikas s neke idealne udaljenosti faca ti nece ispast mutna. Pozadina je zacudo uvijek ostra lol.

Notification bar mi je katastrofa, svako govno se tamo smjesti a ja tam zelim samo vidjet poruke/propustene pozive i takve stvari koje su mi bitne. Netreba mi obavjest da sam napravio screenshot, nemam pamcenje zlatne ribice.
Skrolanje po webu mi je nekako neresponzivno ko da kasni za prstom, jel to neka latencija generalno il sam na samsungu?
Ima tu jos dosta iritantnih stvari al dobro sam sam si kriv :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Stigao je iOS11.1.1, narode navali, sigurno ima koji dobar opet ispravak, makar za bakteriju !!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Bitanga kaže...

 

I ne znam o čemu pričate, moj Note 8 je fluidniji od bilo kojeg iPhonea, a i bogami košta puno manje :-)

 Vezano za cijenu, ova stranica kaže drugačije.

https://www.cnet.com/products/samsung-galaxy-note-8/review/

Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Feudalac kaže...
Bitanga kaže...

 

I ne znam o čemu pričate, moj Note 8 je fluidniji od bilo kojeg iPhonea, a i bogami košta puno manje :-)

 Vezano za cijenu, ova stranica kaže drugačije.

https://www.cnet.com/products/samsung-galaxy-note-8/review/

 

Što točno kaže drugačije? Cijenom je Note 8 trenutno skoro isti kao i iPhone 8+. iPhone X je bolesno skuplji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2017 19:55 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Bitanga kaže...
Feudalac kaže...
Bitanga kaže...

 

I ne znam o čemu pričate, moj Note 8 je fluidniji od bilo kojeg iPhonea, a i bogami košta puno manje :-)

 Vezano za cijenu, ova stranica kaže drugačije.

https://www.cnet.com/products/samsung-galaxy-note-8/review/

 

Što točno kaže drugačije? Cijenom je Note 8 trenutno skoro isti kao i iPhone 8+. iPhone X je bolesno skuplji.

 Vidi boldano

Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Feudalac kaže...
Bitanga kaže...
Feudalac kaže...
Bitanga kaže...

 

I ne znam o čemu pričate, moj Note 8 je fluidniji od bilo kojeg iPhonea, a i bogami košta puno manje :-)

 Vezano za cijenu, ova stranica kaže drugačije.

https://www.cnet.com/products/samsung-galaxy-note-8/review/

 

Što točno kaže drugačije? Cijenom je Note 8 trenutno skoro isti kao i iPhone 8+. iPhone X je bolesno skuplji.

 Vidi boldano

 

Ok, krivo sam se izrazio, mislio sam na zadnju generaciju iPhonea. Znam pogledati cijene na netu i usporedit ih bez članaka na netu :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Imam 7plus, i od 10.3.3 na dalje, odn. od os 11, baterija je katastrofa. A povratka nema.
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11

Pitanje za one koji imaju iPad mini 4, izgleda da minske igrice same instaliraju prilikom update

naime kod updatea na iOS11 instalirao se i Minecraft a sada kod iOS11.1 neka igra cudna

je li netko imao nešto slično.

14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Aj nek netko javi kad se skuliraju s tim iosom i srede bateriju i ostalo na nivo ios 10 (ako uopće).

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Neznam što je novoga, ali stigao je iOS11.1.2, pa da vidimo što je novoga 

 

Edit; vidim da je primarno usmjeren na iPX, no možda u toliko malo nadogradnje ima nešto ja za ostatak ekipe?! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 0:29 (ATJLučko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...

Neznam što je novoga, ali stigao je iOS11.1.2, pa da vidimo što je novoga 

 

Edit; vidim da je primarno usmjeren na iPX, no možda u toliko malo nadogradnje ima nešto ja za ostatak ekipe?! 

 To neke nightly builds? Svaka dva dana novi iOS, to već debelo prelazi granice dobre softverske podrške i ulazi u domenu "nismo sposobni napraviti kvalitetan i stabilan softver pa svaki dan drkamo po njemu po malo".

 

Btw, ako koristim iP7, šta me zaboli šta ima u tom updateu za iPX? Ne kužim koja im je to fora... Zanima me čemu služi update na mom mobitelu, a ne nekom desetom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 8:15 (Mirko935).
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

malo su se pogubili u svim tim nadogradnjama, svaki tjedan novi soft u kojem se neki klinac ispravlja a ne nadograđuje.

i bas to, ako je izasao update za X model, neka ga vide samo oni koji imaju X model a ne da svi imaju taj update od ajfona 5S do iPada Pro, ono cemu to?? 

 

sa 11.2 apdejtom valjda stize poboljsanje baterije, tako su barem naveli beta testeri

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Spike1983 kaže...

malo su se pogubili u svim tim nadogradnjama, svaki tjedan novi soft u kojem se neki klinac ispravlja a ne nadograđuje.

i bas to, ako je izasao update za X model, neka ga vide samo oni koji imaju X model a ne da svi imaju taj update od ajfona 5S do iPada Pro, ono cemu to?? 

 

sa 11.2 apdejtom valjda stize poboljsanje baterije, tako su barem naveli beta testeri

 Moguće da je jeftina marketinška fora. Da ti stalno priča o tome kako se sve nešto kakti poboljšava na najnovijem i najskupljem uređaju pa poželiš imati taj, a ne staru krntiju koja te prca updateima koji ti ništa ne donose.

15 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Spike1983 kaže...

malo su se pogubili u svim tim nadogradnjama, svaki tjedan novi soft u kojem se neki klinac ispravlja a ne nadograđuje.

i bas to, ako je izasao update za X model, neka ga vide samo oni koji imaju X model a ne da svi imaju taj update od ajfona 5S do iPada Pro, ono cemu to?? 

 

sa 11.2 apdejtom valjda stize poboljsanje baterije, tako su barem naveli beta testeri

 

Kupi si onda android koji ima updejte samo za tvoj uređaj :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Izašao je iOS11.2, a da vidimo koliko je popravio situaciju ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...

Izašao je iOS11.2, a da vidimo koliko je popravio situaciju ?! 

Opet? Koji je to update od izlaska prve verzije prije 2 mjeseca, cca četrnaesti? Baš bi mogli oni malo sjesti, skoncentrirati se, napraviti kako treba i onda pustiti u javnost. Ova hrpa stalnih updatea i hrpa problema i bugova stvarno ne izgleda ozbiljno s njihove strane.

13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...

Izašao je iOS11.2, a da vidimo koliko je popravio situaciju ?! 

Opet? Koji je to update od izlaska prve verzije prije 2 mjeseca, cca četrnaesti? Baš bi mogli oni malo sjesti, skoncentrirati se, napraviti kako treba i onda pustiti u javnost. Ova hrpa stalnih updatea i hrpa problema i bugova stvarno ne izgleda ozbiljno s njihove strane.

A zašto opet, si ti kolega toliko, hmmmmmm, pre ciničan?! 

 

U nekom realnom razmjeru, svaki XX.Y update je veći bitniji ispravak, zar ne?! 

A do sada su bili od iOS11 slijedili 11.0.1, 11.0.2, 11.0.3, 11.1, 11.1.1, 11.1.2 i čini mi se 11.1.3 prije ovog 11.2. 

Ako izuzmemo 11.1 između 11.0 i 11.2 ostalo ti je stvarno 6 manjih nadogradnji, što je ipak u tako kratkom vremenskom periodu, malo roo much, što je je! 

 

Da sada ja budem malo "zloban", pitam se onako odokativno, koliko će dana trebati da iskoči iOS11.2.1 a prije recimo iOS11.3 ?! 

Hoće li iOS11.3 doći najranije u veljači 2018 godine?! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...

A zašto opet, si ti kolega toliko, hmmmmmm, pre ciničan?! 

 

U nekom realnom razmjeru, svaki XX.Y update je veći bitniji ispravak, zar ne?! 

A do sada su bili od iOS11 slijedili 11.0.1, 11.0.2, 11.0.3, 11.1, 11.1.1, 11.1.2 i čini mi se 11.1.3 prije ovog 11.2. 

Ako izuzmemo 11.1 između 11.0 i 11.2 ostalo ti je stvarno 6 manjih nadogradnji, što je ipak u tako kratkom vremenskom periodu, malo roo much, što je je! 

 

Da sada ja budem malo "zloban", pitam se onako odokativno, koliko će dana trebati da iskoči iOS11.2.1 a prije recimo iOS11.3 ?! 

Hoće li iOS11.3 doći najranije u veljači 2018 godine?! 

Pa eto, i sam kažeš da je "roo much"

 

To je skoro jedan apdejt tjedno. Znači isto tako da si jednom tjedno spriječen u korištenju mobitela na cca sat vremena dok se apdejtuje, strahuješ hoće li se pojaviti neki novi bug, neki random restartovi ili crashovi appova (zaista mi se to događalo na iOS-u ponekad, ovo bez pljuvanja kažem, isto tako i na Androidu) tako da mi se to apsolutno ne sviđa. Ja sam za max jednomjesečne nadogradnje, ali da to bude kvalitetno i stabilno odrađeno da ne moram ni trenutka premišljati hoće li biti kako treba ili neće. Kad sam na beti nečega, ili prije kad sam koristio Custom ROM-ove je to druga stvar. Kako starim sve manje imam tolerancije za bugovit softver. Ako piše da je nešto stable release nema se šta updateati jednom tjedno i ima biti testirano toliko da ja kao prosječni glupi neznalica juzer stisnem update i da sve radi bolje, a ne jedan problem riješen, druga dva se pojave. Prema mom, kako ti kažeš, skromnom subjektivnom razmišljanju.

 

Naravno, ovo ne ide samo Applea, Google je jedno vrijeme bio stoput gori i svaki update njihovih appova mi je bio noćna mora Samo mi čudno da se ovi popravili, a Apple divelopment softvera ošo u krasni k*.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 13:03 (Mirko935).
14 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Mirko935 kaže...

 Otišlo sve k vragu...

Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Mirko935 kaže...

Dakle, imam onog prijatelja koji je do nedavno obožavao Apple, ma i ine gadgete sa samo 16GB interne memorije, koji još uvijek ima iP6, ali na iOS11.1.3, i nije mu se, odnosno mobitelu ništa zgodilo! 

Meni se vidi da je počeo "hibridni rat" protiv Apple-a i iPhone gadgeta generalno ?! 

 gadgeteFeudalac kaže...
Mirko935 kaže...

 Otišlo sve k vragu...

Još nije, ali niti se zna kada će! 

Lako bude iduće godine, IMALO SREĆE, moglo bi opet u našoj ulici rasti šareno cvijeće 

 

Čitao sam neke članke na netu kako će Apple iduće godine ukupno gledajući predstaviti najmanje četri mobitela, minimalno, pa možda sve sjedne skupa sa iOS12, u nadi je spas, makar svi znamo tko je Nada 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže... 

Čitao sam neke članke na netu kako će Apple iduće godine ukupno gledajući predstaviti najmanje četri mobitela, minimalno, pa možda sve sjedne skupa sa iOS12, u nadi je spas, makar svi znamo tko je Nada 

 Ma mene nije zahvatio niti jedan ovaj bug (osim youtube aplikacije koja je do prekjučer gutala bateriju kao da sutra ne postoji), ali stvarno su ga pretjerali. Je, ispričavaju se i hitno krpaju rupe, ali toliko njih u kratkom roku... Pazi, izdali zakrpu koja krpa root propust na mac-u, a dva dana poslije redovni update koji poništava zakrpu, a zakrpa sjebe druge stvari! i tako uokrug. Neštko se gadno događa kod njih, nimalo mi se ne sviđa.

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Ovo još jedan bug ili "intended behaviour"?

 

 

Sadržaj appa viri gore gdje bi trebao biti status bar, jel. Kad skrolaš skrola i to kroz status bar itd. Čudno izgleda... Navodno se i u drugim appovima događa

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11

koja je to aplikacija, ne prepoznajem? btw, izgleda androidski :)

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Feudalac kaže...

koja je to aplikacija, ne prepoznajem? btw, izgleda androidski :)

Instagram. Teško da je adnroidska

 

edit: Sad kad sam drugi put ušao u taj razgovor se ne događa tako da je sigurno bug...

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 18:16 (Mirko935).
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Mirko935 kaže...
Feudalac kaže...

koja je to aplikacija, ne prepoznajem? btw, izgleda androidski :)

Instagram. Teško da je adnroidska

 ne izgleda kao tipične ios aplikacije. nikad ga nisam koristio haha.

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Feudalac kaže...
Mirko935 kaže...
Feudalac kaže...

koja je to aplikacija, ne prepoznajem? btw, izgleda androidski :)

Instagram. Teško da je adnroidska

 ne izgleda kao tipične ios aplikacije. nikad ga nisam koristio haha.

Prve dvije godine nije ni bio dostupan na Androidu. I jedan je od (rijetkih, khm ) appova za koje bih priznao da su dugo vremena bili puno bolji nego na Androidu.

 

Di živiš ti da Instać  ne koristiš...?

8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Mirko935 kaže...
Feudalac kaže...
Mirko935 kaže...
Feudalac kaže...

koja je to aplikacija, ne prepoznajem? btw, izgleda androidski :)

Instagram. Teško da je adnroidska

 ne izgleda kao tipične ios aplikacije. nikad ga nisam koristio haha.

Prve dvije godine nije ni bio dostupan na Androidu. I jedan je od (rijetkih, khm ) appova za koje bih priznao da su dugo vremena bili puno bolji nego na Androidu.

 

Di živiš ti da Instać  ne koristiš...?

 taj sam, haha

Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice