Stigao je iOS 11

poruka: 268
|
čitano: 68.549
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je iOS 11".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Feudalac kaže...
Mirko935 kaže...

Prve dvije godine nije ni bio dostupan na Androidu. I jedan je od (rijetkih, khm ) appova za koje bih priznao da su dugo vremena bili puno bolji nego na Androidu.

 

Di živiš ti da Instać  ne koristiš...?

 taj sam, haha

Prije mi se nisi sviđao , a nakon ovog saznanja bih te već svrstao u kategoriju čudnih... Sumnjivih čak...

8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
A kad bih ti rekao da face otvorim jednom mjesečno i to preko browsera, bio bih ti još čudniji? :-)
Ja rekoh
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Izišao je iOS11.2.1, pa ga idemo skinuti 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...

Izišao je iOS11.2.1, pa ga idemo skinuti 

 Čak 12 dana nakon prošlog i to bez da je bila neka kritična rupa...  Jeste malo ponosni na Apple što su uspjeli 12 dana izdurati, jelda da jeste? 

13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...

Izišao je iOS11.2.1, pa ga idemo skinuti 

 Čak 12 dana nakon prošlog i to bez da je bila neka kritična rupa...  Jeste malo ponosni na Apple što su uspjeli 12 dana izdurati, jelda da jeste? 

U pravu si kolega, 200%! 

 

Tim više što je izišla i najava iOS11.2.5 već, da je čujem u Beta 1, pa sam sasvim siguro da je kritičnih rupa sve manje. 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Evo upravo sam našao gdje GSM Arena elaborira najnoviji uodate, odnosno njegovu smislenost i funkcionalnost! 

 

LINK; https://www.gsmarena.com/ios_1121_and_tvos_1121_now_available_to_restore_remote_access_in_homekit-news-28712.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...

Evo upravo sam našao gdje GSM Arena elaborira najnoviji uodate, odnosno njegovu smislenost i funkcionalnost! 

 

LINK; https://www.gsmarena.com/ios_1121_and_tvos_1121_now_available_to_restore_remote_access_in_homekit-news-28712.php

 Dakle, ipak je bio neki "nasty bug".  Možda jako potiču zapošljavanje studenata prvih godina pa je zato takav kuršlus tamo 

13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Upravo sam dobio informaciju da je stigao iOS 11.2.2, pa ga krećem instalirati 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Yilia Lee kaže...


Ja sam zainteresiran za ovu temu o iOS 11. Pitam se što ću se susresti kad koristim svoj iPhone X, koji je kupljen samo za jedan mjesec. Najstrašnija vijest je da smatram da su sve moje fotografije spremljene s HEIC formatu. Prošli tjedan sam poslao smiješnu fotografiju prijatelju mojem mobilnom telefonu Andriodovom sustavu. Ali rekla mi je da to ne može izravno vidjeti. Da biste to riješili, dobivam pomoć od alata za pretvorbu, Joyoshare HEIC Converter pretvoriti HEIC sliku u drugi format s velikom kompatibilnošću. U svakom slučaju, sada mogu uživati ​​u mojim HEIC slikama bez ograničenja.

 Ne znam kako je kod iPhonea X ali sve slike koje sam uslikao sa ipad-om pro i poslao sebi (da koristim android telefon) i prijateljima su se mogle otvoriti bez ikakvih problema.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Izašao je iOS11.2.5, pa da ga skinemo !!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Zašto, pobogu, engleski?
Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Feudalac kaže...
Zašto, pobogu, engleski?

Nešto testiram sa postavkama. 

Na iPad-u imam hrvatske postavke a iPhone-u "engleske"! 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

zasto ne engleski?

 

meni je sve na engleskom- laptop/tablet/mob . manje je zbunjujuce nego na hr..

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
brada09 kaže...

zasto ne engleski?

 

meni je sve na engleskom- laptop/tablet/mob . manje je zbunjujuce nego na hr..

 zato kaj je dobar prijevod? Btw, na hr imaš diktat i još ponešto kaj je korisnog.

Ja rekoh
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Feudalac kaže...
brada09 kaže...

zasto ne engleski?

 

meni je sve na engleskom- laptop/tablet/mob . manje je zbunjujuce nego na hr..

 zato kaj je dobar prijevod? Btw, na hr imaš diktat i još ponešto kaj je korisnog.

 

 

hr diktat imam i ovako

8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
brada09 kaže...
Feudalac kaže...
brada09 kaže...

zasto ne engleski?

 

meni je sve na engleskom- laptop/tablet/mob . manje je zbunjujuce nego na hr..

 zato kaj je dobar prijevod? Btw, na hr imaš diktat i još ponešto kaj je korisnog.

 

 

hr diktat imam i ovako

 da, odabereš HR tastaturu i ok. Ja sam znao u takvoj kombinaciji: sučelje En - tipkovnica HR, ulaziti u razne gluposti pa to izbjegavam koristiti...

Ja rekoh
10 godina
offline
Stigao je iOS 11

HR jezik na bilo kakvim tehničkim uređajima je meni fail, sve držim na engleskom. Od tih vrhunskih prijevoda prvo si moram preveseti na engleski da skužim kaj hoće od mene :)

 

I naravno qwerty tipkovnica kao na Macu :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 18:23 (Syke).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Syke kaže...

HR jezik na bilo kakvim tehničkim uređajima je meni fail, sve držim na engleskom. Od tih vrhunskih prijevoda prvo si moram preveseti na engleski da skužim kaj hoće od mene :)

 

I naravno qwerty tipkovnica kao na Macu :)

 Meni je prijevod na apple uređajima VRHUNSKI. Nisam se još našao u situaciji da moram sekunde razmisliti što je pisac htio reći...

Ja rekoh
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

ima li netko iphone8?

draga ima iphone8 i javlja se nekakva distorzija/izobličenje zvuka prilikom poziva.

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11

To je njezina krivica.

Drži bubnjiće krivo u odnosu na iphone 😁

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 21:26 (fer-de-lance).
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

U pravu si, kada se odmakne od uha meni se slabije čuje na mom mobu

sada ozbiljno-gdje se poštimava ta osjetljivost  blizine na iPhonu

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Upravo mi je javljeno da je izašla verzija iOS-a 11.2.6, pa ga skidam, čisto vidjeti što imaš novoga 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

LOL nisam jos stavio ni 11.2.5 a vec je 11.2.6 vani 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

U najavi je došla četvrta Beta 11.3 iOS verzije, baš me zanima, hoće li iOS 11.3 doći prije 1 travnja ?!?! 

 

LINK; 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Samo neka isprave bug sa mikrofonom na iphoneu 8, 8plus i X

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Nije detalj striktno vezan za Apple i iOS, ali je "Prvo" primjena zaživjela na iOS platformi !!!! 

Jeste li se onda već dosada prekobrcnuli onda na dark theme u YouTube aplikaciji?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Došao je iOS 11.3, ja ga skidam večeras obzirom trenutno nemam mogućnosti, bakterija ispod 75% pa da nešto ne !!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Došao je iOS 11.4, pa ga skidamo 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice